Algemene ledenvergadering Agenda: Ingevolge het bepaalde in artikel 27 der Statuten nodigt het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop-Bond de leden uit tot bijwoning van een algemene ledenvergadering te houden op maandag 8 april 1963, des middags om 2.00 uur in de Congreszaal van Hotel Krasnapolsky te Amsterdam. 1. Opening en voorstel tot goedkeuring van de notulen van de op 26 november 1962 gehouden buitengewone leden vergadering. (De Notulencommissie, bestaande uit de heren J. P. M. A. Smulders te Amsterdam, C. van Willigen te Wassenaar en H. Zondervan te Leeuwarden, adviseert tot goedkeuring). 2. Voorstel tot benoeming van een notulencommissie van deze jaarvergadering. 3. Voorstel tot het verlenen van dispensatie van het bepaalde in artikel 26 der Statuten met betrekking tot het houden van de jaarvergadering vóór of op 31 maart. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. 5. Jaarverslag over 1962. 6. Rekening en verantwoording van het financieel beheer over 1962 en voorstel van het Hoofdbestuur om de door het accountantskantoor W. Langelaar te Amsterdam gecontroleerde Rekening van de Bond goed te keuren, als mede alle op het Bondsbureau ter visie liggende rekeningen der Afdelingen. 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om de contributie voor het jaar 1963 vast te stellen op 1 van de omzet als bedoeld in het Contributiebesluit 1945, waarvan 0,3 ten behoeve van de weerstandskas, met de bepaling, dat de contributie over het jaar 1963 voor leden-filmfabrikanten en -filmproducenten ten minste 200,bedraagt. 8. Begroting van Ontvangsten en Uitgaven voor 1963, waarbij voorstel van het Hoofdbestuur om het eventueel batig saldo over 1963 toe te voegen aan de algemene reserves voor publiciteitskosten. 9. Voorstel van het Hoofdbestuur om met het oog op het Koninklijk Besluit van 24 juli 1962, houdende onverbin- dendverklaring van zekere bepalingen betreffende disciplinaire rechtspraak in mededingingsregelingen, Statuten en Algemeen Bondsreglement te herzien. 10. Voorstel van het Hoofdbestuur om ingevolge artikel 10 der Statuten de heer C. van Willigen te Wassenaar te benoemen tot erelid van de Nederlandsche Bioscoop-Bond. 11. Verkiezing overeenkomstig artikel 12 der Statuten en artikel 12 van het Algemeen Bondsreglement van drie leden van het Hoofdbestuur in de vacatures, ontstaan door het periodiek aftreden van de heren Drs. J. A. M. Bouts te Geleen, W. Hemelraad te Utrecht en A. F. Wolff te Utrecht. Voor de vacature ontstaan door het periodieke aftreden van Drs. J. A. M. Bouts is candidaat gesteld de heer Bouts voornoemd, vennoot van de Firma Bouts en Putzeist, exploiterende het Roxy Theater te Geleen en andere bioscopen. Voor de vacature ontstaan door het periodieke aftreden van de heer W. Hemelraad is candidaat gesteld de heer Hemelraad voornoemd, directeur van de N.V. Universal International Films Nederland. Voor de vacature ontstaan door het periodieke aftreden van de heer A. F. Wolff is candidaat gesteld de heer Wolff voornoemd, exploitant van het City Theater te Utrecht en andere bioscopen en directeur van de N.V. Utrechtse Filmonderneming Ufio. 12. Benoeming ingevolge artikel 8 van het Filmbeursreglement van drie leden van de Filmbeurscommissie met het oog op het periodieke aftreden van de heren A. J. Drescher te Amstelveen, C. Hart te Beverwijk en J. Nijland Sr. te Utrecht. 13. Vaststelling van de plaats waar de jaarvergadering in 1964 zal worden gehouden. 14. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur, JOH. MIEDEMA, Voorzitter. R. UGES, Secretaris

Film | 1963 | | pagina 5