Zilveren Jubileum h[. W. Hagenberg Op 1 Juni was het 25 jaar geleden, dat de heer H. W. Hagenberg in dienst trad van de Nederlandsche Bioscoop- Bond. Hoewel indertijd bij de viering van zijn 20-jarig dienstverband de verdiensten van de heer Hagenberg voor het Bondswerk reeds uitvoerig zijn geschetst, is de viering van dit zilveren jubileum opnieuw een gelegenheid ge worden om de staat van dienst van de heer Hagenberg met erkentelijkheid te memoreren en hem op hartelijke wijze te huldigen. Tot de eersten, die de heer Hagenberg in de ochtend kwamen feliciteren, behoorden de Bondsvoorzitter, de heer Joh. Miedema, en diens echtgenote, die hem een persoon lijke attentie overhandigden. Een grote kring van vrienden uit het filmverhuurbedrijf en de bioscoopreclame-exploitatie heeft de jubilaris, zijn echtgenote en kinderen vervolgens in het Parkhotel een lunch aangeboden. Tijdens deze lunch is het woord gevoerd door de heren J. Weening, J. L. Pearl, L. Groen en P. J. Burbach. Zij werden door de heer Hagenberg op de van hem bekende snedige wijze beantwoord. De heer Weening overhandigde de jubilaris een stoffelijk blijk van waar dering, waaraan door de aanwezigen en vele anderen was bijgedragen. In de namiddag was er een feestelijke bijeenkomst op het Bondsbureau van de leden van het personeel. Bij deze gelegenheid heeft de Bondsdirecteur de heer Hagenberg hartelijk toegesproken en hem hulde gebracht voor zijn ijver, werkkracht en grondige kennis van zaken, waarmede hij dagelijks zijn werkzaamheden verricht. Spreker dankte hem in het bijzonder voor de persoonlijke steun en spon tane medewerking, waarop hij nimmer tevergeefs een be roep heeft gedaan en stelde hem gaarne als voorbeeld voor alle medewerkers van het Bondsbureau. Namens het perso neel werd de heer Hagenberg een cadeau aangeboden, waarvoor hij in een hartelijk speechje mede namens zijn vrouw en kinderen dank zegde. Op Dinsdag 12 Juni is de vergadering van het Hoofd bestuur onderbroken voor een huldiging van de zilveren jubilaris. De Bondsvoorzitter, de heer Joh. Miedema, sprak hier woorden van grote waardering voor al hetgeen de heer Hagenberg in zijn onderscheiden functies ten behoeve van de bedrijfsorganisatie heeft gedaan en bood hem de beste wensen aan voor zijn toekomst, zijn persoonlijk geluk en dat van zijn gezin. Namens het Hoofdbestuur werd de heer Hagenberg een stoffelijk huldeblijk overhandigd. In eenvoudige, maar welgekozen bewoordingen heeft de heer Hagenberg dank gebracht voor de hulde hem bereid en voor het vertrouwen, dat men in hem heeft gesteld. Het is onnodig te zeggen, dat de heer Hagenberg met grote voldoening op zijn jubileum mag terugzien, temeer omdat de vorenvermelde huldigingen, de vele gelukwen sen en de vele blijken van sympathie uit de kring der Bondsleden hem bewezen hebben, hoezeer hij als functio naris wordt gewaardeerd. Na de huldiging op hel Dondshureau moest de familie van de juoilaris samen met de Bondsdirecteur op de foto. Hel resultaat Itewijst wel met welk een opgewektheid het feest onderling is gevierd.

Film | 1956 | | pagina 5