Algemeen Bedrljfsreglem Hel Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Algemeen Bedrij f sreglement aan: de heer S. Kok te Hoorn, tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscopen-B: Centrum Theater te Oostzaan en Centrum Theater te Ven huizen, alsmede van een reizende bioscoop, welke zaken lot dusver in dat register waren ingeschreven ten name van de CV. Kok Co.; de naamloze vennootschap: l fa-Filmex Ie Amsterdam, lot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van het filmverhuurkantoor, hetwelk tot dan loe werd geëx ploiteerd door de N.V. Filmex; de heer E. Hirschberg te 's-Gravenhage tol inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A Hollywood Theater aldaar, welke voorheen stond ingeschreven ten name van de Firma Hollywood Theater de N.V. Gofilex te Driebergen, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B: De Zon te V^ ehl. Het Hoofdbestuur heeft de op grond van genoemd re glement gevraagde toestemming geweigerd aan: De N.V. Gofilex te Driebergen, lot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B te 's-Heerenhoek de heer L. üuijnhouwer te Werkendam, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B Ie Kille (gemeente Werkendam). De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 27 December 1957 besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 9 van het inmiddels vervallen Gewijzigd Algemeen Bed rij f sreglement aan: de Bioscoopstichting te Nuth, tot het veranderen van haar bestaande permanente bioscoop-B: Veron Theater Ie Nuth in een permanente bioscoop-A; de heer S. Spanjaart te Heiloo. tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het daar toe te verbouwen ..Sport en Kunstgebouw" aan de Nieuwe Schoolstraat te Heiloo; de Slichting R.K. Jeugdcentrale. Parochie van Sint Lambertus te Drunen, lot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe ingerichte, verbouwde zaal „De Hoge Braken" aan de Stationsstraat 1 7 te Drunen. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 18 December 1957 gehouden zitting behandeld een door de N.V. Vereenigde Theaters te Heerlen ingesteld hoger beroep tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken, gewezen op 27 Augustus 1957. waarbij toestem ming werd verleend aan de N.V. Zuid Nederlandse Thea ters- en Bioscopen Exploitatie te Heerlen, lot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Stationsstraat 68 te Heerlen. De Beroepcommissie bevestigde de beslissing der Com missie Nieuwe Zaken en bekrachtigde derhalve de aan laatstgenoemde N.V. verleende toeslemming als hiervoor omschreven. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in dezelfde zitting behandeld een door de heer A.F. Wolff te Utrecht ingesteld hoger beroep tegen de beslissing van de Com missie Nieuwe Zaken, gewezen op 20 November 1957. waarbij hem de gevraagde toestemming lot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Vinkenburgstraat 17 ie Utrecht was geweigerd. De Beroepcommissie bevestigde de beslissing, waarvan beroep, weshalve de gevraagde toestemming als hiervoor bedoeld, opnieuw werd geweigerd, zij het op andere gron den dan die waarop de beslissing der Commissie Nieuwe Zaken was gebaseerd. Aanmelding Hflmaatschap Voor het lidmaatschap van de Bond heeft zicli aange meld de Stichting R.K. Jeugdcentrale. Parochie van Sint Lambertus. Groteslraat 6 te Drunen. die ingevolge verkre gen toestemming van de Commissie Nieuwe Zaken een permanente bioscoop wil gaan exploiteren in gebouw ,.De Hoge Braken" aan de Stationsstraat 17 aldaar. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend: de heer S. Kok. Abbingstraat 18 te Hoorn, die inge volge verkregen toestemming van het Hoofdbestuur gaat exploiteren de bioscopen Centrum Theater te Oostzaan en Centrum Theater te Venhuizen, alsmede een reizende bio scoop, welke zaken voorheen werden gedreven door de CV. Kok Co; de N.V. Leidsepleintheater ..Amsterdam", gevestigd Leidseplein 12 te Amsterdam, exploiterende de nieuwe permanente bioscoop-A: Leidseplein Theater aan voren genoemd adres: de Lfa-Filmex N.V., Oranje Nassaulaan 7 te Am sterdam, die ingevolge verkregen toestemming van het Hoofdbestuur hel filmverhuurkantoor gaat exploiteren, dat voorheen werd gedreven door de N.V. Filmex. Beëindiging lidmaatschap egens verlies van de vereisten zijn van het lidmaat schap vervallen verklaard: de CV. Kok Co. te Hoorn, voormalig exploitante van de bioscopen Centrum Theater Ie Oostzaan en Cen trum Theater te Venhuizen, alsmede van een reizende bioscoop de Firma Hollywood Theater. Boekhorststraat 100 te 's-Gravenhage, waarvan Firmanten waren E. Hirschberg en de N.V. Bouw- en Handel Mij. „Het Binnenhof VII", voormalig exploitante van het Hollywood Theater te 's-Gravenhage. de N.V. Filmex te Amsterdam, voormalig exploitante van een filmverhuurkantoor en een filmproductiezaak. Liquidatie waarborgsom In verband met de beëindiging van liet lidmaatschap der Firma Hollywood Theater, voormalig exploitante van hel Hollvwood Theater te 's-Gravenhage, worden de leden van de Bond en van de Vereeniging van Bio scoopreclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vor deringen op genoemde firma schriftelijk en gemoti veerd bij het Bondsbureau in te dienen binnen acht dagen na bet verschijnen van deze publicatie. 12

Film | 1958 | | pagina 13