Algemeen bedrijfsreglement Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer T. J. Crijns, Wijker Brugstraat 1 te Maastricht, tot inschrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscopen-A: Palace Theater en Studio Theater te Maastricht, welke bioscopen voorheen werden geëxploi teerd door de N.V. Bioscoop Maatschappij Palace, aldaar; de heer J. de Boer, Hoogstraat 68 te Edam, tot in schrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A: Rito Theater te Edam, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer P. Sier aldaar; de heer A. A. Zieren, Houtmarkt 64 te Zutphen tot in schrijving te zijnen name in het Bedrijfsregister van de permanente bioscoop-A: Luxor Theater te Zutphen, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door wijlen Mevrouw G. G. Lansink; de firma Gebrs. A. L. R. Marquinie, Oostkade 11 te Sas van Gent tot inschrijving te haren name van de permanente bioscoop-A: Olympia Theater te Sas van Gent, welke bio scoop voorheen werd geëxploiteerd door wijlen de heer F. J. A. Marquinie; Drs C. A. Voskuil, Dr Schaepmanstraat 71 te Bussum tot inschrijving te zijnen name van de permanente bioscoop-A: City of Wesopa te Weesp, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer J. H. Otto te Weesp; de C.V. Desmets Bioscoopexploitatie, Joh. Verhulstraat 121 hs, Amsterdam, tot inschrijving te haren name van de permanente bioscoop-A: Theater Desmet te Amsterdam, welke bioscoop tot dan toe was ingeschreven ten name van de N.V. Holland Film, aldaar; de N.V. Theater Maatschappij Gofilex i.o., Pluvierenlaan 49 te Bilthoven tot inschrijving te haren name van de tot dan toe door de N.V. Gofilex geëxploiteerde permanente bioscopen-A te Boxtel, Etten, Gemert, Kerkdriel, Laren, Oudenbosch, Vught en Zevenbergen, alsmede de permanente bioscopen-B te Asten, Baarle-Nassau, Beneden Leeuwen, Boekei, Budel, 's-Heerenhoek, Heeze, Mill, Ravenstein en Wehl. Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofd bestuur sedert 1 juli 1965 uitgeschreven de volgende per manente bioscopen: Harmonie Theater te Nederweert, Bioscoop West-End te Midsland (gem. Terschelling), Cinema Royal te Huizen en het Luxor Theater te Overdinkel (gem. Losser). De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 17 oktober 1965 besloten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. City Theater te Eindhoven tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een neven ruimte van het Metropole Theater aan de Dommelstraat 27 te Eindhoven. In dezelfde zitting heeft genoemde Commissie besloten de gevraagde toestemming te weigeren aan: de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe bioscoop-A aan het Rembrandtsplein 11-15 te Amsterdam. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 17 november 1965 behandeld het hoger beroep, in gesteld door de N.V. Nationale Bioscoopondernemingen, tegen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken, waarbij haar de toestemming was geweigerd tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan het Rem brandtsplein te Amsterdam. De Beroepcommissie vernietigde de beslissing van de Com missie Nieuwe Zaken en besloot aanvraagster, de N.V. Nabio, de gevraagde toestemming tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A aan het Rem brandtsplein te Amsterdam te verlenen. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voor waarde dat tegen de desbetreffende belissing binnen acht dagen na de verschijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren zijn ingediend: de heer T. J. Crijns te Maastricht, voor de exploitatie van de bioscopen Palace en Studio aldaar; de heer J. de Boer te Edam, voor de exploitatie van het Rito Theater aldaar. Voorts is tot het Bondslidmaatschap toegelaten: de N.V. Urbi, Marnixstraat 404 te Amsterdam, exploitante van de nieuwe permanente bioscoop-A Bellevue Cinerama te Am sterdam, welker aanmelding reeds in november 1964 werd gepubliceerd. de heer A. A. Zieren voor de exploitatie van het Luxor Theater te Zutphen; de firma Gebrs. A. L. R. Marquinie voor de exploitatie van het Olympia Theater te Sas van Gent; Drs C. A. Voskuil voor de exploitatie van City of Wesopa te Weesp; C.V. Desmets Bioscoopexploitatie voor de exploitatie van Theater Desmet te Amsterdam; de N.V. Theater Maatschappij Gofilex i.o. voor de exploi tatie van de hiervoor genoemde voormalige bioscopen der N.V. Gofilex. Beëindiging van het lidmaatschap Wegens verlies der vereisten is het lidmaatschap ge ëindigd van: de N.V. Bioscoop Maatschappij Palace aan de Wijker Brugstraat 1 te Maastricht, voormalig exploitante van de bioscopen Palace en Studio aldaar; de heer P. Sier, William Pontstraat 26 te Edam, voormalig exploitant van het Rito Theater aldaar; de heer A. van Nouhuys, voormalig exploitant van de op geheven bioscoop West End Theater te Midsland (gem. Terschelling); de heer J. F. Nijskens, voormalig exploitant van de op geheven bioscoop Harmonie te Nederweert; de firma Gebrs. E. G. A. en A. F. Vermuyten, voormalig exploitante van het National Theater te Amsterdam; de firma Cinema Royal te Badhoevedorp, voormalig ex ploitante van de Cinema Royal te Huizen (N.H.); de heer J. H. Otto, voormalig exploitant van de bioscoop City of Wesopa te Weesp. LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN In verband met de beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde voormalige leden worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de N.V. Bioscoop Maatschappij Palace, voormalig exploi tante van de bioscopen Palace en Studio te Maastricht; 505

Film | 1965 | | pagina 27