Examenuitslagen Practijkcertificaat Handboek der Bioscoopteclmiek DIPLOMA-B Naam D. Bakker H. J. van Grol Chr. J. Gros A. Kanitz F. Nijenhuis L. de Ridder J. C. Ridderhof J. F. Scheffer R. Sleutel H. Visser DIPLOMA-A C. A. M. van Bastelaar G. J. J. Damhuis P. Ch. J. Goedings J. P. Goedvree B. Kamerman Th. 'E. B. J. Pelsma M. C. Verhoog A. v. d. Weiden Sj. Zandstra E. van Zetten J. P. Das N. L. Robeerts J. W. Spinks J. M. J. van Bonzel C. J. Duivenvoorde H. Eckhardt A. H. Gobits F. C. Gijsbers A. F. A. Heuvers B. G. Kokke A. Ros H. Schoone G. J. Steen A. A. Vroling C. A. v. d. Zande M. A. D. Krijger G. v. d. Veen Bioscoop: Victoria, Hoorn Militaire dienst City, Amsterdam Cineac, Den Haag Metropole, Enschede Thalia. Den Haag Colosseum, Rotterdam Rex, Rotterdam Luxor, Haarlem Palace, Hengelo Chicago. Eindhoven Chicago, Eindhoven Desmet, Amsterdam Kini „Arch", Winterthur, Zwitserland Museum v. h. Onderwijs, Den Haag De Uitkijk. Amsterdam Casino. Leiden Minerva, Heemstede Apolio, Assen Cineac, Rotterdam Vliegbasis Leeuwarden Vliegbasis Gilze Rijen Kamptheater Princebosch STD Theater, Utrecht Militaire dienst Rembrandt. Arnhem AVRO, Hilversum Chicago, Eindhoven Builensociëteit, Zwolle Concertgebouw, Druten Amicitia. Lekkerkerk Centraal, Krommenie De Munt, Enkhuizen Centrum, Venhuizen Militaire dienst Militaire dienst Modern, Drachten Plaats Hoorn Amsterdam Amsterdam Den Haag Enschede Den Haag Rotterdam Schiedam Heemstede Hengelo Eindhoven Eindhoven Amsterdam-N. Winterthur Den Haag Amsterdam Leiden Haarlem Assen Rotterdam Haarlem (iilze Rijen Den Haag Utrecht Monster Arnhem Loosdrecht Bergeijk Wijhe Druten Lekkerkerk Krommenie Enkhuizen Venhuizen Halsteren Goes Drachten Met de samenstelling van het Handboek is de laatste maanden goede voortgang gemaakt en het ligt in de bedoeling in de loop van September aan de voorinteke naars het eerste gedeelte van het zeer uitgebreide Hoofd stuk IX van deel I toe te zenden, vergezeld van het tref woordenregister behorende bij dat deel. Voorts is van deel II het onderwerp lichttechniek. bestaande uit negen hoofdstukken, geheel gereed gekomen en ook dit onderdeel kunnen de voorintekenaars in September verwachten. De onderwerpen electrotechniek en voorschriften electrotech- niek zijn eveneens grotendeels gereed, waarna nog het onderwerp versterkertechniek resteert. Hoewel reeds in vroegere publicaties is gesteld, dat het steeds een hachelijke zaak is om zich op het gebied van technische publicaties als de onderhavige te wagen aan voorspellingen, is thans de verwachting gewettigd, dat tegen Mei van het volgend jaar het gehele werk zal zijn voltooid. Het is een feit, dat aldus het geduld van de voorinle- kenaars ongewild lang op de proef is gesteld, doch het werd nu eenmaal de beste oplossing geacht om de kwaliteit te laten prevaleren boven het verschijnings tempo. Het Stichtingsbestuur meent hiermede in het belang van de lezers van het boekwerk te hebben gehandeld en gelooft uit de tot dusverre binnengekomen bewijzen van waardering te kunnen opmaken, in deze juist te hebben gehandeld. De prijs van het complete twee-delige losbladige werk bedraagt thans 45,— en bestelling kan plaatsvinden door overschrijving van dit bedrag op de postgirorekening van de Bond. 44

Film | 1958 | | pagina 44