Aanmelding donateurschap Toelating donateurschap Beëindiging donateurschap ment De Voorzitter deelde mede. dat de heer Mr. H. Wilton, directeur van de Mij. tot Exploitatie van het City Theater N.V. te 's-Gravenhage, zijn candidatuur inmiddels had ingetrokken, zodat gekozen moest worden uit de heren: W. F. Dubbeldeman, directeur van de N.V. Capitol Theater te Amsterdam en de N.V. Teco te 's-Gravenhage: M. J. W. Peters, exploitant van het Scala Theater en de Filmac te Venlo en het Scala Theater te Tegelen; A. F. Wolff, exploitant van het City Theater te Utrecht en andere bioscopen. Aangezien bij twee vrije stemmingen geen volstrekte meerderheid voor een der candidaten werd verkregen, vond een herstemming plaats tussen de twee candidaten. die bij de tweede vrije stemming de meeste stemmen op zich hadden verenigd. Daar bij deze herstemming de heer A. F. Wolff de meeste stemmen verwierf, was deze waarmede dus ge kozen lot lid van het Hoofdbestuur. De Voorzitter wenste de nieuwgekozene geluk met zijn benoeming, heette hem welkom in het Hoofdbestuur en gaf onder applaus van de vergadering uiting aan zijn overtuiging, dat de heer Wolff een goed Hoofdbestuurs lid zal zijn. De heer Wolff dankte de Voorzitter voor zijn bemoe digende woorden en de ledenvergadering voor het in hem gestelde vertrouwen, terwijl hij de verzekering gaf alle krachten te zullen inspannen zich dit vertrouwen waardig te tonen. Mede door het inmiddels vergevorderde uur bleek er voor de rondvraag geen belangstelling te bestaan, wes halve de Voorzitter deze buitengewone ledenvergadering, onder dank aan de leden, om 19.15 sloot. Voor het donateurschap van de Bond heeft zich aange meld: de heer F. A. Clasquin, Sumalrastraat 171 te 's-Gra venhage. Tot het donateurschap van de Bond zijn toegelaten: de heer J. Aalbers. Herdersweg 4, Huizen (N.H.) de heer L. H. J. van Aubel, Oeverenwal 4, Maastricht; de heer J. H. W. Luhlf, Lindengracht 35 te Amsterdam, alleen-eigenaar van Beclame-Atelier Jan Luhlf. Van het donateurschap van de Bond zijn vervallen: de N.V. Handelsonderneming Würffel, Import-Export te 's-Gravenhage, welke N.V. in verband hiermede tevens is afgevoerd van de lijst van erkende handelaren; de heer G. A. D. Damhof, exploitant van Regeneto Film te 's-Gravenhage, zulks ingevolge zijn toelating als lid- filmfabrikant van de Bond. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Gewijzigd Algemeen Bedrij fsregle- ment aan: de heer D. Falkenburg ie Amsterdam tot inschrijving ie zijnen name in hel bedrij f sregister van de permanente bioscoop A: Nova Theater Ie Amsterdam, welke bioscoop lot 1 April 1956 werd geëxploiteerd door de heer B. A. G. Heemskerk de heer W. H. van Hassel, Engelseweg 22E, te 's-Her- togenbosch tot inschrijving te zijnen name in het bedrijfs- register van de reizende bioscoop, welke tot dan toe werd geëxploiteerd door de N.V. Eindhovense Bioscoop Maat schappij te Eindhoven. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 24 Februari toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de heer W. Punt te Ridderkerk tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een daartoe te verbouwen perceel aan de Molendijk 35/39 aldaar; de heer J. Milius te Hoogezand tot het gaan exploiteren van de in aanbouw zijnde nieuwe permanente bioscoop-A te Sappemeer (gemeente Hoogezand/Sappemeer). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in genoemde zitting afwijzend beschikt op de aanvrage, ingediend door: de N.V. Bioscoopexploitatie Minerva i.o. te Enschede (B. H. Dommering en H. M. Ziel) tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in gebouw Ons Huis aldaar. Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap van de Bond hebben zich aan gemeld: de heer W. Punt, Molendijk 37 te Ridderkerk, als ex ploitant van de in Ridderkerk te vestigen nieuwe perma nente bioscoop-A de heer J. Milius, Verlengde Zuiderstraat 29 te Hooge zand, als exploitant van de in aanbouw zijnde permanente bioscoop-A te Sappemeer (gemeente Hoogezand/Sappe meer). Eventuele bezwaren tegen deze toelating moeten binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie schrif telijk en gemotiveerd bij het Hoofdbestuur worden inge diend. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren bij het Hoofdbestuur worden ingediend de heer G. A. D. Damhof te 's-Gravenhage, exploitant van de filmfabriek Regeneto Film, Lange Voorhout 64, aldaar; de heer W. H. van Hassel, Engelseweg 22E te 's-Her- togenbosch, exploitant van de reizende bioscoop, welke voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Eindhovense Bioscoop Maatschappij. 12

Film | 1956 | | pagina 14