Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verle nen, als bedoeld in bet Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van een bioscoop bedrijf v/h J. H. Koorevaar te Sliedrecht tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A: Thalia Theater aldaar, welke bioscoop voor heen ten name van Mevrouw de Wed. A. Koorevaar- Versteeg in dat register stond ingeschreven; de Firma Bioscooponderneming Apollo te Boxmeer tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van een permanente bioscoop-A in een nieuw gebouwde schouw burgzaal aan de Grotestraat 62 te Cuyk, zulks ter vervan ging van de exploitatie der oude Apollo bioscoop aldaar: de Firma J. P. H. Bertram Zoon te Nieuwenhagen tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de nieuw gebouwde permanente bioscoop-A: City Theater aan de Markt aldaar, zulks ter vervanging van het oude City Theater aan de Hereweg; De Maatschap Jos van Bommel te Delft tot inschrij ving te haren name in hel Bedrijfsregister van de tijdelijke exploitatie ener permanente bioscoop-A in de grote Schouwburgzaal van het Doelencomplex aldaar, zulks ter vervanging van de door brand verwoeste Doelen Kino; de heer W. F. Stolle te Oldenzaal tot inschrijving te zijnen name in hel Bedrijfsregister van de permanente bioscopen-A: Ebo en Rex Theater aldaar, welke zaken Lol dusver ten name van de Maatschap Keur Bioscoop in dat register stonden ingeschreven; de Firma Kaptein. afdeling bioscoop, te Middelharnis tot het overnemen en voorzetten van de bioscoopexploita ties, welke voorheen werden gevoerd door de voormalige vennootschap, de Firma Gebrs. A. K. J. Kaptein; de N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm te Dordrecht tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van het filmverhuurkantoor Centrafilm en de permanente bio scopen-A: Kunstmin te Dordrecht en Hollandia Haarlem merdijk te Amsterdam, welke bedrijven voorheen stonden ingeschreven ten name van de heer D. J. van Leen; de Firma Cinema Koyal te Amsterdam tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-B: Cinema Royal te Huizen (N.H.). welke voor heen ten name van de heer J. W. Schuitemaker in dat register stond ingeschreven de heer A. L. J. Cattoir te Hulst tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A: Luxor Theater te Venray, welke voorheen ten name van de heer P. H. J. Kleuskens in dat register stond ingeschreven de N.V. City Theater, gevestigd te Leerdam, tot inschrij ving te haren name in het Bedrijfsregister van de perma nente bioscoop-A: Roxy te Gorinchem. welke voorheen ten name van de heer F. J. de Jong in dat register stond ingeschreven; de heer L. H. J. Luxembourg te Arnhem tol inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de nieuwe per manente bioscoop-B: Luxor Theater in het Parochiehuis te Wijk bij Duurstede; de Firma Bioscooptheater Het Zonnehuis te Amsterdam, tol inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A: Theater Het Zonnehuis te Amsterdam (Tuindorp Oostzaan), welke voorheen ten name van de heer M. F. Jagers in dat register stond inge schreven de nieuwe Firma Bouts Putzeist (vier vennoten) te Lutterade/Geleen, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscopen, welke voor heen ten name van de oude firma (twee vennoten) in liet register stonden, ingeschreven; de heer A. van der Werf te Dinxperlo, tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop „'t Wapen van Oldenburg" te Dinxperlo, welke voorheen ten name van de heer E. Roosnek in dat register stond' ingeschreven; het Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema te Srteek, lot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de bioscopen, welke voorheen ten name van de heer Joh. Miedema in het register waren ingeschreven. Het Hoofdbestuur heeft besloten de gevraagde toestem ming te weigeren aan: de heer A. Zomerplaag te Amsterdam tot het veranderen van zijn filmverhuurkantoor Lex Film in een naamloze vennootschap, deze vennootschap tot het lidmaatschap loe te laten en in het Bedrijfsregister in te schrijven. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 14 Juni 1957 gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: De Firma Triofilm te Amsterdam tot het gaan exploi teren van de bedrijfstak b van een filmproductiezaak (de productie van journaalfilms) de N.V. Haghefilm te 's-Gravenhage lot het gaan exploi teren van de bedrijfstak c van een filmverhuurkantoor (het verhuren aan bioscopen van Nederlandse journaal films). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 15 Augus tus gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de heer R. Hornecker te Voorburg tot het gaan exploite ren van een filmproductiezaak voor de bedrijfstak e (de productie van films, niet vallende onder a, b, c of d) de Standaardfilms Productie Maatschappij N.V. te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een filmproduc tiezaak voor de bedrijfstakken a (de productie van speel films) en e (de productie van films, niet vallende onder a. b. c of d). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 15 Augus tus gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement geweigerd aan: Mevrouw de Wed. A. v. d. Mars-Bosch te Nijmegen tol het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop- A in het thans als noodbioscoop ingeschreven Corso Theater aan de Groenestraat aldaar. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 27 Augustus gehouden zitting toestemming als bedoeld in artikel 9 van het Algemeen Bedrijfsreglement verleend aan: de N.V. Zuid Nederlandsche Theaters- en Bioscopen- exploitatie te Heerlen lot hel gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Stations straat 68 te Heerlen. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 29 Juli 1957 gehouden zitting behandeld een door de N.V. Zuid-Nederlandsche Theaters- en Bioscoopexploitatie te Heerlen ingesteld hoger beroep tegen de beslissing van 14

Film | 1957 | | pagina 16