Wijziging Naam- en Adi'eslijst Opgave no. 1 Een andere groepering van cijfers geeft het volgende en misschien wat minder gecompliceerde beeld van de afgelopen examens: geslaagd met diploma geslaagd zonder diploma ten dele geslaagd afgewezen na het schriftelijk afgewezen (alle vakken) niet verschenen (geen enkel vak) a. b. c. d. e. f. 18 15 21 10 8 3 totaal aantal candidaten 75 Er zijn dus ditmaal in totaal slechts 18 diploma's uit gereikt, waarvan 11 diploma's A en 7 B-diploma's. De namen van de gediplomeerden zijn hieronder opgenomen. Resumerende kunnen wij stellen, dat de resultaten van het operateursexamen 1960 zeker niet daverend waren doch ons, gelet op de omstandigheden, toch nog zijn mee gevallen. Praktijk certificaat Ten aanzien van dit examen kunnen wij vermelden, dat van de 38 candidaten die zich hadden aangemeld, er ten slotte niet meer dan 27 op het mondelinge examen zijn verschenen. Drie candidaten trokken zich namelijk terug, drie namen niet deel aan het verplichte schriftelijke ten tamen, dat aan het examen voorafgaat, twee kregen voor dit tentamen een dusdanig slecht cijfer, dat zij niet tot het examen werden toegelaten en drie candidaten ver schenen niet op het examen. Van genoemde 27 slaagden er tenslotte 15; 5 candida ten slaagden voor één van beide vakken en de resterende 7 moest voor beide practische vakken een onvoldoend cijfer worden gegeven. Er slaagde ditmaal dus slechts 55 van de examinandi tegen 77 in 1959. De namen van de geslaagde candidaten zijn hieronder opgenomen. Algemeen Er hebben dit jaar 20 examinatoren aan het examen medegewerkt, waaronder 7 brandweerdeskundigen. Een woord van dank aan hun adres voor de eminente wijze waarop zij zich ook nu weer van hun niet eenvoudige taak hebben gekweten, is hier zeker op zijn plaats. Tevens maken wij met erkentelijkheid melding van het feit, dat de directies van de bioscopen Alhambra, Calypso en City alsmede die van het Bondsbureau, door het wel willend ter beschikking stellen van hun projectie-cabines en één of meer nevenruimten, het hunne hebben bijgedra gen om de organisatorische kant van de zaak geheel naar wens te laten verlopen. Examen-U it sla gen Diploma-B Naam G. H. Koolhof, Assen A. J. Leenders, Helmond P. Meurs, Den Haag M. Rorye, Heerde C. Stam, Rotterdam A. J. Swaalep, Amsterdam M. C. Verhoog, Leiden Bioscoop Beurs Theater, Groningen Centraal Theater, Helmond Rex Theater, Den Haag Militaire Dienst Luxor Rotterdam Desmet, Amsterdam Casino, Leiden Diploma-A J. J. Arens, Amsterdam G. P. Bierling, Leek F. v. d. Bos, Amersfoort B. J. Delissen, Heemstede J. M. Gadellaa, Utrecht D. H. Houdé, Den Haag I. F. Mulder, Apeldoorn P. Rol, Emmeloord H. Vissink, Apeldoorn H. v. d. Wal, Groningen G. J. Winter, Den Haag Praktijk Certificaat R. F. Arkenbout, Den Haag J. Boumans, Balkbrug E. Brouwer, Farmsum A. Dijksman, Alblasserdam J. H. Galjaard, Ermelo R. C. H. van Gemert, Krommenie L. A. Karregat, Voorburg J. U. Mulkens, Driebergen W. G. v. d. Pluijm, Geertruidenberg W. A. M. Schulte, Dongen J. B. de Vos, Oosterhout C. H. Vrijsen, Heeze A. Kalis, Den Helder A. Staat, Apeldoorn J. R. Willems, Voorthuizen Cineac, Amsterdam Camera, Groningen Rembrandt Theater, Amersfoort Rembrandt Theater, Haarlem A. F. Wolff, Utrecht Corso/Camera, Den Haag 't Voorhuys, Emmeloord Tivoli, Apeldoorn Camera Studio, Groningen Corso Theater, Den Haag Centrafilm, Den Haag City Theater, Delfzijl Dorpshuis, Alblasserdam Militaire Dienst Centraal Theater, Krommenie Forum Theater, Voorburg Nuts-Bio, Driebergen Centraal Theater, Geertruidenberg Aurora Theater, Dongen Luxor, Oosterhout St. Maartenshuis, Heeze Tivoli Theater, Den Helder Militaire Dienst Militaire Dienst Pag. 10: Bestuur Stichting Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel Het adres van de heer H. J. Zwart, Borneostraat 38, Haarlem, wijzigen in: Van Riebeeckweg 159, Hilversum. Pag. 11: Bestuur Stichting Bedrijfspensioenfonds voor het Film- en Bioscoopbedrijf De vermelding H. J. Zwart, Haarlem wijzigen in: H. J. Zwart, Hilversum. Pag. 12: Bedrijfscommissie voor het Film- en Bioscoop bedrijf De vermelding H. J. Zwart, Haarlem wijzigen in: H. J. Zwart, Hilversum. Plaatsvervangende leden De vermelding H. A. Fluyter, Amsterdam wijzi gen in: A. A. Kuys, Amsterdam. De vermelding J. J. van der Veer, 's-Gravenhage wijzigen in: W. G. van der Hoogen, 's-Graven hage. Pag. 15: Amersfoort, Rembrandt Theater Het telefoonnummer 7813 dient gewijzigd te worden in 8713. Pag. 19: Amsterdam, Bioscooptheater Het Zonnehuis Het corr.-adres: Agamemnonstraat 4 wijzigen in: Agamemnonstraat 14. 22

Film | 1960 | | pagina 23