Algemeen Bedrijfsréglément Liquidatie waarborgsom Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gaderingen besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Gofilex te Driebergen tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van een nieuwe permanente bioscoop-B in gebouw Mia Domo te Boekei; de nieuwe Firma Gebrs Henneman te Heemskerk, waar van firmanten zijn de heren E. en L. S. Henneman, tot in schrijving te haren name in het Bedrij f sregister van het Marquette Theater te Heemskerk, welke zaak voorheen werd geëxploiteerd door genoemde vennoten tezamen met de thans uitgetreden firmant C. H. Kloos; de Firma Royal Theater te Oss, waarvan firmanten zijn Mevrouw A. M. M. Heuvers-van der Wouw en de Heer A. C. M. Heuvers, tot inschrijving te haren name in het Bedrij f sregister van het Royal Theater te Oss, hetwelk voorheen werd geëxploiteerd door Mevrouw Heuvers per soonlijk. Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te wei geren aan: de N.V. Miedema's Bioscoop en 'Exploitatie Maatschap pij te Deventer tot het verplaatsen van haar permanente bioscoop-B in het Nutsgebouw te Schoonhoven naar Hotel-Café „Muulwijk" aldaar. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten de aan de Heer A. B. M. van Roven te Amsterdam verleende toestemming tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Edison Theater te Amsterdam als vervallen te be schouwen, aangezien genoemde heer heeft bericht hieraan geen uitvoering te zullen geven. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 18 November 1959 besloten de gevraagde toestemming te verlenen, als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Be drijfsreglement, aan: de Maatschappij tot Exploitatie van Bioscoop Theaters ,,du Midi" te 's-Gravenhage, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een daartoe te ver bouwen pand aan de De Carpentierstraat 141 d te 's-Gra venhage de Firma Cineac Groningen, tot het gaan exploiteren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop-A aan de Oude Ebbingestraat/hoek Kwinkenplein te Groningen; de Heer B. M. P. Kornet te Katwijk aan Zee, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het daartoe te verbouwen pand, genaamd Musica, aan het Emmaplein te Katwijk aan Zee; De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 21 December 1959 besloten de gevraagde toestemming te verlenen aan: de Heer G. R. Dragt te Wolvega, tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Hoofdstraat-Oost no. 66 te Wolvega, ter vervanging van de permanente bioscoop-B in dezelfde straat op no. 64; de N.V. Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van de bedrijfs takken a (het ontwikkelen en copiëren van 35 mm of breder filmmateriaal) en b (het optekenen van geluid op filmstroken van 35 mm of breder formaat) van een film fabriek. De Commissie Nieuwe Zaken heefi in haar zitting van 7 Januari 1960 besloten de gevraagde toestemming te verlenen aan: De Heer B. A. G. Heemskerk te Bodegraven, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het daartoe te verbouwen Nutsgebouw aan de Koestraat 72 te Schoonhoven; De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 18 November 1959 besloten de gevraagde toestemming te weigeren aan: De Heer B. H. Obdeyn, tot het veranderen van zijn per manente bioscoop-B: Rex Theater te Losser in een per manente bioscoop-A. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de nieuwe Firma Gebrs. Henneman te Heemskerk, ex- ploitante van het Marquette Theater aldaar; de Firma Royal Theater te Oss, exploitante van het Royal Theater aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het lidmaatschap vervallen de oude Firma Gebrs. Henneman, voormalig exploi tante van het Marquette Theater te Heemskerk, welke firma is ontbonden door het uittreden van de heer C. H. Kloos. Mevrouw A. M. M. Heuvers-v. d. Wouw, voormalige exploitante (als alleen-eigenares) van het Royal Theater te Oss. In verband met de beëindiging van het lidmaatschap der oude Firma Gebrs. Henneman, exploitante van het Marquette Theater te Heemskerk, worden de leden van de Bond en van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd, even tuele vorderingen op genoemd voormalig lid schrifte lijk en gemotiveerd binnen acht dagen na de verschij ning van deze publicatie bij het Bondsbureau in te dienen. Beëindiging donateurschap Het donateurschap van de heer Ing. E. F. W. Trijsse- naar is op zijn verzoek door het Hoofdbestuur ingaande 1 September 1959 als geëindigd beschouwd. Toelating donateurschap Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten de N.V. Etablissementen A. Vandekerckhoven, gevestigd te Brussel, vertegenwoordigd door de heren C. P. van Bor- selen te 's-Gravenhage en W. Schooleman te Zeist. Beroepcommissie Nieuwe Leden Yereeniging Bioscoopreclame-Exploitanten De Beroepcommissie Nieuwe Leden van de Nederland sche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten heeft, beschikkende op een door de N.V. Uniefilm te Hilversum ingesteld hoger beroep tegen de beslissing der Nieuwe Ledencommissie, waarbij haar de toelating tot het lid maatschap van vorengenoemde Vereeniging was gewei gerd, besloten, deze beslissing te vernietigen en de N.V. Uniefilm alsnog tot het lidmaatschap toe te laten. 3

Film | 1960 | | pagina 5