Pag. 20: Asten, Astra Privé telefoon van G. J. H. Dujardin te Voor burg wijzigen in: 852317. Idem op pagina 70 onder Driebergen en op pagina 74 eveneens onder Driebergen. Pag. 25: Delft, Delfia/Roxy De vermelding Erven F. H. Janssen wijzigen in: Firma F. H. Janssen. Deurne. Bio-Vink Toevoegen als leidster: Mevr. M. C. Vink-Van den Berghe. Pag. 27: Dokkum, Harmonie Toevoegen als leidster: Mevr. E. Oosten-Idsardi. Pag. 28: Eibergen, Victoria Schrappen de firmant J. Kroneman. Pag. 32: Goes, Grand Adres Zonnebloemstraat 19 gewijzigd in: Van Dusseldorpstraat 7. Idem op pag. 64 onder Vlissingen. Pag. 33's-Gravenhage, Capitol Als leider van Gebrs. Hirschberg Bioscoop concern is naast de heer A. C. N. de Goede thans ingeschreven de heer J. Pellikaan. Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoopconcern, alsmede E. en H. Hirschberg, firmanten, als volgt veranderen: E. Hirschberg (Gebrs. Hirschberg Bioscoopconcern). Idem op pagina 40 onder Helmond en op pagina 41 onder Hoensbroek Luxor. Pag. 34: 's-Gravenhage, City, Odeon en Flora De heer W. H. Kits, hoofd-bedrijfsleider van City is thans naast de heer W. G. A. Helmig Jr. benoemd tot leider-bedrijfsdirecteur van boven genoemde bioscopen. 's-Gravenhage, Kurhaus Schrappen: W. F. Brederode, leider. Toevoegen: Mr. P. van Dusseldorp, leider. 's-Gravenhage, Metropole Tuschinski De leider T. van Doorn vervangen door H. G. Engelkes. Pag. 35: 's-Gravenhage, Remb randt De vermelding Firma Rembrandt Theater, als mede firmanten E. en H. Hirschberg als volgt wijzigen: E. Hirschberg. Deze bioscoop moet worden toegevoegd onder het Capitol Theater op pagina 33, aangezien zij thans beide in handen van dezelfde exploitant zijn. Pag. 36: Groningen, Grand Schrappen: de firmant H. J. de Vries, alsmede de vermelding: ,,(H. J. de Vries, algemeen leider)". Pag. 37: Haarlem, Frans Hals Toevoegen: A. van Leeuwen, leider/procuratie houder. Pag. 47: Maastricht, Palace De naam T. J. Crijnsen veranderen in T. J. Crijns. De vermelding G. Crijns veranderen in M. H. G. Crijns. Maarssen, Harmonie Na Utrecht, tel. 10457 veranderen in: tel. 11888 Idem op pag. 61, onder Utrecht, na A. F. Wolff, etc. Pag. 48: Middelharnis, Meyer Theater Toevoegen na telefoon 2704: (A. Kaptein en de Erven K. J. Kaptein, firmanten). Idem op pagina 53 onder Oude Tonge en op pagina 71 onder Middelharnis. Pag. 51: Nijmegen, Carolus H. G. Engelkes, leider, vervangen door C. A. de Graaf, leider. Pag. 54: Alphabetisch tussenvoegen Ridderkerk (Afd. Westen) O 1896 Theater Sint Joris, Havenstraat. W. Punt. corr. adres: Molendijk C 148. tel. 335. Pag. 56: Rotterdam, Harmonie en Metro Toevoegen als lid van de raad van bestuur: C. C. van 't Hoft en als leider van Harmonie: P. Klapwijk. Rotterdam. Lutusca Telefoon 35055 wijzigen in; 117077. Rotterdam, Luxor Theater De vermelding van deze bioscoop bij de N.V. Chermoeks Theaters doorhalen. Tussen Lutusca en Prinses opnieuw opnemen Luxor Theater, Kruiskade 30, tel. 28326, Maatschap tot Exploitatie van het Luxor Theater, firmanten: Chermoeks Theaters N.V. vertegenwoordigd door I. Keizer, directeur, en de Rotterdamse Kunststichting, vertegenwoor digd door Drs. W. Hofman, directeur. Pag. 62: Veendam, Veenlust M. Bouwman vervangen door R. Hensen, leider. Pag. 64: Vlissingen, Alhambra/Luxor Correspondentie-adres Zonnebloemstraat 19 is gewijzigd in: Van Dusseldorpstraat 7. Telefoon is ongewijzigd. (De wijziging voor Goes werd reeds eerder opgegeven). Voorschoten, Greenway Toevoegen als leider: J. H. Herweyer. Pag. 71Rotterdam, Excelsior SchrappenMevrouw M. E. Weier-Bos. leidster. Amsterdam, Columbia Toevoegen na telefoon 34174 een derde tele foonnummer en wel 39773. Pag. 72Amsterdam, Filmex Nieuw adres: Oranje Nassaulaan 7, telefoon 790123. Idem op pagina 76 onder Amsterdam. Amsterdam, Filmtrust Toevoegen na „P. M. de Jong, leider/procuratie houder', de woorden: „met de titel van adjunct directeur" en na „leidster" de woorden booking na 6 uur, tel. 716115. 31

Film | 1957 | | pagina 32