In dit nummer REDACTIE: JAN LUYKENSTRAAT 2 - AMSTERDAM - TELEFOON 799261 (3 LIJNEN) 25e JAARGANG NO. 232 - J A N U A Rl F E B R U A Rl 1963 inrni Bij de omslagfoto: Deze keer vormt een boeiend aspect van de filmtechniek het onderwerp op de omslag- foto: de trucage. De truc- tafel, die hier is afgebeeld, biedt tal van mogelijkheden voor het maken van bijzon dere opnamen. In de film- produktie maakt men daar van uiteraard dankbaar ge bruik. Via de tructafel is het immers in vele gevallen mo gelijk om op eenvoudige en vrij goedkope wijze beelden vast te leggen, die men in de werkelijkheid moeilijk of in het geheel niet voor een verfilming zou kunnen be naderen. De foto toont het instellen van een camera op een stadsplattegrond. Faire concurrentie - Gelukkige keuze - Twee maten? - Algemene ledenvergadering - Herziening Statuten en Reglement - Algemeen Bedrijf sreglement - Vertegenwoor diging van het Hoofdbestuur - Belasting op vermakelijk heden - Jaarvergadering Afdelingsraad - Jaarvergadering Bedrijfsafdeling Filmverhuurders - Duizendste copie van „Glas" - Nederlandse films in het buitenland - Interna tionale Filmweek uitgesteld - Filmfestival Cannes 1963 - Nieuwe voorzitter Centrale Commissie voor de Filmkeu ring - „De Overval" vertoond voor Koninklijk Gezin - Nieuwe Bondsdiploma's - Frontverandering in de Bio scoopcampagne - Amerikaanse ideeën over de bioscoop reclame - Bioscoopbedrijf en reclame (IV) - In memo riam - Internationaal nieuws - Projectie-objectieven - Nieuw beeldformaat bepleit - Handboek der Bioscoop techniek - Opbrengst Kerstcollecte Bio-Vacantieoord - Eretekens voor trouwe plichtsvervulling - Wijziging Pen sioenreglement - Wijzigingen Naam- en Adreslijst - Com missie van Geschillen - Inschrijving in het Naamregister - Centrale Commissie voor de Filmkeuring.

Film | 1963 | | pagina 2