de Commissie Nieuwe Zaken, gewezen op 27 Maart 1957. waarbij werd besloten aan de N.V. Vereenigde Theaters te 's-Gravenhage toestemming te verlenen tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de verbouwde oude zaal van het Hollandia Theater aan de Saroleastraat 19 met entree aan de Saroleastraat 7 te Heerlen. De Beroepcommissie bevestigde de beslissing der Com missie Nieuwe Zaken en bekrachtigde derhalve de aan de N.V. Vereenigde Theaters verleende toestemming als hier voor bedoeld. Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap van de Bond hebben zich aange meld de heer R. Hornecker te Voorburg, exploitant van een filmproductiezaak voor de bedrijfstak e; de Standaardfilms Productie Maatschappij N.V. te Amsterdam, waarvan directeur is de heer J. A. L. Kemps, tot het gaan exploiteren van een filmproductiezaak voor de bedrijfstakken a en e. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer M. van Wijk. Vennerstraat 24 te Paterswol de. exploitant van het Maxwill Theater aldaar; de Firma Kaptein. afdeling bioscoop. Vingerling 53 te Middelharnis. waarvan firmanten zijn de heer A. Kaptein en Mevrouw M. C. Kaptein-Moelker. welke de bioscoop exploitaties voortzet die voorheen werden gedreven dooi de Firma Gebrs. A. K. J. Kaptein. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van een bioscoop bedrijf v/h J. H. Koorevaar. Havenstraat 3 te Sliedrecht. waarvan directeuren zijn de heren P. en J. H. Koore vaar. exploitante van het Thalia Theater aldaar, hetwelk voorheen door Mevrouw de Wed. A. Koorevaar-Versteeg werd geëxploiteerd; de N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm. Nieuwe Haven 33 te Dordrecht, waarvan directeuren zijn Mevrouw S. van Leen-Boer en de heer D. J. van Leen, exploitante van het filmverhuurkantoor Centrafilm en de permanente bio scopen-A: Kunstmin te Dordrecht en Hollandia Haarlem merdijk te Amsterdam de heer A. van der Werf, die heeft voortgezet de bio scoop-exploitatie „'t Wapen van Oldenburg" te Dinxperlo. welke hij heeft overgenomen van de heer E. Roosnek. wegens emigratie van laatstgenoemde: de Firma Cinema Royal. Willem de Zwijgerlaan 177 te Amsterdam, waarvan firmanten zijn Mejuffrouw A. Schuitemaker en de heer J. W. Schuitemaker, exploitante van de permanente bioscoop-B Cinema Royal te Huizen N.H.). welke voorheen door de heer J. W. Schuitemaker als alleen-eigenaar werd geëxploiteerd; de Firma Bioscooptheater Het Zonnehuis te Amsterdam, waarvan firmanten zijn de heren M. F. Jagers en P. J. Wage. exploitante van de gelijknamige bioscoop te Am sterdam (Tuindorp Oostzaan), welke bioscoop voorheen door de heer Jagers als alleen-eigenaar werd geëxploi teerd de Firma Bouts Putzeist te Lutterade. waarvan fir manten zijn de heren A. W. H. en J. A. M. Bouts. alsmede L. L. Putzeist Sr. en Jr.. exploitante van enige bioscopen te Lutterade, Sittard en Valkenburg, welke bioscopen voor heen werden gedreven door de oude firma Bouts Put zeist. waarvan firmanten waren de heren A. W. H. Bouts en L. L. Putzeist Sr.; het Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema N.V. te Sneek, waarvan directeur is de heer Joh. Miedema. exploi tant van een aantal bioscopen te Sneek. Meppel. Hooge- veen, Emmen en elders, welke zaken voorheen werden gedreven door de heer Joh. Miedema als alleen-eigenaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies van de vereisten zijn van het lidmaat schap vervallen verklaard: Mevrouw de Wed. A. Koorevaar-Versteeg, voormalig exploitante van het Thalia Theater te Sliedrecht; de Firma Gebrs. A, K. J. Kaptein. voormalig exploi tante van het Meyer Theater te Middelharnis en het Verenigingsgebouw te Oude Tonge. alsmede een reis bioscoop de Maatschap Keur Bioscoop, voormalig exploitante van de bioscopen Ebo en Rex te Oldenzaal de heer D. J. van Leen, voormalig exploitant van het filmverhuurkantoor Centrafilm en de permanente bio scopen-A: Kunstmin te Dordrecht en Hollandia te Am sterdam; de heer J. W. Schuitemaker, voormalig exploitant van de permanente bioscoop-B: Cinema Royal te Huizen (N.H.); de heer P. H. J. Kleuskens, voormalig exploitant van het Luxor Theater te Venray; de heer F. J. de Jong. voormalig exploitant van het Roxy Theater te Gorinchem; de heer M. F. Jagers, voormalig exploitant van Bio scooptheater Het Zonnehuis te Amsterdam; de oude firma Bouts Putzeist (firmanten A. W. H. Bouts en L. L. Putzeist Sr.), voormalig exploitante van enige bioscopen te Lutterade, Stittard en Valkenburg; de heer F. Roosnek, voormalig exploitant van de bio scoop "t Wapen van Oldenburg te Dinxperlo; de heer Joh. Miedema. voormalig eploitant van het Amicitia Theater Ie Sneek en andere bioscopen elders. Beëindiging donateurschap Wegens overlijden is op 30 juni j.1. hel donateurschap geëindigd van de heer J. Aalbers (Filmagency Herders weg 1 te Huizen. Mei de liquidatie van de eventuele nalatenschap en vor deringen is belast notaris H. A. de Meij, Weteringschans 122 te Amsterdam. Liquidatie waarborgsommen In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de Firma Gebrs. A. K. J. Kaptein, voormalig exploitante, onder andere van het Meyer Theater te Middelharnis, de heer J. W. Schuitemaker, voormalig exploitant van de Cinema Royal te Huizen (N.H.), scoop ,."t Wapen van Oldenburg" te Dinxperlo en de heer M. F. Jagers, voormalig exploitant van Bioscooptheater Hel Zonnehuis te Amsterdam, worden de leden uitgeno digd eventuele vorderingen op deze voormalige leden binnen achl dagen na de verschijning van deze publicatie schriftelijk en gemotiveerd bij het Bondsbureau in te dienen, 15

Film | 1957 | | pagina 17