so Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten: 27 Juni 1957 29 1 Juli Juli 8 9 11 16 19 23 25 27 25 30 Brandend moeras Langzaam maar zeker In dienst des Konings Het vuur van de haat De avonturiers Let's be happy Saint Joan Ja, Meneer de Generaal Dreiging! Testpiloot in nood Zwerversbloed Kruitdamp Kendez-vous met de dood De vlucht naar de vrijheid Van moord verdacht Duel om de Apache-bron Robin Hood van de Prairie De wraak van Zorro King Kong en het pantermeisje Sabotage in de Chinese Zee De weg der honderd doden De dood van een bandiet Christl von der Post De sluipschutter Met een ton als introductie Duivels van de rode cirkel Trommen van Fu Manchu Twee man en een varkenskop Tot de laatste man Le chanteur de Mexico Geordie Begeerte Huwelijk in nood Vlucht van de pijl Leven voor twee De sloep des doods De weg naar 't geluk Mamzelle striptease De twaalf gezworenen Spionnen Porte des Lilas Een Parisienne China gate Géén gehoorop kantoor Droom van een bakvis Peter Vos de miljoenendief Les girls De weg naar het goud Eiland in de zon Verdoolde bus De vrouw met het duivelsmasker De dodende Mantis Het loon van de duivel Met. donderend geweld Kaiserball De spookkoets Wiesmoor De man met de dodende ogen Aanval der krabmonsters Het dak Handelaren in meisjes Onveilig signaal Tussenspel in München Rit in de nacht 'n Wereld van vrees Corruptie Kronos De halfbloed van Saigon Inspecteur Plantavin zet de klok terug 4.000.beloning... dood of levend! 1) Het monster dat de wereld bedreigde Lex Rank Columbia Nova Nederland Nova Warner Metro Centra 31 Juli 1957 1 Augustus Nederland R.K.O. Columbia Metro Nederland City Fox Centra Metro Fox Universal I.F.N. Warner Lumina Columbia Lumina City Universal I.F.N. Fox Rank City Nova 8 9 12 14 15 16 19 20 21 De nachten van Cabiria Standaard De schrik der vrouwen Mannequins van Parijs De laatsten zullen de eersten zijn Salzburger Geschichten De ontvluchte atoomgeleerde De dood reisde mee De gentleman-inbreker van Parijs Roem, ten koste van alles O! Wat 'n Lord! Donatella Ridder Roland Vrijheid, gelijkheid, broederschap Laatste nacht van liefde Wie van de drie is de R.K.O. vader 2) Bloedwraak zonder genade City Kerels en kogels Dwars door de bloedvallei De stroper Standaard Menselijke raketten Nova Vrije liefde Spiendal Aan het doodvonnis Columbia ontsnapt Hare Hoogheid is verliefd Corona Het monster van Venus Columbia De wreker uit Mexico De Bloedhond Een heitje voor een Rank karweitje Vaders en zonen Standaard Meineed 3) Hafbo Klein grensverkeer 4) Standaard Razende Roland 5) Een dag in October Corona Een gordel vol patronen Fox Bernardine met het leuke toetje De vrouw die teveel wilde Standaard Zoek het maar uit...! fi) Rank Vier meisjes en een Metro miljonair 7) De ontembaren Paramount Liefde als lokaas Spiendal Ieder schot is dodelijk Fox Doodskreet in het drijfzand Esther Costello Columbia Bloed in de sneeuw 8) Vogelvrij verklaard Paramount Sénéchal de geweldige Nederland De grote bluf De nacht der vrijgezellen Nova De hel der verlorenen Ariane De ijzeren Sheriff De Spaanse vlieg Filmtrust Even afrekenen, Heren! Generaal tegen wil en dank Vacantie in Lissabon Romantisch avontuur Haar eerste liefde 9) De lord, de lady en de Columbia butler De erfenis van Oom George De charmante zwendelaar De trein van tien over drie Columbia Gangsteroorlog in Miami De half-doden van Mora Tau Marineduivels Eén grote liefde, één grote hartstocht Mevrouw komt niet thuis Meteor vanavond

Film | 1957 | | pagina 50