INSCHRIJVING IIV HET NAAMREGISTER Pag. 69 Eindhoven. Alles schrappen. Toevoegen's-Hertogenbosch K4I00 (district 's-Hertogenbosch) Van Hassels Reizende Bioscoop, Engelseweg 22E, tel. 5076. W. H. van Hassel. Pag. 72 Amstelveen, Express Film. Toevoegen: (,J. A. Dresscher, leider). Pag. 71 Amsterdam. Schrappen: Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek, etc. 's-Gravenhage. Toevoegen: Regeneto Film, Lange Voorhout 64, lel. 111627, (J. P. Prins, leider/procuratiehou der met algehele volmacht), G. A. D. Damhof. Pag. 77 Amsterdam. Schrappen: Handelsonderneming Würffel, etc. Idem o]) pagina 80 onder erkende handelaren. r- - 78 's-Gravenhage. Schrappen: Regeneto Film, etc. 79 Toevoegen: Maastricht K 4400 (district Maastricht L. H. J. van Aubel, Oeverenwal 4, lel. 3725. Pag. 83 Amsterdam, Smit. Naam en adres wijzigen als volgt: Smits Reclame-, Advies- en Servicebureau N.V., Leidseplein 13, tel. 66233, (na 18.00 uur lel. iio. 725656), (W. Dalmeijer, leider), J. Smit, directeur. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden- filmverhuurders. Hiertegen werden geen bezwaren ingediend. Datum w inschrijvi] verzocht larop g is: 'titels waarander de tilms in Nederl. worden uitgebracht: Naam houder exploitatie rechten: 5 Februari 1956 De gelieven van Verona Lexfilm 13 De man in het donkergrijze pak Fox 15 De Olympische winterspelen in Cortina d'Ampezzo Standaard 20 Paris Canaille Nederland 21 Opoffering Express Overwinning op het geweld Metro 22 Contrabande en moord Nederland Bloedgeld Rank De avonturen van Quentin Durward Metro Wat een hondeleven! 27 Heb je 'm door? Rank 28 Keer terug! Standaard Carmen Jones Fox 29 The naked street Nova Ik was de vriendin van een gangster- Nederland Bandieten van de autobaan Col. Intern. Films Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houder inschrijving exploitatie verzocht is Nederl. worden uitgebracht: rechten 29 Februari 1956 De dokken van New Col. Intern. Orleans Films Dorp zonder wet Lady Chatterley's minnaar De redder van Fort Shallan Het zondige- dorp 1 Maart 1956 De radeloze indringer Fox 2 Mijn zoon is onschuldig B) Metro 5 Wij zijn zeventien Huguenot v. d. Linden 6 Melodie der liefde Onder spervüur Warner 7 De wel van de prairie Metro De man die nooit bestond Fox De blanke sheik Lexfilm Alarm in de Pacific Centrafilm Liefde op het eerste gezicht Lumina De man met de gouden trompet Kurt Wickman story Zes uur verlof Om'aru, een Afrikaanse liefdesgeschiedenis Zijn grootste geheim 9 Zolang er lieve meisjes zijn Filmt] -ust 9 De laatste man Ongekètend Warner 10 Wilde vruchten D.L.S. 12 Brigadier Borck Drei Madels vom Rhein De majoor en zijn stier Filmtrusl 13 Blues Standaard Een meisje met temperament 5) Spiendal Lief en leed van een Gorilla Lumina 14 Sinfonia d'Amore (Franz Schubert) Standaard 15 Wie redt mijn kind? Fan Film 16 Mijn kinderen en ik City 17 Als mannen kerels zijn Meteor 20 Vallei der wetteloosheid e) Col. Int. Films Gas-oil D.L.S. De gemaskerde ruiter Warner 21 Vrouwen in de val 7) Nova De hel van Parijs 8) Nederland De doder is in de stad Nova I am a camera Kings Rhapsodie Het mes op de keel 22) The rosé Tattoo Beklemmende uren Hotel Flamingo Lucy's carrière Paiamount Bonjour Kathrin Filmex Artists and models Paramount 26 Ein Herz voll Musik Filmtrust 2,0 Mozart's laatste liefde Columbia Int, Politie zonder wapens 'J) Rank Strassenserenade Filmtrusl Vrouwenkruistocht Rank Een bruid in Japan Columbia lul. De volgende titels zijn vervallen: M Het smokkelschip Het duivelscomplol Kruisverhoor De blonde sheik Zo zijn de meisjes Dorp zonder wet Het testament De voddenrapers van Abbé Pierre De lange arm 36

Film | 1956 | | pagina 36