Woensdag 1 October PROGRAMMA Herdenking veertigjarig bestaan Donderdag 2 October Agenda: Prog ramma 10.45 uur. Buitengewone ledenvergadering in de Grote Zaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. De vergadering zal worden bijgewoond door de Staatssecretaris van Onderwijs, Kunsten en Weten schappen, Z. E. Mr. R. G. A. Höppener. 1. Opening en rede van de Bondsvoorzitter, de heer Joh. Miedema, ter herden king van het veertigjarig bestaan van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 2. Beschouwing van de Bondsdirecteur, de heer J. G. J. Bosman, over de karak teristiek van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 3. Mededelingen. 4. Voorstel tot goedkeuring van de notulen der Jaarvergadering van 27 Mei 1958, waarbij advies van de Notulencommissie, bestaande uit de heren J. A. L. Kemps te Amsterdam, G. Top te 's-Hertogenbosch en Joh. van Willigen te Aalsmeer. 5. Voorstel tot benoeming van een Notulencommissie van deze buitengewone ledenvergadering. 6. Ingekomen stukken. 7. Voordracht van het Hoofdbestuur om overeenkomstig artikel 10 der Statuten tot erelid te benoemen: a. de heer Ch. van Biene te Arnhem; b. de heer G. J. Milius te Hoogezand; c. de heer B. D. Ochse te Heemstede. 8. Voorstel van het Hoofdbestuur om de post „kosten viering veertigjarig jubi leum" ten laste van de begroting voor het jaar 1958 te verhogen met 20.000,waarbij inbegrepen personeelsgratificatie. 9. Voorstel van het Hoofdbestuur om aan de Stichting Bio-Vacantieoord te Amsterdam ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de Bond een bedrag van 40.000,— ten laste van de Bondskas te schenken, zulks ten behoeve van de inrichting van het nieuwe Bio-Herstellingsoord voor minder valide kinderen te Arnhem. 10. Rondvraag en sluiting. 2.30—3.30 uur en van 3.30—4.30 uur. Receptie van het Hoofdbestuur in het Carlton Hotel aan de Vijzelstraat te Amsterdam. 19.00 uur. Feestavond in de Cinetone Studio's aan de Duivendrechtsekade 83 te Amsterdam. 11.00 uur Plaatsing van een herdenkingssteen in het in aanbouw zijnde ,.Bio-HersteIlingsoord voor Minder-Valide Kinderen" te Arnhem en bezichtiging der bouwwerken. 16.30 uur. Ontvangst door de Burgemeester van Amsterdam en Mevrouw Van Hall in de ambts woning aan de Herengracht te Amsterdam van de leden van het Hoofdbestuur en gedelegeerden van de Bond. o 19.45 uur. Koninklijke Galavoorstelling in aanwezigheid v Huis. an een of meer leden van het Koninklijk METROGRAPHIC", Productie: Marten Toonder N.V Script en direction- V. Speich (premiere voor Nederland). STORY WITH A BEARD", Een film van Joop Geesink's Dollywood. Art directer: Henk Kabos. Camera: Cor Icke en Fred van der Boezem. Muziek- Uoli van der Linden en zijn Metropole orkest (wereldpremière). „PRIJS DE ZEE", een film van Herman van der Horst (wereldpremière). „INDISCREET", een film van Warner Brothers First National Pictures Pro ductie en regie: Stanley Donen. Scenario: Norman Krasna. Hoofdrolspelers: Cary Grant en Ingnd Bergman (première voor Nederland).

Film | 1958 | | pagina 4