Liquidatie waarborgsom Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Algemeen Bedrij f sreglement, aan de N.V. Chicago Theater te Tilburg tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A Chicago Theater te Tilburg, welke bioscoop tot dan loe werd geëxploiteerd door de heer C. G. M. Legro; de C. V. Kok Co. te Hoorn tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van een nieuwe permanente bioscoop-B in het R.K. Verenigingsgebouw te Venhuizen; de N.V. Corso Theater Exploitatie Mij. te 's-Gravenhage tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A Corso Theater te 's-Gravenhage, welke tot dan toe werd geëxploiteerd door de heer J. R. Schoonbeek de Firma De Vries-De Jong tot het verplaatsen van de permanente bioscoop-A: De Jongs Bioscooptheater aan de Akersteeg te 'Edam naar het pand aan de Hoogstraat 8, aldaar, alsmede tot overdracht van haar exploitatierechten voor deze bioscoop aan de heer P. Sier; de heer P. Sier tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van de door de Firma De Vries-De Jong naai de Hoogstraat 8 te Edam verplaatste permanente bio scoop-A, zulks o.a. op voorwaarde, dat de exploitatie niet aanvangt alvorens de Technische Commissie inrichting en outillage heeft goedgekeurd; de heer G. N. Ottema tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A Olym- pia Theater te Amsterdam, welke tot dusver ten name van de Firma Bioscoopbedrijf v/h B. Ottema stond ingeschre ven; de Wed. A. J. van Oorschot-Van Hastenberg tot inschrij ving te haren name in het Bedrijfsregister van de perma nente bioscoop-A Rex Theater te St. Oedenrode, welke voorheen ten name van wijlen de heer M. J. P. van Oor schot stond ingeschreven; de N.V. Bioscoopexploitatie C. van 't Hoft tot inschrij ving te haren name in het Bedrijfsregister van de perma nente bioscopen-A Harmonie Theater en Metro Theater ie Rotterdam, welke tot dan toe door de heer C. van 't Hoft werden geëxploiteerd; de heer F. van 't Hoft, tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-B: Het Centrum te Leersum, welke bioscoop tot dan toe door de heer C. van 't Hoft werd geëxploiteerd. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 19 April toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend, aan: de N.V. Bioscoop De Kroon te Zwolle tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe in te richten Schouwburg Odeon aan de Blij- markt 25 te Zwolle, zulks onder andere op voorwaarde, dat deze zaak de normale ontwikkeling van het bioscoop bedrijf waaronder in het bijzonder wordt verstaan de vestiging van nieuw te bouwen bioscopen, zodra de bouwbeperkingen zijn opgeheven niet mag be lemmeren de heer J. C. H. Arendse te Laren (N.H.), ingevolge zijn hernieuwde aanvrage, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het daartoe in te richten gebouw Irene aan de Noorderhagen 69 te Enschede; de N.V. Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een filmfa briek voor de bedrijfstakken b, c, f, i en k. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in genoemde zitting afwijzend beschikt op de aanvrage, ingediend door: de N.V. Bioscoopexploitatie Minerva (de heren B. H. Dommering en H. M. Ziel), tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente biosooop-A in het daartoe te verbouwen en in te richten pand Ons Huis aan de Oldenzaalsestraat 19 te Enschede. Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap van de Bond hebben zich aan gemeld: de N.V. Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek (J. van Noordt, directeur, A. Mens, gedelegeerd commis saris), Keizersgracht 16, Amsterdam; de lieer J. C. H. Arendse te Laren voor het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop in ge bouw Irene te Enschede. Eventuele bezwaren tegen de toelating moeten binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofd bestuur worden ingediend. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer G. N. Ottema, exploitant van het Olympia Theater te Amsterdam; de N.V. Chicago Theater, waarvan directeuren zijn de heren C. G. M. Legro en H. C. van der Waarden, exploi terende het Chicago Theater te Tilburg. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren bij het Hoofdbestuur worden ingediend: de heer P. Sier te Edam, die aan de Hoogstraat 8 aldaar de exploitatie van de permanente bioscoop zal voortzetten, welke voorheen door de Firma De Vries-De Jong aan de Akersteeg werd geëxploiteerd de N.V. Corso Theater Exploitatie Maatschappij te 's-Gravenhage, directeur de heer J. R. Schoonbeek, exploi- tante van het Corso Theater, Prinsestraat 40 te 's-Gra venhage; de N.V. Bioscoopexploitatie C. van 't Hoft te Rotter dam, die de exploitatie van de bioscopen Harmonie en Metro te Rotterdam gaat voortzetten; de heer F. van 't Hoft te Leersum, die de exploitatie van de permanente bioscoop-B: Het Centrum te Leersum gaat voortzetten. Met het oog op de liquidatie van de waarborgsom van de heer J. R. Schoonbeek, voormalig exploitant van het Corso Theater te 's-Gravenhage, van wijlen de heer M. J. P. van Oorschot, voormalig exploitant van het Rex Theater te St. Oedenrode, alsmede van de heer C. G. M. Legro, voormalig exploitant van het Chicago Theater te Tilburg, worden de leden uitgenodigd even tuele vorderingen op genoemde personen binnen acht dagen na verschijning van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen.

Film | 1956 | | pagina 6