EXAMEN UITSLAGEN Tussentijdse examens Practijk Certificaat Van de 25 candidaten die zich voor dit examen opgegeven hadden, slaagden er 13, 4 candidaten slaagden slechts voor de helft, 5 examinandi wer den afgewezen en de resterende 3 verschenen niet op het examen. Er slaagde aldus 52 procent van de candidaten tegen 62 procent in 1964. De namen van degenen die het Certificaat ont vingen, zijn hieronder opgenomen. Twee candi daten zullen het Certificaat pas ontvangen, nadat zij voldoende practijkuren hebben gemaakt. Diploma-A J. Duyns Rialto Theater, Amsterdam H. 't Hart Delfia en Roxy Theater, Delft G. M. H. Schüller Nieuwe Bioscoop, Boxtel J. van Ree Cineac, Rotterdam E. Zwaan Rembrandt Theater, Utrecht Diploma-B M. Hoogeboom Cineac Damrak, Amsterdam I. F. Mulder Tivoli Theater, Apeldoorn T. Poppink Camera en Studio Theater, Groningen Practijk Certificaat M. Arends Cinema Schinkel, Purmerend A. J. F. Brouwers Rembrandt Theater, Eindhoven M. M. Brust Legerplaats Ermelo J. W. M. Hamers Camera Theater, Tilburg K. Hos Congresgebouw RAI, Amsterdam J. C. M. Iding E. C. G. M. Moors Cinema Palace, Haarlem J. van Olffen Verenigde Nederlandse Bioscopen, Leeuwarden E. A. van Rijn Victoria Theater, Rotterdam Mej. G. Schellenbach Filmverhuurkantoor Centrafilm, Den Haag L. E. F. A. Schreppers Harmonie Bioscoop, Tilburg Surprising Amsterdam is een nieuwe film van Colorpress Filmproduktie in Den Haag. In opdracht van de K.L.M. en de V.V.V.-Amsterdam maakten Reinier en Ellen Meijer een origineel werkstuk over het leven in Amster dam. Studio Bob Kommer zorgde voor stereofonisch geluid bij deze in kleur opgenomen film die met een groot aantal copieën in 1966 overal ter wereld in vertoning zal komen. Première eerste kwartaal 1966 in Amsterdam. Zoals reeds eerder is gepubliceerd, bestaat voor het be halen van het Practijk Certificaat de mogelijkheid tot het afleggen van tussentijdse examens in de plaatsen Amster dam, Rotterdam, Enschede, Groningen, Maastricht, Nij megen en Utrecht. Deze examens kunnen uiteraard slechts worden georganiseerd indien daarvoor in of in de om geving van genoemde plaatsen voldoende belangstelling bestaat, met dien verstande dat het niet mogelijk is om bij voorbeeld voor slechts èèn candidaat een Examencommissie naar Maastricht te zenden. In dat geval bestaat wel de mogelijkheid de desbetreffende candidaat in de dichtst bijzijnde plaats te examineren, indien aldaar wel tenminste drie candidaten zijn. De tussentijdse examens vinden in principe eenmaal per kwartaal plaats en gegadigden kunnen zich steeds aan melden bij het Secretariaat van het Opleidingsinstituut, dat op het Bondsbureau is gevestigd. De kosten voor deze tussentijdse examens bedragen zoals bekend 12,50. 493

Film | 1965 | | pagina 15