emeen Bedryfsregleineiit Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gaderingen besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer G. J. Netze te Gorinchem tot inschrijving te zijnen name van een nieuwe permanente bioscoop-A in het gebouw De Nieuwe Doelen te Gorinchem. welke zal dienen ter vervanging van de permanente bioscoop-A: Doelen Bioscope, welke thans nog wordt geëxploiteerd door de heer 0. Netze; de heer L. H. Steenbakkers te Schijndel tot inschrijving te zijnen name in het Bedrij f sregister van de permanente bioscoop-A City Theater aldaar, welke tot dan toe werd geëxploiteerd door de heer L. Steenbakkers Sr.; de heer P. Oenen te Zaandijk tot inschrijving te zijnen name in het Bedrij f sregister van de permanente bio scoop-A Centrum Theater, aldaar, welke bioscoop voor heen werd geëxploiteerd door wijlen Mevrouw H. Oenen- Bergers De Firma Martens Top te "s-Hertogenbosch tot in schrijving te haren name van de permanente bioscopen-A Concertgebouw, Luxor Theater en Royal Theater aldaar, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd door de Firma Top Martens, alsmede tot inschrijving van de nieuwe permanente bioscoop-A Parade Bioscoop, voor welke exploitatie door de Commissie Nieuwe Zaken toe stemming werd verleend. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 30 Juni besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer B. M. P. Kornet te Katwijk aan Zee tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan de Lugt in het stadsdeel voormalig Overschie van de Gemeente Rotterdam; de Firma Martens Top te 's-Hertogenbosch tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de Casino Schouwburg aan de Duhamelstraat 5 aldaar. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar zit ting van 18 Mei 1960 een aantal beroepen behandeld, welke op grond van artikel 13 van het Algemeen Bedrijfs reglement werden ingesteld tegen beslissingen van de Commissie Nieuwe Zaken. De Beroepcommissie bevestigde de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken, waarbij aan de N.V. Rotter damse Mij. tot Exploitatie van Filmtheaters ,-Romef" toe stemming was verleend tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A op het Groothandelsge bouw te Rotterdam, tegen welke beslissing beroep was aangetekend door het Bestuur van de Afdeling Rotterdam van de Bond. De Beroepcommissie bevestigde voorts de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken, waarbij aan de heer B. Kerk (Handelsonderneming Beka) te Hilversum toestemming was geweigerd tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in Gebouw Fi-esta aan de Zeedijk te Hilversum, tegen welke belissing aanvrager beroep had aangetekend. Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap van de Bond heeft zich aange meld de N.V. Rotterdamse Mij. tot Exploitatie van Film theaters ,,Romef", Marnixstraat 404 te Amsterdam, die ingevolge de daarvoor verkregen toestemming van de Com missie Beroep Nieuwe Zaken een bioscoop-A gaat exploi teren in het daartoe te verbouwen Dakskelet op het Groot handelsgebouw te Rotterdam. Eventuele bezwaren moeten binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie bij het Hoofdbestuur worden ingediend. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten op voorwaarde dat hiertegen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de heer G. J. Netze, Arkelse Onderweg 18d te Gorin chem, die een nieuwe permanente bioscoop-A in Gebouw De Nieuwe Doelen te Gorkum zal gaan exploiteren ter vervanging van de bestaande Doelen Bioscope. met dien verstande, dat het lidmaatschap niet eerder kan aanvangen dan bij de opening der nieuwe zaak; de heer L. H. Steenbakkers, Hoofdstraat 178 te Schijn del, die heeft overgenomen het City Theater te Schijndel. welke zaak voorheen werd geëxploiteerd door de heer L. Steenbakkers Sr.; de heer P. Oenen, Lagedijk 19 te Zaandijk, die de bio scoop Het Centrum aldaar exploiteert als opvolger van wijlen Mevrouw de Wed. H. Ooenen-Bergers; de Firma Martens Top, waarvan firmanten zijn de N.V. Zuid Nederlandse Theater Mij (directeuren: P. C. H. Martens Sr. en P. C. H. Martens Jr.) alsmede de heer G. J. M. Top, tot het exploiteren van de bioscopen Con certgebouw, Luxor, Parade en Royal te 's-Hertogenbosch. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijn wegens verlies der vereisten vervallen: de heer L. Steenbakkers Sr., voormalig exploitant van het City Theater te Schijndel; de Firma Top Martens, waarvan vennoten waren de heren A. C. C. Top, G. J. M. Top en P. C. H. Martens. Liquidatie waarborgsom In verband met het beëindigen van liet lidmaat schap van de heer L. Steenbakkers Sr., voormalig exploitant van het City Theater te Schijndel, worden de leden van de Bond en van de Nederlandsche Ver- eeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgeno digd, eventuele vorderingen op genoemd voormalig lid binnen acht dagen na de verschijning van deze publi catie bij het Bondsbureau in te dienen. Toelating donateurschap Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten de N.V. Lens, Plompertstraat 26, te Rotterdam, directeuren: Ph. H. Sutter en A. Luthart. Deze N.V. houdt zich bezig met het maken van filmschermconstructies.

Film | 1960 | | pagina 6