INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Arbitrage-Bondsreglement van die Bond aangewezen en be noemd als arbitragecollege voor de beslechting onder meer van geschillen tussen leden en donateurs van de Nederlandsche Bioscoop-Bond onderling; IN AANMERKING NEMENDE: dat eiser bij request d.d. 29 april 1963 een geschil contra gedaagde heeft aanhangig gemaakt, van welk request een af schrift aan dit vonnis is gehecht en dat beschouwd wordt als hier te zijn ingelast; dat de Commissie partijen tijdig heeft opgeroepen tot haar zitting, gehouden op woensdag 9 oktober 1963 op het Bureau van de Nederlandsche Bioscoop-Bond te Amsterdam; dat aldaar is verschenen eiser persoonlijk; dat gedaagde niet is verschenen en van haar generlei bericht van verhindering is ingekomen; dat eiser in hoofdzaak heeft verklaard, dat gedaagde meer malen is aangemaand, de laatste maal per aangetekende brief d.d. 24 april 1963 die door gedaagde geweigerd is en dat ge daagde de vordering nimmer heeft betwist; OVERWEGENDE: dat eiser donateur en gedaagde lid is van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en dat ingevolge artikel 32 van de Statuten en artikel 1 van het Arbitrage-Bondsreglement alle geschillen tussen leden en donateurs met uitsluiting van de burgerlijke rechter zijn onderworpen aan de Bondsarbitrage, zoals die is geregeld in dat arbitragereglement; dat dus de Commissie van Geschillen bevoegd is van het onderhavige geschil kennis te nemen en daarin uitspraak te doen als arbitragecollege, welks beslissingen vatbaar zijn voor hoger beroep bij de Raad van Beroep van de Nederlandsche Bioscoop-Bond; dat gedaagde generlei verweer ter kennis van de Commissie heeft gebracht en dat de ingestelde vordering aan de Commissie niet onrechtmatig of ongegrond voorkomt; dat mitsdien eisers vordering moet worden toegewezen met gedaagdes veroordeling in de aeschilkosten. die zijn bepaald op ƒ50.—; RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJKHEID: VEROORDEELT gedaagde om aan eiser tegen behoorlijke kwijting te betalen VEROORDEELT gedaagde voorts tot betaling van de geschil- kosten bedragende 50, Aldus gewezen te Amsterdam op 9 oktober 1963. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de ledenfilmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is gebracht rechten 22 juli 1963 Marylin Fox 24 Patinoire Christmas fantasy Rank Fatale verhouding Actueel 29 Mannequins voor Scotland Yard Nederland 30 De grote ontsnapping Nova 31 Jason en de Argonauten Columbia 1 augustus 1963 Hercules tegen Odysseus Zorro blijft Zorro! Daniela bij nacht De maagden Het mes in het water Het wonder van Bahia Hafbo Geheimzinnige miljonairs Actueel Dance all night 7 De dolle detectives Lumina 9 Oproer in het Verre Oosten Univ. I.F.N. 12 augustus 1963 14 16 20 21 22 23 26 28 29 30 2 september 1963 3 5 13 16 17 19 20 23 24 25 26 27 De groene baret De jeugd hakt de knoop door Het vechtras van Texas Wederzijds My fair lady Hud Jerry als de preutse professor De leliën des velds De bruid is niet van gisteren De gangsterkoning De opgejaagden Operatie apenkolder De geliefde Le beau Serge De non-valeur Het bezoek 4 voor Texas Perseus de onoverwinnelijke Vernietigingscommando Bikini De raaf Suleiman de veroveraar California Brazilië, het land van de toekomst Weekend Försterchristl, romance van een keizer Kwaad bloed De onbekende uit de Noord-Express Oogst der begeerte Tiko en de haai Tarzan wordt getart Quitte en dubbel! De dwaze recruut Schwejk Eindstation Sahara R2 onder terreur De leeuw van Syracuse De wurger van Blackmoor 11 jaren en 1 dag Eén bed voor twee Dr. Mabuse contra Scotland Yard De duivel en het vlees De avonturiers De jacht op Mr. X Spionnen op safari De prijs der liefde Pontius Pilatus Aeneas Skitroepen vallen aan Het goud van Rome De jacht op de gouden gitaar Als mijn slaapkamer kon spreken Zie je ze vliegen? De man die zich verkocht Diane. Prinses van Kleef The Christine Keeler story De doodsklok luidt Onrijpe liefde Danseres der miljoenen Tumult op Tahiti Zo jong. zo verdorven Kali Yug de godin van de wraak Fijn, het is gepeperd! Circus wereld De dood op de ijzeren trap De tijger van Malakka Laat m'n dochter met rust Columbia City Fox City Warner Paramount Nova Gofilex Nederland Universal F.A. DLS Amstel City Fox Warner Gofilex Centra Univ. I.F.N. Warner Corona Fox Hafbo Rank Spiendal Centra Universal F.A. Paramount Columbia Spiendal Meteor Express Univ. I.F.N. Nederland Actueel Paramount Lumina Hafbo DLS-Film Warner Filmex 161

Film | 1963 | | pagina 64