Cretekens voor trouwe plichtsvervuïling Operatc*ip§cursus \Vyzi«iiigcii Oiaain- rn Adres lijst Opgave no. 2 Naar wij vernemen zal bij voldoende belangstelling in januari a.s. een volgende schriftelijke operateurscursus be ginnen. Hoewel deze cursus bij het normale lestempo, voor wat het eerste gedeelte betreft, nog niet is voltooid vóór de examens 1964, zal de mogelijkheid bestaan door een ver snelling van het lestempo in de maanden mei en juni des gewenst toch aan dit onderdeel van dit examen deel te nemen. Aanmeldingsformulieren worden op aanvrage verstrekt door het Secretariaat van het Opleidingsinstituut, dat op het Bondsbureau is gevestigd. Krachtens ter zake door het Hoofdbestuur van de Neder- landsche Bioscoop-Bond genomen besluiten werden van 26 februari 1963 tot en met 29 oktober 1963 de volgende onderscheidingen voor trouwe plichtsvervulling uitgereikt d.s. gouden speld met diamant; g.s. gouden speld; z.s. zilveren speld; d.b. gouden brochette met diamant; g.b. gouden brochette; z.b. zilveren brochette. AMSTERDAM N.V. Joop Geesink's Filmproductie „Dollywood": z.s.: C. Icke, H. G. J. Kamphuis, A. v. d. Boezem, R. Geus. N.V. Hollandfilm: d.s.: J. F. Ebell; g.b.: M. Chr. Selter. Stichting Huize De Liefde: g.s.: E. Gerekink. Th. Cornelissen, Trioiilm: z.s.: E. Guiaux. Mij. Tuschinski N.V.: d.s.: W. Valens, J. M. van Wens; g.s.: W. H. Schlebaum; g.b.: L. Frank-Verheus; z.b.: H. F. Nihof. N.V. Standaardfilms: z.s.: J. G. van Oosten. APELDOORN Firma Centraal Theater: z.b.: C. M. Geurts, J. M. Gerritsen. BREDA Firma Bioscooponderneming Erven F. Rehl: z.s.: J. A. de Fouw. DEVENTER Miedema's Bioscoop- en Exploitatie Mij. N.V.: g.s.: H. M. Wakkermans. DRIEBERGEN N.V. Gofilex: z.s.: G. F. J. M. Vermeer. GOES Firma C. J. van Liere Zonen: g.s.: D. A. Schrijver. 's-GRAVENHAGE Mij. tot Exploitatie van het City Theater te 's-Graven- hage N.V.: z.s.: E. H. J. Spaan. N.V. Haghefilm: z.s.: A. Klaasse, A. P. Koole, C. Her tog, R. Leupen, F. H. Bignell, A. M. Pelgrim. Gebr. Hirschberg Bioscoopconcern: g.s.: J. L. Sluyter. Scala Theater N.V.: d.s.: A. J. J. Beekman. GRONINGEN Firma Grand Theatre: g.b.: C. Dijkman. HILVERSUM N.V. Cinecentrum: z.s.: A. G. Schipper, C. J. de Jager. I. Spronk, H. A. A. M. Cooymans, A. J. van Meerten. H. de Boer, W. J. Remmé, H. J. A. Reesink, H. M. J. van der Dungen, G. F. De Clerck, J. J. Kalkhoven. MIDDELBURG Mevr. W. S. C. Wöhler-Bruns: z.s.: H. A. F. G. Wöhler, H. Vermeule; g.s.: J. P. Petiet. SN EEK Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema N.V.: g.s.: J. Ordeman; z.s.: A. Metselaar, J. Meinen; z.b.: A. Lijster. UTRECHT A. F. Wolff Bioscooponderneming: d.s.: N. C. J. Hoeijenbos. Bioscoop Vreeburg N.V.: g.b.: C. A. van Klarenbosch. VEENDAM J. Hollemans: d.s.: H. Greven. WINTERSWIJK J. H. Scharphorn: z.s.: P. W. Koppers. Pag. 21 Baarn, Flora Het nummer van de Stationsweg 26b is gewijzigd in 32. Pag. 37 's-Gravenhage, Capitol/Rembrandt De vermelding van het Rembrandt Theater en alles wat daarbij staat schrappen met ingang van 31 december 1963. Pag. 37 's-Gravenhage, City en Odeon Opnieuw toevoegen na W. H. Kits, leider: „bedrijfsdirecteur". Pag. 42 Heemskerk, Marquette Het corr.-adres G. van Assendelftstraat 31 is veranderd in: Deutzstraat 9. Pag. 50 Leiden, Casino De naam Casino Theater is veranderd in Camera". Pag. 68 Tilburg, Du Midi Het adres Heuvel 87 is veranderd in: Heuvelring 108. Pag. 69 Utrecht, Spoorbio De vermelding „Mevr. H. Korsmit-Halberstadt leidster" en „Erven W. Th. F. Korsmit" aldus wijzigen: Mevr. H. Korsmit-Halberstadt. Pag. 72 Voorburg, Forum Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 75 Toevoegen tussen Wijchen en Wijk en Aalburg de volgende vermelding: Wijk bij Duurstede (Afd. Centrum) 03435 Calypso Theater, Markt 5, tel. 4 04, A. J. van Lunsen en J. M. G. A. ter Steeg, firmanten. Pag. 78 Zwaagwesteinde, Het Sikkemahüs Toevoegen na Stationstraat: ,,430, tel. 5 55". Pag. 81 Columbia Toevoegen na directeur: „(A. G. H. Brouwers, leider)". Pag. 86 Colorpress Toevoegen als leidster: „(Mevr. E. J. C. Meijer- Azing Venema, leidster/procuratiehoudster)". 184

Film | 1963 | | pagina 22