genteen Bedrijfsregle Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden vergaderingen besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrij f sreglement aan: de heer A. B. M. van Roven, te Amsterdam, tot in schrijving te zijnen name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A: Edison Theater te Amsterdam, welke voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Holland Film; de N.V. Rema te Amsterdam tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop- A: Capitol Theater te Amsterdam, welke voorheen werd geëxploiteerd door de Handelsvennootschap Asta Theater; de firma A. J. H. Notten E. A. J. Huyskes te Groenlo, tot het verplaatsen van haar permanente bioscoop-A: Groenlose bioscoop aan de Kerkstraat 6 naar een nieuw te bouwen zaal aan de Mattelierstraat 2729, aldaar; de N.V. De Drie Kolommen te Aalsmeer, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscopen-A: Bioscooptheater Van Ouds De Waterwolf te Badhoevedorp en Royal Theater te Hoofddorp, die voor heen werden geëxploiteerd door de firma Van Ouds De Waterwolf; mevrouw M. C. C. J. Heinstman-Wilson te Hoorn tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-AWinston Theater te Hoorn, welke voorheen werd geëxploiteerd door de firma Heinstman- Wilson C. C. L. M. van der Meulen-Wilson de N.V. Thedinga's Mij. tot Exploitatie van Bioscopen en Amusementsbedrij ven te Zutphen, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscopen-A: Diana Bioscoop te Assen, alsmede Odeon Bioscoop en Schouwburg Bioscoop te Zutphen, welke voor heen door de heer J. Santé Thedinga persoonlijk werden geëxploiteerd; de firma Erven H. J. Caubo te Venlo, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A: City Theater te Venlo, welke voorheen werd geëxploiteerd door de oude firma !Erven H. J. Caubo, die werd ontbonden als gevolg van het overlijden van de heer E. A. J. Claessens; de heer B. M. P. Kornet te Katwijk aan Zee tot in schrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de reizende bioscoop Havo Film, welke voorheen werd ge ëxploiteerd door de firma Havo Film; mevrouw K. Falkenburg-van der Horst, te Amsterdam, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscopen-A: Hollandia en Nova te Amster dam, de permanente bioscopen-B: Harmonie te Didam, Grensland te Elten en Cinema Theater te Lobith, alsmede van de reizende bioscoop S.O.S. Film, welke onderne mingen voorheen werden geëxploiteerd door wijlen de heer D. Falkenburg; mevrouw A. M. M. Heuvers-Van de Wouw te Oss, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-ARoyal Theater te Oss, welke voor heen werd geëxploiteerd door wijlen de heer A. Heuvers; de firma M. J. Philipse, te Brielle, tot inschrijving te haren name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A: Luxor Theater te Brielle en de permanente bioscoop-B: Bioscoop Verenigingsgebouw te Rockanje, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door wijlen de heer M. J. Philipse Sr. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten in het Bedrijfs register door te halen de inschrijving van de permanente bioscopen-BDe Zwaan te Hoeven en het Centrum Theater te Oostzaan waarvan de exploitatie door de betrokken leden is beëindigd. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken, heeft in haar zitting van 13 April behandeld een door de heren G. H. Groenwegen en R. Uges, alsmede de N.V. Bioscoop Ex ploitatiemaatschappij Trianon Theater te Leiden ingesteld hoger beroep tegen de beslissing der Commissie Nieuwe Zaken waarbij aan de N.V. Lido Theater te Leiden toe stemming werd verleend tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen foyer van het Lido Theater aan de Steenstraat 39 te Leiden. De Beroepcommissie verklaarde het beroep ongegrond en bevestigde mitsdien de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken waarbij aan de N.V. Lido Theater de ge vraagde toestemming tot het exploiteren van een nieuwe bioscoop werd verleend. De Commissie Nieuwe Zaken, heeft in haar zitting van 28 Mei besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrij f sreglement aan: de N.V. Corso Theater-Exploitatie Maatschappij te 's-Gravenhage tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Prinsestraat 44 te 's-Gra venhage; de Commissie Nieuwe Zaken heeft in dezelfde zitting de gevraagde toestemming geweigerd aan de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen te Amster dam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de tweede foyer van het Asta Theater te 's-Gravenhage de Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 8 Juni besloten de gevraagde toestemming te verlenen aan: de N.V. Jogchem's Theaters te Amersfoort tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bio scoop-A aan de Laan van Nieuw Oost-Indië/hoek There- siastraat te 's-Gravenhage; de Commissie Nieuwe Zaken heeft in dezelfde zitting besloten de gevraagde toestemming te weigeren aan: Du Midi N.V. i.o., tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een daartoe te ver bouwen kerkgebouw aan de De Carpentierstraat 141 d te 's-Gravenhage; de R.K.O. Radio Films N.V. te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een filmverhuurkantoor voor de bedrijfs tak-a. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 30 Juni besloten de gevraagde toestemming te verlenen aan: de N.V. Haghe Film te 's-Gravenhage, tot het gaan exploiteren van de bedrijfstak b van een filmproduktie- zaak (de productie van journaalfilms) de N.V. Noorderlicht i.o. te Tilburg, tot het gaan ex ploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Veldhovenstraat in Tilburg; de heer J. H. Scharphhorn te Winterswijk, tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop- A aan de Meddosestraat in Winterswijk. 49

Film | 1959 | | pagina 47