INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Derks, Amsterdam en S. P. van der Helm, Rotterdam. Beroepcommissie Nieuwe Leden De namen P. J. Burbach en M. Samson ver vangen door: A. van Bloemendaal, Groningen en A. Turèl, Amsterdam. De rest blijft onveranderd. Pag. 89Amsterdam. Cloeck en Moedigh. Telefoonnummers 36209 en 36210 veranderen in: 220530 (3 lijnen). Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten 23 Juni 1958 De kampioen fietsenjongen Nederland Bloed in de Prairie Paramount Tipi Tipi Tipso City 25 Thérèse Etienne Columbia 26 De misdadiger in de rolstoel Rooney Rank 27 Onderwater commando Metro Die Madels vom Immenhof Standaard Geen genade voor bandieten Metro Inspecteur Vallois, afd. City moordzaken 28 Eindstation liefde Lumina 30 De vlammende cirkel China doll Nova 1 Juli Het dossier no. 306 Het zingende hart Royal De trek naar het Wilde Nederland Westen Lente in Parijs Meteor 7 De held der Seminoles City 8 Bruiloft op de H.B.S. Columbia 10 De nieuwe avonturen van Dik Trom Standaard 12 Een nacht om nooit te ver geten Rank 14 En altijd lokt de vrouw Spiendal 15 In de schaduw van de Himalaja Centra 16 De drie zingende Musketiers Fox De heksen van Salem D.L.S. 18 Roversballade Gofilex Straat der verleiding Meteor Meisjes in gevaar 20 Magoo's Arabian nights Columbia Ik was aan hem verslaafd Hafbo 21 De bokkenrijders Rex 22 De betovering van het woud Standaard De schrik der hengelaars Nederland De dapperste van allen Rank 24 Hercules El Hakim Liebe, Sommer und Musik Liane, het meisje uit het oerwoud Standaard Opstandige Johnny Warner Het lachkanon van de infanterie 26 Nr. 10 North Frederick Street Fox Wet is wet City 28 Het duivelsfort Nova Het koperen kandelaar Nederland mysterie Commandant Crabb slaat Meteor terug Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houder inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten 31 Juli 1958 Mon oncle Hafbo De geluksvogel Centra 2 Augustus Wilde jeugd Complot met de duivel Met de dood op de hielen 't Kan niet gekker! Er klopt iets niet met Kathy Luitenant Brown... vogelvrij! Univ. I.F.N. 4 Zolang het hart slaat Stefanie Is Mama niet geweldig Het meisje in de tijgerhuid Radetzky-marsch Ik zou nog eens 20 willen zijn Laik De verduisterde hemel Majesteit op avontuur Scala op z'n kop De gelukkigste vrouw van de wereld De wereld is vol muziek en niets dan de waar heid Der Schwarze Blitz Eva, uit het dagboek van een 17-jarige Das Dreimadelrhaus Het dodenschip Ufa-Filmex 5 Meneer de Kassier, geef de centen maar hier De duivelspas Fox 6 Moord in de badplaats De vlieg The Bravados De man van stro Standaard 7 Escapade in Japan Rank Naar eer en geweten Fox Bereden bandieten De charge der Vaquero's 11 Ben-Hur De ondergang van de wereld Kat op een heet zinken dak Tarzan in New York 13 De grote jazz-cocktail Universal I.F.N. 14 Liefde wordt duur gekocht Splcndal 18 Verborgenheden van Parijs Standaard De gevreesde killer City 19 Stormkracht 12 Gevaarlijk leven Universal I.F.N. Vrouwenhuis van Marseille Victoria Carnavalsnacht De vampier en het blonde Nova meisje Hoe zeg ik het mijn doch Fan ter Zaken zijn zaken Warner De ondergang van Billy the Kid Uit de sloppen van Liver- pool Ontembare hartstocht Paramount 20 De vorst van Venetië De brave echtgenoot De held op sokken Ufa-Filmex Tussen twee vrouwen Paramount Jerry, de schrik van het bataljon 714 Antwoord niet 21 Sluipmoord op rubberzolen Fox Als een verre glimlach Fox Ik ben schuldig Corona De dokter van Stalingrad Lumina Een zeemansvrouw in de branding 25 Het huis waarin ik woon Standaard 26 'n Amerikaan in Salzburg Filmtrust 52

Film | 1958 | | pagina 52