Alge. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verle nen, als bedoeld in het Algemeen Bedrij f sreglement aan: de Firma de Wed. M. Luykx-Marijnissen en Zonen te St. Willebrord tot inschrijving te haren name in het Be- drijfsregister van de permanente bioscoop-A ..Luma Thea ter'' te St. Willebrord en de permanente bioscoop-B ..De Zwaan te Hoeven, welke bioscopen voorheen ten name van wijlen de heer D. Luykx in dat register stonden inge schreven; de Firma Grand Theatre te Groningen tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A Grand Theatre" aldaar, welke bioscoop voor heen ten name van de Firma Erven A. H. de Vries in dat register stond ingeschreven; de heer E. Hirschberg Ie 's-Gravenhage tot het gaan exploiteren van de permanente bioscopen-A. welke tot dusver stonden ingeschreven ten name van de Firma Gebrs. Hirschberg Bioscoopconcern en de Firma Rem- brandt Theater te 's-Gravenhage; de CV. Forum te Volendam tot inschrijving te haren name in hel Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A Forum Theater te Voorburg, welke bioscoop voorheen stond ingeschreven ten name van het B.K. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Martinus; de Firma Ponsioen Zoon te Alphen aan de Rijn tol inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A Luxor Bioscoop aldaar, welke zaak voorheen ten name van de Firma Erven W. den Hertogh Azn in dat register stond ingeschreven De Firma Royal Cinema, waarvan de firmanten zijn Mevrouw de Wed. D. Hardey en de heren L. L. Putzeisl Sr. en Jr. te Maastricht tot inschrijving te haren name in het Bedrij fsregister van de permanente bioscoop A Cinema Royal aldaar, welke voorheen ten name van de oude ge lijknamige firma (firmanten D. Hardey en L. Putzeist Sr.) in dat register stond ingeschreven de Firma City Theater te Roosendaal lot inschrijving te haren name in het Bedrij fsregister van de permanente bioscoop A City Theater aldaar, welke tot dusver ten name van de heer F. D. Bruglemans persoonlijk stond inge schreven: de Firma Enkhuizer Munt Bioscoop te Enkhuizen, waarvan firmanten zijn de heren C. J. Jelles en N. Hoog- carspel tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregi-s Ier van de permanente bioscoop A Munt Bioscoop aldaar. welke bioscoop voorheen ten name van de firma Z. Jelles, C. J. Jelles en N. Hoogcarspel stond ingeschreven; de CV. Vermeer te Amsterdam tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente biosco pen A Centraal en Rex te Rotterdam, welke voorheen ten name van wijlen de heer P. Vermeer Sr. stonden inge schreven; de Firma Erven J. W. de Groot, te 's-Gravenhage, waar van firmanten zijn Mevouw A. de Vries-De Groot en de heer J. de Groot tot inschrijving te haren name van de permanente bioscoop A Monopole Theater te Schiedam, welke voorheen ten name van wijlen de heer J. W de Groot stond ingeschreven; de heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de nieuwe per manente bioscoop B Ons Huis te Doorn; de heer L. W. Jogchem te Soestdijk tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente biocoop A City Theater aldaar, welke bioscoop tot dusver in dat register stond ingeschreven ten name van de N.V. Jogchems Theaters. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming als be doeld in het Algemeen Bedrijfsreglement te weigeren aan: Mejuffrouw L. Mooy en de heer A. Buné te Amsterdam tol inschrijving te hunnen name van een nieuwe perma nente bioscoop-B te Nievwkoop. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 6 Maart gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement geweigerd aan: de heer J. C. H. Arendse te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in gebouw Irene te Enschede. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 Maart gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de NV. Verenigde Theaters te 's-Gravenhage tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen oude zaal van het Hollandia Theater Ie Heerlen met entree aan de Saroleastraat 7; de N.V. Leidsepleintheater-Amsterdam te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bio scoop-A in het Leidsepiein Theater aan het Leidseplein 12 aldaar; de N.V. Nepromij i.o. te Amsterdam tot het gaan exploi teren van een filmproductiezaak voor de bedrijfstakken a (de productie van speelfilms) en e (de productie van films, niet vallende onder a. b. c of d). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in baar op 1 Mei gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de N.V. Filmfabriek Polygoon te Haarlem lot bet gaan exploileien van de bedrijfstak a I de productie van speel films) van een filmproductiezaak. Aanmelding lidmaatschap Voor bel lidmaatschap hebben zich aangemeld: de CV. Vermeer, beherend vennoot P. Vermeer Jr., Ie Jan v. d. Heijdenstraal 121c. Amsterdam, exploitante van de bioscopen Centraal en Bex te Rotterdam; de Firma Royal Cinema, waarvan vennoten zijn Me vrouw de Wed. D. Hardey en de heren L. L. Putzeisl Sr. en Jr.. Grote Straat 55. Maastricht, exploitante van de gelijknamige bioscoop aldaar; de Firma City Theater, firmanten F. D. en J. L. M. Bruglemans. Brugstraat 46. Roosendaal, exploitante van de gelijknamige bioscoop aldaar; 13

Film | 1957 | | pagina 14