Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 26 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van de Jaarlijkse Ledenvergadering te houden op maandag 10 april 1961, des namiddags om 2.00 uur in de Casino Schouwburg, Duhamelstraat 5 te 's-H ertogenbosch. Het Bestuur van de Afdeling Het Zuiden, dat bij deze gelegenheid als gastheer zal optreden, zou het op prijs stellen, indien de leden reeds om 11.00 uur in genoemd gebouw aanwezig zouden zijn. In een der foyers zullen koffie en een aperitief worden geserveerd, waarna een gemeen schappelijke lunch zal aanvangen. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen der op 30 mei 1960 gehouden buitengewone ledenvergadering. (De Notulencommissie, bestaande uit de heren T. Koper te Enschede, L. W. R. Meyer te Amsterdam en J. R. Schoonbeek te 's-Gravenhage, adviseert tot goedkeuring). 2. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze jaarvergadering. 3. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarvergadering vóór of op 31 maart. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Jaarverslag over 1960. 6. Rekening en verantwoording van het financieel beheer over 1960 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het Accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, als mede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeni ngen der Afdelingen. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1961 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0.3 ten behoeve van de Weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie over het jaar 1961 voor de leden-filmfa brikanten en -filmproducenten ten minste ƒ200,be draagt. 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1961, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1961 toe te voegen aan de algemene reserve voor publiciteitskosten. 9. Voorstel van het Hoofdbestuur a. om aan artikel 2 der Statuten (Doel) toe te voegen de volgende zinsnede: „waaronder mede te verstaan de bevordering en behartiging van de belangen van zijn leden, voorzover die liggen op sociaal gebied, de regeling van arbeidsvoorwaarden inbegrepen."; b. om in artikel 3 der Statuten (Middelen) in te lassen een nieuw punt: .,h. het aangaan van voor een of meer leden of groepen van leden bindende collectieve arbeidsovereenkom sten;", met dien verstande, dat de bestaande punten h, i en j respectievelijk worden genoemd i. j en k. 37

Film | 1961 | | pagina 7