INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER lante voordien de orderbevestiging had herroepen, de apparaten met een deskundige is gaan bezichtigen, en appellante ook toen niet of kort daarna op de orderbevestiging is teruggekomen, zodat slechts kan worden geconcludeerd, dat appellante de orderbeves tiging als juist heeft erkend en later op de koop heeft willen terugkomen dat derhalve de Commissie van Geschillen terecht de orderbe vestiging als het bewijs van het tot stand komen van de koop overeenkomst heeft aanvaard en het beroep van appallante dient te worden afgewezen, hebbende zij ook op geen enkele andere wijze bewijs voor de juistheid van haar standpunt bijgebracht; dat derhalve het vonnis van de Commissie van Geschillen moet worden bevestigd en appellante moet worden veroordeeld tot be taling van de arbitragekosten in beide instanties, welke in tweede instantie worden begroot op 100.zodat zij in totaal 150. komen te bedragen. RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJK HEID: BEVESTIGT het vonnis van de Commissie van Geschillen waar van beroep VEROORDEELT appellante tot betaling van de geschilkosten in beide instanties, in totaal bedragende 150.(honderd vijftig gulden). Aldus gewezen te Amsterdam op 2 September 1957. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houdei inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten 23 April 1957 Die van de divan Fox 25 Eiland in de storm Rank 26 Vivere in pace Standaard 27 Nacht en nevel Nederland 1 Mei Het jochie Meteor 3 De geheime staatspolitie grijpt in Corona Watt half Watt op Centra avontuur Schrage Otto Onteerd moederschap 8 Silk stockings De kleine hut De vleugels van de vloot Metro 10 Meisjes in de gevaarlijke leeftijd Standaard Vandaag trouwt mijn man Centra Van hartstocht bezeten Vijf stappen in het gevaar Nova Het gebeurde gisteren Rank 11 Complot der minderjarigen Heerser zonder kroon City De belhamel Royal 13 Liebe, Tanz und 1000 Schlager City Odongo Columbia Helena en de mannen Fox Huis des onheils Columbia Ball im Savoy Hafbo 14 L'air de Paris Meteor Iets van waarde Metro De grote buit Nova 15 De familie Trapp Lumina De kille doder Fox 16 Mysterieus Azië Corona 17 Op zoek naar Bridey Murphy Paramount 21 Cupido op een dolfijn Fox Het duel in de wolken Universal I.F.N. De Monolith monsters Quantez, de dode stad De onschuldige verrader Duivels van de weg De man met de 1000 gezichten Vrouwen in het Kremlin Tammy en de vrijgezel De dood was sneller 22 Geintjes met geesten De een en veertigste Actueel Russische ruiters 23 Het begon zo onschuldig Universal F.A. 24 Minnaar in duplo Nederland De rovers van de Sierras Universal I.F.N. De sadist Columbia 24 Mei 1957 27 28 29 31 1 Juni 5 11 12 18 /0 21 25 26 27 De jonge Desperado's City Lokaas Corona Calypso Joe City Xhet onbekende R.K.O. Portret van een slecht mens Trouwen is hou'en Metro Als de druiven rijpen Gangsters van 18 Columbia Bakvissenpuberteit August, de bluffer De wurger De verleidster Hij, zij en de petticoat Nederland Van je buren moet je het Victoria hebben Aan de rand van de hel Warner De dwarskop van het regiment De bruid is niet bleu D.L.S. Typhoon over Nagasaki Schuldig R.K.O. en de duivel wilde het Standaard Strijd tegen verdovende Columbia middelen Geen plaats voor wilde Centra dieren De onzichtbare jongen Bloedig conflict Paramount Nora's offer Standaard 12 Uur angst A ctueel De grote kraak Nova De sprong over de Oceaan Warner Monpti Filmex De grote kans Das Schloss in Tirol Scampolo Schön ist die Welt Madeleine en het vreemde lingenlegioen Sissi's moeilijke jaren Wien.Stadt meiner Triiume De wereld houdt de adem in Het geluk ligt op straat De vriendin van mijn man Geef mij maar mijn man De glazen toren Ein Stiick vom Himmel Een vrouw die weet wat ze wil Betreurd verleden Metro Mensenjacht in Nairobi Paramount Liefdeszender X Rio Onvoltooide symphonie Het Don Kozakkenlied Centra Nieuwe avonturen van Express Captain Blood Wraak der geuzen Een vrouw als lokaas Columbia The Bananaboat song Fidelio Gofilex An der schonen Blauen Donau 49

Film | 1957 | | pagina 49