INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER dat mitsdien eiseresses vordering moet worden toegewezen met gedaagdes veroordeling in de geschilkosten, die zijn be paald op 50, RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID: VEROORDEELT gedaagde om aan eiseres tegen behoorlijke kwijting te betalen VEROORDEELT gedaagde voorts tot betaling der geschil- kosten, bedragende 50, VERSTAAT dat ingevolge artikel 18 van het Arbitrage- Bondsreglement de straf van boycot ten opzichte van gedaagde wordt uitgevaardigd, indien gedaagde in gebreke blijft beide genoemde bedragen te betalen voor 14 mei 1963. Aldus gewezen te Amsterdam op 22 april 1963. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uitge bracht: 28 januari 1963 29 30 31 1 februari 4 1963 8 13 14 Hercules, de held van Olympus Caesar, de veroveraar De grote treinroof In dienst van de Secret Service Een dode zoekt zijn moordenaar Hypnose Vulcano Mevrouw de psychiater Dr. Mabuse, de koning der misdadigers Barras '63 Maciste, gladiator van Rome De geheimzinnige ruitenvrouw Liefde en belastingen Het eiland der liefde De avondmaalgasten Ik ben de wet Oklahoma kid De stomme getuige De uitslover Vijf pistolen in Tombstone Oefening voor vijf vingers De horizontale luitenant Schoten verscheuren de stilte Waarom moest Ruth sterven? Zeg het met kogels De verborgenheden van Parijs De mysterieuze Mister Collins Ali en de kameel Het monster in de slotgracht De schapendoder Kruitdamp boven Arizona Convooi als lokaas Dodelijk venijn Dorp der schoonheden De slanke taille van het leven O Donna Clara Romance op z'n Frans Een koningin voor Caesar Jong en doortrapt Naam houder exploitatie rechten Centra Eurofilm Filmex Nederland Nova Warner D.L.S. 19 februari 1963 20 21 25 26 27 28 4 maart 1963 12 13 14 18 20 21 25 Columbia 27 Fox 28 2 april 1963 Rank Universal IFN Spiendal Kinotechniek 3 4 8 Warner Rank Fox Filmex Actueel Filmex Columbia Geld speelt geen rol Girls girls girls Het meisje en de twijfelaar De indringer Manina Amerika Amerika Eddie in topvorm Duivelsgeneraal Pancho Villa De schuilplaats Het geheime teken van d'Artagnan Vrouwen klagen aan De schelmstreken van Mandrin Dr. Crippen Zomervacantie De poppenkastman Hoe bedrieg ik mijn man? Fortunat Wat 'n leugenaar Drie avonturiers van de zee Mondo Cane Mama San De kortste dag Mars door de hel De rebel van Napels Wrekers van de Maffia De schat in het zilvermeer Graaf Sandorf, de onover winnelijke rebel De onweerstaanbare lady De Triffids komen De psychopaat De gruweldaden van Dr. Orloff De strijd tegen de ontucht Carré der gijzelaars Cairo De bezeten vrouw Vrouwenjacht in Kenya De zwaardvechters van Siena De duivel en de tien geboden De ijzeren maagd De vreemdeling van de Noord-Express Lang leve de liefde Het is een gekke, gekke, gekke wereld Internationaal hotel De wereld wil bedrogen worden De triomf van Maciste Atlas Mary, Mary De zeven gladiatoren van Sparta Scotland Yard slaat toe Kaarten, kussen en kogels Schandaal in het meisjespensionaat Samson tegen Hercules 'n Nacht met Nancy Helden van één dag Waarvoor mannen in de rij staan Zij dachten niet aan morgen Kerim, de zwarte Sheik Spionnage in Hongkong Moed is het wachtwoord Al doende leert men De dag en het uur Shylock Holmes. privé-detective Thérèse Desqueyroux Een puber wordt man Paramount Nova Corona Warner Centra Lumina Universal F.A. Paramount City D.L.S. Gofilex Warner Lumina Filmtrust Rank City Rank Columbia Victoria Express Fox Nederland Warner Nova Fox Hafbo Nederland Express Warner Centra Fox Nederland Centra Fox 64

Film | 1963 | | pagina 30