retel wens voor trouwe plichtsvervulhng Wijziging Naam- en Advesliist Opgave no. 2 Krachtens terzake door het Hoofdbestuur van de Ne- derlandsche Bioscoop-Bond genomen besluiten werden van 1 Augustus 1959 tot en met 11 November 1959 de vol gende onderscheidingen voor trouwe plichtsvervulling uit gereikt: d.s. gouden speld met diamant; g.s. gouden speld; z.s. zilveren speldd.b. gouden brochette met diamant g.b. gouden brochettez.b. zilveren brochette. AMSTERDAM Exploitatie Maatschappij Amstelodamum N.V.z.s. A. J. Meulenbroek; z.b.: G. Loef. Cineac N.V.g.b.: L. van der Ham; g.s.: L. M. A. de Bruijn, H. van Groot Battavé. N.V. Lichtspel West: g.s.: A. S. Neve. Luminafilm N.V.z.b.: J. C. Szper-ter Veen. N.V. Metro Goldwyn Mayer Filmmaatschappijz.s. E. E. Johannes. B. H. J. Liekeles Oebles, A. Hiemstra, A. Nizza, M. F. Krull, B. J. W. Vermij; z.b.: M. M. Bijlsma. Vermeer C.V.z.s.: Ph. Jeelof. ARNHEM N.V. Astra Film Mij.: g.s.: A. K. v. d. Wal. EINDHOVEN N.V. Utrechtse Mij. tot Exploitatie van Bioscoopthea ters, N.V. Eindhovense Bioscoop Maatschappij: d.s.: D. Monnickendam; g.s.: H. C. M. Baarsgarst; z.s.: J. H. Le- feber, P. F. Prins. GORINCHEM Doelen Bioscope: g.s.: G. J. Netze, M. Meyer, A. de Boon. 's-GRAVENHAGE Gebr. Hirschberg Bioscoopconcern: z.b.: J. M. Meurs. HAARLEM Cinema Palace: g.b.: Ch. Mudde. MAASTRICHT Firma Royal Cinema: g.b.: A. M. A. Kerbusch; g.s.: Ch. Dingelstadt; z.s.: J. G. M. van Gerwen. MIDDELHARNIS Firma Kaptein Bioscoopexploitatie: z.s.: M. I. Joppe, C. H. Roetman. SNEEK Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema N.V.g.s.: P. Coers, E. S. Arema. UTRECHT N.V. Utrechtse Filmonderneming Ufio: z.b.: J. A. van Zoelen-Terlingen. WAALWIJK Musis Sacrum Bioscoop: z.s. H. G. M. Danckert. ZUNDERT Luxor Bioscoop: z.s.: L. Maas. ZUTPHEN Firma Luxor Theater: g.s.: C. L. van Rijn; z.b.: B. J. Nijhof; z.s.: Th. van Vilsteren. Pag. 2Ledenraad Schrappen Mr. H. Wilton, 's-Gravenhage; (va cature). Pag. 5Afdeling 's-Gravenhage Schrappen Mr. H. Wilton, 's-Gravenhage; (va cature) Pag. 7Commissie van Geschillen Schrappen Mr. H. Wilton, 's-Gravenhage; (va cature). Pag. 9Commissie Nieuwe Zaken Toevoegen in plaats van het woord vacature: K. F. J. Wijsmuller, Amsterdam. Pag. 14: Alkmaar, Victoria Schrappen: Mevr. T. Fopma-Van Zoonen, ge volmachtigd leidster, Erven G. Fopma. Toevoegen in de plaats daarvan: (J. P. Smeets, leider), Mevr. T. Fopma-Van Zoonen. Pag. 16: Amsterdam, Astoria De naam en het correspondentie-adres van Mej. J. J. Otter als volgt wijzigen: Mevr. J. J. Schlee-Otter, corr.-adres: Ribesstraat 42 1. Pag. 31: Eindhoven, Rembrandt Theater Onder deze vermelding toevoegen als theater van de Utrechtse Mij. tot Exploitatie van Bio scooptheaters: Theater Select, Vrijstraat 44 46. Zie voor de vermelding van het correspon dentieadres etc. de vermelding onder Rem brandt. Pag. 34: Geldermalsen, Rembrandt Toevoegen na Nutsgebouw: tel. 595. B. van Veen wijzigen in H. van Laar. Correspondentie adres Stationsstraat 12 veranderen in: Water straat 88 (Tiel). (Telef.nummer onveranderd). Pag. 37: 's-Gravenhage, Corso Toevoegen als nieuwe exploitatie van de N.V. Corso: Filmstudio Camera, Prinsestraat 40 en 44, tel. 185025, (Mevr. S. H. Schoonbeek-Oos- ting, Leidster), N.V. Corso Theater Exploitatie Mij., J. R. Schoonbeek, directeur en J. Schoon, leider/adjunct-directeur. Pag. 38: 's-Gravenhage, Musica Het adres Willem de Zwijgerlaan 2 veranderen in: Flatgebouw X, Kanaalweg 3. 27

Film | 1959 | | pagina 27