INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Film No. G 1289 G 1291 G 1295 G 1297 G 1304 G 1322 Titel Schijnhuwelijk Laat ze maar schieten Voorf, Voorf Take six Voorf. The best man Voorf. De rode lampjes Teasertr. My fair lady Aanvrager Nova-Film Centrafilm Meteor-Film Nova-Film Spiendal Warner Bros. Fabrikaat Acten L. in M. Uitspr. Coup. Amerika Frankrijk Engeland Amerika Griekenland Amerika 98 B 91 B 444 A 80 A 75 C 37 A Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is gebracht rechten 9 augustus 1964 Het omgekeerde leven Amstel 10 Beschuldigd van aanran ding Warner 11 Lichting '64 Filmex 13 Commando's in Vietnam City Tabee, ik ben taboe Fox De macht van de kleine duivels 18 Meisjes van de straat Corona 19 De nacht van de leguaan De bijl valt met de nacht Paria's van de roem Hercules, Samson en Ulysses Hebzucht in de zon Tamahine, de hinde uit Tahiti Vuurgevecht van Casa Grande Achteruit mars De kooi der liefde Fox 20 Jong en immoreel City 21 Twee dagen en twee nach ten Fox Verleid en verlaten Landru, de vrouwen moordenaar Melior Het huwelijksbed Three penny opera De tocht naar het duister Gisteren, vandaag en morgen De aapvrouw 25 Madame zonder schaamte Fox 27 Opstand in het legerkamp 4 september Hij, zij en de derde Standaardfilms 7 Erotiek Melior Films 8 Het masker van de rode dood Centra Uit het dagboek van een callgirl Ook Uw dochter is in gevaar! Notte calde d'oriente Mitrailleurscommando SS Van Czaar tot Stalin Helden van de rode rivier Express-Film 18 Brenno, de vijand van Rome Standaardfilms 21 Duel in Texas 22 Sex, moord en thrills in Beverly Hills City 23 De reddende vleugels De overstromingsramp Kinotechniek 24 25 29 1 oktober 2 6 7 10 12 De gebroken snaar De meesters van Venus O.S.S. 117 in Bangkok Becket D'r in en mee De zelfmoordclub Hercules tegen de kapita listen Even afrekenen heren Eddie staat z'n mannetje Hercules tegen de barbaren De folterkelder Biceps en bikini's Anna Invasie 1944 Sandokan. de tijger van India Zes vrouwen voor één moordenaar Zelfmoordcommando „Ja pan" Blanke lading voor Hong kong Het „pret" paradijs De meid Okinawa Striptease van Parijs Lana, het junglemeisje Altijd op zaterdagavond Sam van hiernaast De grote uren Hogeschool der onderwe reld Terreur der rode mantels Van puber tot vrouw laguar, de zoon van Ivanhoe Wonder van het leven Onderwereld Pigalle De tijger van de zeven zeeën Dat doet een „dame" niet De vloek van het Egyp tische graf Het eiland der waaghalzen De dood loert tussen Khasba en Khartoem De witte vrouw van kasteel Borski Duivels der duisternis Zó temt met Eva Operatie „Paardestaart" Vreemde bedgezellen De gemaskerde musketier Mensen in New York Maciste, gladiator van Sparta Casanova '70 Huwelijk op z'n Italiaans De gladiator van Messalina De rode lampjes Nederland Centra Express Filmtrust Universal F.A. Centra Columbia Univ. Int. Eurofilm Centra Univ. F.A. Hafbo Columbia Univ. F.A. Univ. Int. Corona Melior Spiendal 348

Film | 1964 | | pagina 40