de Maatschap Rex Rilm (firmanten: C. M. van der Linden, H. van der Linden en M. A. V. Vermin), voor malig exploitante van een reisbioscoop en een filmpro- ductiezaak te Hoensbroek; de Firma Gebrs Nijskens. voormalig exploitante van de Bioscoop Harmonie te Nederweert; het K.K. Kerkbestuur van de H.H. Nicolaas en Barbara te Amsterdam, voormalig exploitante van de bioscoop De Liefde aldaar. Liquidatie waarborgsommen Met het oog op de liquidatie van de waarborgsom men der hierna vermelde voormalige leden worden de leden uitgenodigd eventuele vorderingen op de Firma J. Oosten en R. tho Bockholt, voormalig exploi tante van de Harmonie Bioscoop te Dokkuni, de Firma Gebrs. Nijskens, voormalig exploitante van de Har monie Bioscoop te Nederweert, alsmede de Maatschap Limburgse Reisbioscoopexploitatie Rex Film, voorma lig exploitante van een reisbioscoop en een filmpro ductiezaak te Hoensbroek, binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. Opgave nr. 3 Pag. 6 Pag. 8: Pag. 9. Pag. 13: Pag. 14: Pag. 14. Pag. 15: Pag. 16: Pag. 18: Afdeling Het Westen. De jaartallen 1955 veranderen in 1957. Schrappen: Vacature, en in de plaats daarvan toevoegen: A. H. Moser. Naaldwijk 1957. Commissie Beroep Nieuwe Zaken. Toevoegen als plaatsvervangend lid-exploitant: H. Zondervan. Leeuwarden, (lommissie Nieuwe Zaken. Thans samengesteld als volgt: j. van Bentum, Wassenaar en C J. Blad. Am sterdam, leden-exploitantenJ. A. L. Kemps, Leiden en B. Schimmel. Amsterdam, leden filmverhuurders; L. van Dommelen. Amers foort, plaatsvervangend lid-exploitant; H. P. H. Juten, plaatsvervangend lid-filmverluiurder. Aardenburg. Schrappen bij ..Zie ook onder: Philippine en Sluis. Alphen a/d Rijn. Schrappen: Mevr. de Wed. D. den Hertog- de Vries. ToevoegenErven Den Hertog. Amsterdam, Royal. Schrappen: J. Born. Toevoegen in de plaats hiervan: C. A. de Graaf. Amsterdam. Cinétol. Schrappen: „(N. Heusen, leider)". Nöggerath Theater. Achter de accolade aan ..(zie onder enz.)" toe voegen na „Rotterdam-Lutusca": Thalia. Het adres van de directie voor Zuid-Holland is: Thalia Theater. Kruiskade 55. tel. 111555. Assen, Apollo. Toevoegen na K. U. Noordenbos. leider: „tel. 3169". Pag. 19: Baarle Nassau. Toevoegen: A. A. B. M. Wolfs, algemeen leider afdeling bioscoop-exploitaties. Pag. 26: Dokkum. Harmonie. Schrappen de woorden: Firma J. Oosten en R. lbo Bockholt. firmanten. Toevoegen: N.'V. Harmonie, directeuren: Pag. 27: Driebergen-Rijsenburg. Telefoon nr. ..8177" wijzigen in: 2995. Pag. 33: Metropole-Tuschinski. Na „tel. 390872" vermelden: (Th. van Doorn en M. de Ridder, leiders). Pag. 37: Heerenveen. Schouwburg. Schrappen na H. J. R. Richie het uoonl ..waarnemend" voor: directeur. Pag. 39: Hilvarenbeek. Bioscoop Goes. Toevoegen na telefoon 241 ,.(J. v. d. Wildenberg. leider)". Pag. 41. Toevoegen tussen Huissen en Hulst: Huizen N.-H. (afd. Centrum) K 2952 (district Amsterdam) Cinema Royal. Doolhofstraat, corr.adres (be halve doorzendbrieven), Mej. E. Schuitemaker. Willem de Zwijgerlaan 177, Amsterdam, tel. 85522. K 2900 (district Amsterdam). J. W. Schuitemaker, privé-adres: Ruysdaellaan 10, Nieuw Loosdrecht, tel. 645, K 2958 (district Amsterdam), (leidster: Mevrouw G. W. Schui temaker-Touw I Pag. 43 Leerdam, City. Schrappen: L. M. R. ter Haar. Toevoegen in de plaats hiervan: P. A. M. de Witte. Pag. 49: Noordwijk aan Zee. Casino. ..Casino Theater. Oude Zeeweg 7" wijzigen in: Lido Theater, Prins Bernhardstraat 54. (Tel. 2800 blijft ongewijzigd.) Pag. 50: Nijmegen, Carolus. Na „tel. 30503" vermelden: (H. G. Engelkes, leider). Pag. 53: Philippine. Luxor. Alles schrappen (opgeheven) Pag. 53Purmerend. Na „tel. 734" vermelden: (Mevrouw G. Schin kel-Krijgsman, leidster). Pag. 55: Rotterdam. Tussen „Prinses Theater" en ..Victoria Theater" vermelden: Thalia Theater. Kruiskade 55. tel. 111555, (A. J. J. Kaldeuaay, leider). Mij. Tuscbinski N.V.,corr.-adres: Hobbemastraat 20. Amsterdam, tel. 718181. (Zie verder onder Amsterdam). VerwoestCity Theater. Na „Amsterdam" vermelden: W. F. Dubbelde- man. directeur. Verwoest: Thalia Theater. Schrappen: Thalia Theater. Hoogstraat 325. Pag. 57: Sliedrecht. Het correspondentie-adres „Havenstraat la" wij zigen in: Havenstraat 2. Pag. 57: Sluis, Grahame. Alles schrappen (opgeheven). Pag. 59: Tilburg, Royal. Schrappen: Harmonie (verwoest). 47

Film | 1955 | | pagina 46