Algemeen Bedrijfsreglement Het Hoojdestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gadering besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Chermoeks Theaters N.V. te Rotterdam tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-AFlora Theater te 's-Gravenhage, welke bio scoop tot dan toe ten name van de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage in dat register stond ingeschreven; de N.V. Melior Films te 's-Gravenhage tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van het gelijknamige filmverhuurkantoor, hetwelk tot dan toe ten name van de heer R. A. van Mourik in dat register stond ingeschreven; de CV. Adex te Amsterdam, exploitante van de in her bouw zijnde permanente bioscoop-A: Du Midi te Amster dam, tot inschkrijving in het Bedrijfsregister van een twee de beherende vennote, namelijk de N.V. Netem te 's-Gra venhage, waarvan directrice is de Maatschappij tot Exploi tatie van het City Theater te 's-Gravenhage; de N.V. Cinecentrum te Hilversum, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van een filmfabriek voor de bedrijftakken a tot en met e als bedoeld in artikel I A van het Algemeen Bedrijfsreglement. welke bedrijfs takken tot dan toe werden geëxploiteerd door de N.V. In- terfilm en de N.V. Multifilm. Deze bedrijfstakken zullen de N.V. Filmfabriek Polygoon en de N.V. Filmfabriek Profilti eveneens vóór het einde van het jaar 1958 bij de N.V. Cinecentrum onderbrengen de heer J. J. Abeln te Emmer-Compascuum tot er- plaatsing van de permanente bioscoop-A: Cinema Hollan- dia aan de Langestraat te Klazinaveen naar een nieuw te bouwen pand aan de Jhr. de Jongstraat aldaar, alsmede tot inschrijving van deze verplaatsing in het Bedrijfs register de N.V. Radio Centrale Noordwijk-Binnen tot inschrij ving te haren name in het Bedrijfsregister van de per manente bioscoop-A: Royal Bioscoop te Noordwijk-Bin nen, welke zaak tot dan toe ten name van de heer P. P. Alders in dat register stond ingeschreven; de heer M. J. D. Leeuwe te 's-Gravenhage, tot inschrij ving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de per manente bioscoop-ACentrum Theater te 's-Gravenhage. welke bioscoop tot dan toe ten name van de heer S. Barn- stijn te Utrecht in dat register was ingeschreven; de N.V. Royal Film i.o. te 's-Gravenhage, tot inschrij ving te haren name in het Bedrijfsregister van het film verhuurkantoor der Firma Royal Film te Amsterdam; de CV. Royal Theater te Roermond, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister der Limburgse Reis bioscoop-exploitatie Rex Film van de heer H. J. van der Linden te Schinnen. welke reisexploitatie is beperkt tot de provincie Limburg; de Stichting Opbouw Drie Gemeenten te Beerta, tot in schrijving te haren name in het Bedrijfsregister van een nieuwe permanente bioscoop-B te Beerta. Het Hoofdbestuur heeft besloten per 1 November 1958 door te halen de inschrijving in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-B: Het Centrum te Finstervvolde, wegens beëindiging van deze exploitatie door de heer H. H. Lubberman te Ter Apel. Ingevolge de beslissing van het Hoofdbestuur op de aanvraag der N.V. Cinecentrum te Hilversum wordt, zo dra het lidmaatschap dezer N.V. is aangevangen, de in schrijving van de exploitatie van de filmfabrieken ten name van de N.V. Multifilm en de N.V. Interfilm door gehaald. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 8 October 1958 besloten toestemming te verlenen aan de heer A. F. Wolff te Utrecht tot het gaan exploiteren van een nieuwe (tweede) permanente bioscoop-A in het souterrain van het nieuw te bouwen Camera Theater aan het Heereplein te Groningen. De Commissie heeft in dezelfde zitting besloten de ge vraagde toestemming te weigeren aan de N.V. Bioscoop ,.De Kroon" te Zwolle tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de herbouwde Schouwburg Odeon aan de Blijmarkt 25 te Zwolle; de heer A. P. Nekkers te \K ageningen tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de schouwburg Junushof aan het Plantsoen 3 te Wageningen. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten on der andere op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht da gen na de verschijning van deze publicatie geen geldige bezwaren zijn ingediend: de N.V. Melior Films. Jan van Nassaustraat 84 te 's-Gravenhage, waarvan dircteur is de heer R. A. van Mourik; de N.V. Cinecentrum, 's-Gravelandseweg 80 te Hilver sum, waarvan directeur is de heer E. J. Verschueren; de N.V. Radio Centrale Noordwijk-Binnen, Van Pan- huysstraat 64 te Noordwijk-Binnen, exploitante van de Royal Bioscoop te Noordwijk-Binnen. waarvan directeur is de heer P. Ph. Alders; de heer M. J. D. Leeuwe, Vlamingstraat 34 te 's-Gra venhage. exploitant van het Centrum Theater aldaar; de N.V. Royal Film i.o.. Nieuwstraat 24 te 's-Graven hage. waarvan directeuren zijn de heren J. C H. Arendse en D. J. Werner. die het filmverhuurkantoor der Firma Royal Film zal voortzetten de Stichting Opbouw Drie Gemeenten, secretariaat Schoolstraat 6 te Beerta, exploitante van een permanente bioscoop-A: Iemekörf in het buurthuis aan de Julana- straat 2 te Beerta. waarvoor als bedrijfsleider zal optreden de heer H. H. Lubberman uit Ter Apel. 33

Film | 1958 | | pagina 32