INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER dat de heer C. M. Westland Jr. niet persoonlijk aan de oproep gevolg heeft gegeven, maar dat in zijn plaats is verschenen het lid-exploitant, de heer C. M. Westland Sr. te Wageningen: dat laatstgenoemde evenwel geen enkele der gepleegde over tredingen heeft ontkend; dat derhalve op grond van het vorenstaande vaststaat, dat de heer C. M. Westland Ir. in strijd heeft gehandeld met het Con- tributiebesluit, het Bnmabesluit, het Reglement Recette-Controle en de Algemene Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films: dat het Hoofdbestuur gezien de omstandigheid, dat de heer C. M. Westland Jr. slechts enkele maanden geleden wegens over treding van het Contributie- en het Bumabesluit krachtens artikel 15 der Statuten een straf van boete is opgelegd, moet vaststellen, dat ieder voornemen zijnerzijds om de geldende reglementaire voorzieningen na te komen ontbreekt dat integendeel uit de thans gepleegde overtredingen slechts kan worden afgeleid, dat hij doelbewust in strijd heeft gehandeld met de onderhavige reglementen en besluiten: dat het Hoofdbestuur dientengevolge deze overtredingen zo ernstig acht, dat het besloten heeft de heer C. M. Westland Jr. de straf van boycot op te leggen als bedoeld in artikel 15 der Statuten. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels m het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten: 18 Sept. 1956 20 21 24 25 26 27 29 1 Oct. 5 9 10 12 15 17 Na twaalf uur 's nachts In de zevende hemel Aanranding Het complot der valse munters Congo-desperado's Schenk mir dein Herz Het nobele hart Moordcentrale X Rozen voor Bettina In de schaduw van het schavot Levensdrift Misdaad in duplo Zo eindigde een liefde Verlaat mij niet Ik was een rebel Duistere driften Als het kinderhart spreekt De vrolijke zwervers Trouw nooit in Monte Carlo Vlaskop Smiley Ergens in het duister Je moet maar boffen Ban.dido Bazooka's en whiskey Het geweten van het Westen Comanche Todd, de blanke Indiaan De Koning en ik De vloek van de prairie Gevaarlijk spel De vrouw, die liefde begeerde Marie-Antoinette... de martelares Bushalte Schurken gaan naar de hel Met trompet en klarinet Het brandmerk der zonde Door 't dolle heen De eenzame ruiter Liefde sterft nooit De millioenenroof Corona Universal Ï.F.N. Filmex R.K.O. Lumina Filmtrust Nederland Centra Universal I.F.N. Lumina Columbia City Universal I.F.N. Lumina Filmex Nederland Fox Spiendal Nova City Universal I.F.N. Fox Columbia Corona Spiendal Fox Nederland Fox Metro Express Centra Filmtrust Nova Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houdei inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is bracht: rechten 19 Oct. 1956 De lont in het kruit Universal F.A. 22 Eens spreekt het geweten Schaduwen over de sneeuw Knork out Chick-a-boom Martin en Lewis in het wilde Westen Als U voelt wat ik bedoel Paramount 24 Are de Triomphe Brief van een onbekende vrouw Muntfilm 25 Kleren maken de man Filmtrust 26 Nattigheid Amstel 27 De avondturierster van Beiroet Spiendal 29 De landrovers van Abilene Columbia De groten der Jazz Fox 30 Bankroof in duplo R.K.O. 31 Parachutisten vallen aan Het monster van Dr. Quatermass City 1 Nov. Je komt er wel uit! Rank De eenzame wreker Universal I.F.N. 2 Carnaval in Wenen Filmex 5 Als de heide roept Filmtrust De familie Moordslee D.L.S. Grand Rue 6 Mijn kind is ontvoerd Vrouwen en de sport Metro De slaap des doods Nova Santa Lucia Golifex 7 Nachtmerrie Vier mannen der duisternis Nova 8 De deur naar de afgrond Fox De vechtende rechercheur Columbia 9 Zwijgend heldendom Fox 10 Rosen aus dem Siiden Die tolle Lola Onvergankelijke liefde Melior 13 Rel om Alicia Columbia De dochter van de Nova Ambassadeur 19 Rock, Rock, Rock De zeven bandieten van Silver Springs Warner 21 Spionnage in het spel Nederland 23 Over 55 minuten word ik vermoord Warner 26 De andere sexe M.G.M. 28 Schmink en klatergoud Lex 29 S.O.S. in de stratosfeer Heuvels in vlammen Warner 30 Thee en sympathie M.G.M. Symphonie in goud Go f i lex Verdorven Columbia 1 Dec. Slag aan de Rio Plata Het huis der geheimen Rank 3 Mijn hart zingt voor jou Filmex Michael Strogoff, de koerier City van de Tsaar 4 Het uur der wraak Nova Love me tender Fox 5 Bloed in de zon Nova 6 Schuldig bloed Warner 10 Schuld en boete Nederland 12 In de bus van Coronado Columbia 17 Rusteloze jeugd De spionnenjacht De schaduw op het dak Fox Vrouwen en dollars Meteor Curucu van de Amazone Univ. I.F.N. Abbott en Costello en de Nova rock 'n roll 20 Rock, pretty baby Universal I.F.N 27 De rebellenbruid Columbia 31 Een theehuis voor Tobiki Metro 4 Jan. 1957 Hoogspanning in Table Rock R.K.O. 36

Film | 1957 | | pagina 37