Naam- en adreslijst wijlen de heer R. Oorlog Sr., voormalig exploitant van de Concertzaal Bioscoop te Doesburg; Orbi S.A. te Fribourg (Zw.), voormalig exploitante van het Cinerama Theater te Rotterdam; de heer J. N. B. H. Boers, voormalig exploi tant van de bioscoop Musis Sacrum te Waalwijk; de heer P. Sier, voormalig exploitant van het Rito Theater te Edam; de heer A. van Nouhuys, voormalig exploitant van de opgeheven bioscoop West End te Midsland (gein. Ter schelling); de heer J. F. Nijskens, voormalig exploitant van de opgeheven bioscoop Harmonie te Nederweert; de Fa. Gebrs E. G. A. A. F. Vermuyten, voormalig exploitante van het National Theater te Amsterdam; de firma Cinema Royal, voormalig exploitante van de Cinema Royal te Huizen; wijlen Mevrouw G. G. Lansink, voormalig exploi tante van het Luxor Theater te Zutphen; wijlen de heer F. J. A. Marquinie, voormalig exploitant van het Olympia Theater te Sas van Gent; de heer J. H. Otto, Troelstralaan 17 te Weesp, voormalig exploitant van de bioscoop City of Wesopa, aldaar. Toelating donateurs Tot het donateurschap van de Bond zijn toegelaten op voor waarde, dat tegen de desbetreffende beslissing binnen 8 dagen na de verschijning van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de Drukkerij Uitgeverij H. Gianotten N.V., Bredaseweg 57 te Tilburg, welke zaak een voortzetting is van het bedrijf van de heer J. J. Gianotten persoonlijk; de N.V. Gevaert-Agfa, Polakweg 10-11, Rijswijk (Z.H.), welke donatrice in de plaats treedt van de voormalige dona- trices N.V. Agfa Foto en N.V. Handelsonderneming Gevaert; Unilever N.V., Museumpark 1 te Rotterdam. Pag. 3 Ledenraad Schrappen: P. J. Paternotte, Amsterdam. Pag. 10 Bestuur Stichting I.O.T.B. Adres J. Arens veranderen in: „Dr. de Visser straat 21, Nijmegen". Pag. 16 Amsterdam, Bellevue Cinerama Toevoegen tussen Astoria en Bio Theater de vol gende vermelding: Bellevue Cinerama, Marnixstraat 400, tel. 23 48 76, N.V. Urbi, corr.adres: Marnixstraat 404, tel. 23 70 58, Mr P. A. Meerburg, directeur. Pag. 17 Amsterdam, Ciné-Tol en City Theater De tweede regel van elk dezer beide vermeldingen moet worden omgewisseld. Amsterdam, City Toevoegen tussen „tel. 23 45 79" en „Mij": „(W. G. A. Helmig, leider/bedrijfsdirecteur)". Pag. 18 Amsterdam, Odeon De vermelding directeur F. F. A. Busé veranderen in: R. A. van Dok, directeur. Pag. 26 Den Burg, City Gravestraat wijzigen in: Gravenstraat. Pag. 27 Deventer, Luxor In de 2e regel van onderen schrappen: „Losser". Pag. 32 Enschede, Metropole Schrappen: „en H. M. Ziel" (directeur). Pag. 35 Gorinchem, De Nieuwe Doelen Tel.no. 23 09 veranderen in: 46 46 Toevoegen na Arkelse Onderweg 18d: „tel. 44 98". „corr.-adres:" als volgt kantoor Maasstraat 12, wij- tel. Pag. 36 Grave, Palazzo De vermelding na zigen: Postbus 36, 25 93. Pag. 36 's-Gravenhage, Asta De in dit blokje vermelde naam „Studio Theater" veranderen in: Studio de Luxe. Pag. 39 Groningen, Luxor Inlassen na tel. 3 16 60: „(J. G. Vonk, leider)". Pag. 44 's-Hertogenbosch, Concertgebouw Achter de accolade schrappen wegens overlijden: „(A. J. A. Heeren, leider der firma)". Pag. 47 Huizen, Cinema Royal Deze vermelding volledig schrappen wegens op heffing. Pag. 51 Losser Schrappen: Luxor Theater Overdinkel en alles wat daarbij verder is vermeld. Pag. 57 Oldebroek, Zaal van de Brink Tel.no. 2 98 veranderen in „2 89". Pag. 63 Rotterdam, Kriterion Het telefoon no. 3 70 58 veranderen in: 23 70 58. Pag. 66 Soestdijk, City De naam L. J. Logchem veranderen in L. J. Jogchem. Pag. 72 Vlaardingen, Luxor Het tel.no. 23 37 veranderen in: 32 37. Pag. 77 Zeist, Figi Wegens mutatie luidt de vermelding van direc teuren thans als volgt: J. P. M., M. A. J. en H. F. M. Ruys. Pag. 80 N.V. Gofilex Het postbusnummer 174 moet zijn: 173, Pag. 83, idem. Pag. 83 Hafbo N.V. Schrappen: „P. J. Paternotte, directeur, tel. privé: 020-73 63 15" Toevoegen „H. N. de Haan, gedelegeerd commis saris, belast met het bestuur". Melior Films N.V. Schrappen: „Mevrouw A. K. van Mourik-Wudke, directrice". Pag. 83 Kinotechniek Toevoegen tussen „directeur" en ,,W. L. Coolen": „(C. Hofman, leider onderdirecteur en". 85 N.V. Spiendal Film In de laatste regel de leider J. F. Jonker schrappen wegens overlijden. 86 Regeneto-Film Toevoegen voor de naam G. A. D. Damhof: „Erven". 90 De eerste vermelding N.V. Filmfabriek Profilti, Steynlaan 3, moet zijn: „N.V. Filmfabriek Poly goon, Steynlaan 5," De rest blijft ongewijzigd. Pag. 92 Cinema, Technisch Bureau Deze vermelding als volgt veranderen: Technisch Bureau „Cinema", Beckeringhstraat 32, Soest, C. van Zomeren, tel.no. 29 55 - 50 85. Pag. 95 Westrex Nederland N.V. Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 98 Cloeck en Moedigh N.V. Schrappen: „Drukkers-, Uitgevers- en Reclame bedrijf". (Rest blijft staan). Pag. Pag Pag 506

Film | 1965 | | pagina 28