INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Pag. 51: Nijmegen. Luxor Leider J. van Ierse] veranderen in D. Jorwerda. Pag. 55: Roosendaal, City Firma City Theater blijft voorlopig tot nader order F. L. D. Bruglemans, (J. L. M. Brugle- mans. leider). Pag. 62: Utrecht, Scala Aan hel slot toevoegen: Zie ook onder 's-Gravenhage?Centrum. Utrecht, Spoorbio Firma Spoorbio wijzigen in: W. T. F. Korsmit Schrappen: W. F. T. Korsmit en A. B. M van Royen. firmanten. Pag. 64: Voorschoten. Creenway Schrappen: J. G. van Oosten en alles wal daar na vermeld is. Toevoegen: J. R. Schoonbeek, corr.-adres: Prinsestraat 10. 's-Gravenhage, telefoon L15837 (01700). Pag. 72: Amsterdam. Columbia De vermelding „directeur" na j. P. M. A. Smulders als volgt wijzigen: lid van de raad van beheer met de titel van directeur. Pag. 73: Pag. 76: Pag. 79: Amsterdam. R.K.0. De vermelding na „postbus 647 Amsterdam'7 als volgt veranderen: (H. J. Remmelenkamp. leider), S. Israël, lid van de raad van beheer mei de titel van directeur. Mr. A. W. Kymmell. lid van de raad van beheer. Amsterdam. Filmproductie Mij Amsterdam Toevoegen: W. J. Eckhardt, leider. Amsterdam, Smits' De vermelding ..W. Dalmeijer'' veranderen etc. als volgt J. Smit. J. J. Fels en D. J. Schiferli. directeu ren; W. Dalmeijer en J. Slingerland, adjunct- directeuren; J. J. de Bruin, procuratiehouder. Idem op pagina 85, Pag. HO: 's-Gravenhage. Pier Westerbaan De vermelding A. P. Barneveld. leider, veran deren in: J. Komen, leider. Pag. 81: Utrecht, L. B. Kagenaar Schrappen: telefoon 17775. Hel telefoonnum mer is thans 34775. Idem op pagina 82. Pag. 82: Amsterdam Toevoegen onder ..Erkende Handelaren": Kinotechniek N.V., Prinsengracht 530. tel 32582—32292, O. P. Besseling en H. C. Dudok van Heel, directeuren. (C. Hofman. Leider). (na 6 uur tel. 722437). Pag. 84: Amsterdam. Arebu Toevoegen: G. P. Bersee, leider. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels m het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: 16 Juli 1956 17 18 23 24 25 27 .51 1 Aus 7 i! 14 16 17 Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht 18 De zoon van Anna De grote verleiding Zinnen op drift Stella Als kinderen vragen Inspecteur Callaghan en de geheime code Ja, ja, die Liebe in Tirol Cyprienne Als wij allen engelen waren Meisjes en mannen Rosé Bernd Rosemarie, het meisje van de heide De vlucht uit het meisjes pensionaat Kitty in de grote wereld Leve de jeugd Liefde Liefdescommando Maxie Muziekparade 08/15 III (het einde) Opemball .Schlagerparade De sphinx van het vreemde- ïngenlegioen De ster van Afrika Sissi, de jonge Keizerin Vriendinnetje De gevangene van de woestijn Godzilla, het zeemonster van Odo Het laatste akkoord De vrijgezel Davy Crockett, King of the wild f routier Santiago Van het moederschap ver stoken Sinds Adam en Eva. Haaien van Marseille Het geheim van de zwarte tent Lente, herfst en noga Het geheim van de zwarte pater In de sloppen van een wereldstad Privé hotel in Marseille Spel met de dood High society Het kind van 'n ander Lichtzinnige meisjes Om en nabij de twintig Het uur der schande El Paso Schurken in smoking Luchteskader 2 Honderd moedertjes van 16 Kolonel in pyama Sterne über Colombo Carnaval der liefde Die gefangene des Maharadscha Dr. Sorge, de spion van Tokio Krambambuli Schoten in de nacht De stad der desperado's Naam houder exploitatie rechten: Splendal M.G.M. Filmtrust Universal I.F.N. Centra Nova Centra Filmex Melior Filmex Warner Spiendal Universal I.F.N. Standaard Nederland Warner City- Nova Rank D.L.S. Standaard City Victoria Universal I.F.N. M.G.M. Standaard Fox Paramount Fox Universal I.F.N. Amstel Rio Melior Paramount 39

Film | 1956 | | pagina 37