Inschrijving in het naamregister PERS, PUBLIEK EN BEDRIJF KIEZEN HUN VOORKEURFILM 1965 In januari 1965 werkten de Nederlandse filmcritici mee aan een door de persdienst van het bonds bureau ingesteld onderzoekje naar de beste films van 1964. Het ligt in de bedoeling dit in januari wederom te doen en de heren critici uit te nodigen een lijstje samen te stellen van hun voorkeuren. Daarnaast kan aan de hand van bezoekcijfers die op het bondsbureau bekend zijn, worden nagegaan welke films in 1965 het meeste publiek trokken. Bovendien zal aan de leden-exploitanten worden gevraagd eveneens hun keuze bekend te maken. Binnenkort zullen zij hieromtrent een circulaire ont vangen. De drie lijsten die uit de binnenkomende opgaven zullen kunnen worden samengesteld blijken altijd interessant vergelijkingsmateriaal op te leveren. Uw medewerking zal zeer op prijs worden gesteld. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Naam houder exploitatie rechten Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht rechten 1 juni 1965 De kunst van het liefhebben Univ. Int. 3 Harlow Was ik maar nooit Paramount getrouwd Warner 4 The collector Prins zonder vrees Columbia 8 Op de grens van de nacht Nova Het narrenschip Columbia Genghis Khan Lord Jim 10 Het Ipcress dossier Die knotsgekke kerels in Rank hun vliegende kratten Fox Kinderen klagen aan Warner 11 Vier uur 's ochtends Amstel 14 Moeder, wat een broeder Eddie slaat ze door deuren Paramount en ruiten Nederland 23 Ontsnapping uit de jungle Spiendal Dodende ogen in Ceylon Lumina 24 Sluikhandel in meisjes Terug naar het paradijs De wraak van Ivanhoe Eurofilm 5 juli Wat is je liefde waard? Columbia Blied en zwarte sporen Paramount 6 Op 'n mooie zomermorgen Meteor De vrouw in de duinen Fox 7 Vrouwencommando op Kreta Univ. Int. In de oerwouden van China Centra Geheima genten in de harem Kara Ben Nemsi, de held van de woeste Balkan La pupa Patrouille der verdoemden Rank 9 Inspecteur Clouseau slaat weer toe Nova Geen service bij de Secret Service Wiegelied voor een lijk Fox 12 16 19 22 23 27 28 29 4 augustus 5 6 9 11 13 16 17 18 19 20 23 25 26 27 28 30 31 1 september Kortsluiting op de 27e etage Geheimagente op Malakka De beul Hoe vermoord ik mijn vrouw Mata Hari, ik was een spionne Gebroken geluk It's all over town Casablanca, het spionnennest Cat Ballou Het mysterie van de verdwenen meisjes Tickle me De erfenis van een gangster Champagne en sex Help Tussen mens en marmer Warme lippen van het havenkwartier Strijd in de Birma jungle The knack Verraderlijk als het moeras Spion met mijn gezicht Een revolverheid keert terug Glimlach in de morgen 1001 vrouw Dochters van de nacht Gevaren der liefde Die gaan sterven groeten u Moord in de slaapwagen Het huis der duizend gruwelen Het Evangelie volgens Mattheus Zo doen de Zweden het ook nog eens een keer Zon en schaduw Every day's a holiday Diamanten in de nacht De spullebaas Het grootste verhaal aller tijden Istanbul roept de F.B.I. De vrouw in het zand Terreur der driften La Pupa, een meisje van plezier De jacht op het boterbriefje Het kasteel der duizend angsten Gespuis in Arizona Compagnons in de misdaad De rangers van Majoor Rogers Afrekening zonder genade Bekentenis van een prostituee Storm over Jamaica Hoe steel ik een miljoen en leef nadien gelukkig De prinses uit de onder wereld Strijd en extase De wurgende shawl Tassoula, de Griekse verleidster Alarm bij de Gestapo Op het spoor van Sylvia De vrouwen het liefdeleven Mata Hari geheimagente H 21 Paradijs der dieren Duitsere machten Huwelijk in Italiaanse stijl Harlow - De platina blonde Univ. Int. Fox Nova Eurofilm Gofilex Spiendal Columbia Actueel Columbia Meteor Univ. Int. Nova Fox Centra Nova Hafbo Hafbo Eurofilm Fox Nederland D.L.S. Nova City Fox Centra Nederland F.A.N. Columbia Hafbo Actueel Film trust Fox Filmtrust Spiendal Paramount Eurofilm Melior Paramount 515

Film | 1965 | | pagina 37