Algemeen Bedrijfsreglement Zuidelijke nakeuring Wijziging Naam- en Atlreslijst Opgave No. 1 Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement. aan de Stichting Gereformeerde Jeugdactie te Zwijndrecht tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van een nieuwe permanente bioscoop-B:DeVonkenberg aldaar; de N.V. Gofilex te Driebergen tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van een nieuwe permanente bioscoop-B: De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond is toegelaten op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na de ver schijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend De Stichting Gereformeerde Jeugdactie. Stoop van Zwijndrechtstraat 17 te Zwijndrecht, exploitante van de bioscoop De Vonkenberg aldaar. Tot het lidmaatschap is toegelaten: De Stichting R.K. Jeugdcentrale van de Parochie St. Lambertus te Drunen, Grolestraat 6 te Drunen. exploite rende de bioscoop-A: De Hoge Braken aldaar. Het Bestuur van de „Vereniging van Neder landse Gemeenten voor gemeenschap pelijke filmkeuring op katholieke grondslag" heeft medegedeeld, dat de gemeente Thorn met ingang van 1 September 1958 als gewoon lid tot deze Vereniging is toegetreden. Pag. 7: Raad van Beroep De Ie en 2e Kamer volledig schrappen en ver vangen door: Ie Kamer C. H. de Lange, Alkmaar, leden-ex- B. W. G. van Royen, Amsterdam, S ploitanten. J. L. Paerl. Amsterdam, leden-film- E. J. Verschueren, Hilversum, verhuurders. 2e Kamer M. Desmet, Eindhoven, leden- A. F. Wolff, Utrecht, exploitanten. H. S. Boekman, Amsterdam, leden-film- L. W. R. Meyer, Amsterdam, verhuurders. De overige vermeldingen zijn ongewijzigd. Commissie van Geschillen. De vermelding Ie. 2e en 3e Kamer volledig schrappen en vervangen door: Ie Kamer lid- 2e Kamer J. de Wilde. Amsterdam, H. Zondervan, Leeuwarden, 3e Kamer j. van der Horst. Amsterdam, lid-film- verhuurder, lid-exploitant. J. Nijland Jr.. Utrecht, exploitant. lid-film- K. F. J. Wijsmuller, Amsterdam, vei.hUurder. lid-exploitant. T lid-film- J. P. M. A. Smulders, Amsterdam, j verjjuurder. De overige vermeldingen zijn ongewijzigd. Pag. 8: Gemengde Raad van Beroep SchrappenP. J. Burbach. Amsterdam en L. M. van Swieten de Blom, 's-Gravenhage. Toevoegen: J. Smit, Amsterdam en A. Turèl, Amsterdam, leden. Schrappen: A. van Bloemendaal, Groningen en W. A. Grollenberg, Amsterdam. ToevoegenJ. Duits, Dordrecht en L. M. van Swieten de Blom, 's-Gravenhage, plaatsvervan gende leden. Gemengde Commissie van Geschillen Schrappen: J. Smit, Amsterdam, Voorzitter; J. C. A. Meischke, Amsterdam, plaatsvervan gend Voorzitter; M. Samson. Rotterdam, lid en L. J. M. Demmenie. Delft, plaatsvervangend lid. Toevoegen: J. C. A. Meischke, Amsterdam, Voorzitter; M. Samson. Rotterdam, plaatsver vangend Voorzitter; A. van Bloemendaal, Gro ningen, lid en Mr. J. Derks, Amsterdam, plaatsvervangend lid. Pag. 18: Amsterdam, Parisier, Cinema. ToevoegenF. C. J. Hughan, leider. Pag. 19: Anna Paulowna, Apollo. Toevoegen na tel. 312 het woord „Erven". Pag. 20: Asten, Astra. De plaats 's-Heerenhoek alphabethisch tussen- voegen onder ..Zie ook onder". Pag. 22: Bilthoven. Concordia. Toevoegen: M. B. H. Brookhuis, leider. Bladel Kengetal 40977 veranderen in: 0 4977 Pag. 25: Delft. De naam Stadsdoelen Bioscoop veranderen in: Doelen Kino. Pag. 26: Dinteloord Kengetal schrappen en toevoegen: „Geen ken getal". Pag. 28: Eerbeek, Luxor Het huisnummer Loenenseweg 79 veranderen in: no. 1. Pag. 32: Geldrop, City. De voorletters van de heer Desmet (leider) zijn: T. M. J. in plaats van T. H. J. Pag. 33: Gorinchem. Doelen Bioscope. Het corr.-adres Helmsteeg 14 wijzigen in: Arkelse Onderweg 18d. Pag. 34: 's-Gravenhage, Apollo Deze vermelding als volgt veranderen: Apollo Theater, Spuistraat 21, tel. directie en administratie: 117261; bedrijfsleiding en thea- 50

Film | 1958 | | pagina 50