INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER aangezien het redelijk is in een bod een zeker tijdvak te noemen, waarin de film op een in onderling overleg vastgestelde datum kan worden ingezet; dat ook gedaagdes bezwaren tegen de in eiseresses bod genoemde toegangsprijzen, de theatergarantie en de bijdrage in de reclame kosten gegrond moeten worden geacht; dat uit het vorenstaande volgt, dat het door eiseres aan gedaagde gedane bod op de film „Ben-Hur' neit redelijk moet worden ge acht en dat derhalve aan eiseres haar vordering moet worden ont zegd met hare veroordeling in de geschilkosten, welke zijn vast gesteld op 100, RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID: VERKLAART, dat het door eiseres bij kaartschrijven gedateerd 8 September, maar verzonden op 10 October 1960 gedaan bod op de film „Ben-Hur" niet redelijk is en ONTZEGT eiseres haar vordering; VEROORDEELT eiseres in de geschilkosten bedragende 100 Aldus gewezen te Amsterdam, op 1 December 1960 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht Naam houder exploitatie rechten: 3 October 4 1960 12 13 18 19 22 24 26 27 Nonnen voor het vuurpeloton Vrouwenhei achter tralies Schotse vrijagie Voetstappen in de nacht Voorzichtigheet! De trottoirs van Chicago De vijand was een generaal Hito-Hito De gluurder Blonde meisjes voor Havan na Alt Heidelberg Dame met het hondje Satan lokt met liefde Bij de Papoea's op Nieuw- Guinea Canada, het land der zwar te beren Levend begraven Vrijgezel met 40 kinderen Pigalle in Tokio Rode lippen Meisjes, misdadigers en jazz Winden waaien om de rotsen Terreur Dokter zonder glorie Het gezicht achter de spiegel Paniek in Rome Het meisje met de wespen taille Engelen in de storm De zoon van een gangster De vrolijke vrijbuiter Een avond aan het strand Boulevard Zo zal je er een hebben Waanzin tot de ondergang En zij schaamden zich niet De onderaardsen In de schaduw der nazi's In de voetstappen van de dood De 5 gevonnisten Scalperend schuim Rioolratten van Brooklyn De afvallige Schattige vrouwtjes Ein Herz voll Sonnenschein Michigan kid Rank Nederland Warner Standaard Columbia Centra Corona Universal F.A. Columbia Lumina Rank Columbia City Royal Ufa-Filmex Rank City Royal Meteor Filmtrust M.G.M. Nederland Spiendal Fox Meteor Ufa-Filmex Universal I.F.N. Datum waarop Titels waaronder de films in Naam houdei inschrijving Nederland worden uitge exploitatie verzocht is: bracht: rechten 23 October 1960 Niet iedere groen is 'n groentje Fox 29 De prijs der zonde Spiendal En dat op Maandagmorgen... Filmtrust 1 November Heimelijke verhouding De vijand kwam 's nachts Columbia De schaamtelozen Universal F.A. 2 Kan je d'r bij, Pop? Warner Avontuur in New ^ork Paramount Een stem in de mist Universal I.F.N. De dood rijdt mee! 3 Eddie kent geen pardon! De vijand in de schaduw De laatste Vikingen Morgen zijn zij volwassen... De deserteurs De minnaars van Montpar- Hafbo nasse City De duivelsclub Let's make love Fox 4 Gitarren klingen leise durch Centra die Nacht Ufa-Filmex 9 Kriminaltango Gullivers reizen Columbia Het zit in je benen Warner 11 Paniek in de stratosfeer Onverbreekbare banden De fatale duikvlucht 14 Sergeant X van het Vreem delingenlegioen Nederland Tarzan de geweldige Paramount Meisjes van lichte zeden Ufa-Filmex Gevaarlijke puberteit Universal I.F.N. Het vlees en de boze gees ten 15 Zij begonnen zo jong M.G.M. De zoon van de Maharadja Rank 16 De snertsoldaat De kinderlokker Columbia 17 Geen vrouw kan zonder lief de Nederland 18 Het offer van een non Axel Munthe, der Arzt von Meteor San Michele Ufa-Filmex Festival der „Evergreens" De non en de gangsters 23 New York ontwaakt Wet zonder recht Nederland 24 Malle gevallen bij de marine FAN-Film Na de extase Spiendal 25 De dreiging uit het heelal Columbia 28 Julietta Caltiki, het mensverterende Spiendal monster Standaard 29 Operatie vals geld De bruiden der Morlock Lumina monsters M.G.M. 2 Dec. 1960 Tarzans verbanning Mijn vader een moorde naar. FAN-FILM De stille Don Centra Bandeloos Ufa-Filmex 6 Alles de lucht in De vechtjas Nova 7 Zon, jeugd en liefde De zigeunerin van Granada Skilove Standaard Kom van dat dak af! Columbia Zo gek ben ik niet! Ufa-Filmex Verloren illusie Gofilex 8 Porgy en Bess Columbia 9 De millionnairsdochter De legioenen van de Nijl Verlangen in het stof Esther en de Koning Fox Film 10 Vriendin... of minnares Meteor 12 Kasteel des doods M.G.M. Maak 't niet te bont Rank 26

Film | 1961 | | pagina 27