Inschrijving in het naamregister 15 juni 1966 van het hoofdkantoor in Londen heeft bevestigd, dat in Nederland, en in het buitenland, uitsluitend 35 mm copieën met optisch geluid van de film „My fair lady" in roulatie zijn en dat zij een dergelijke copie aan al haar afnemers in Nederland van een 35 mm copie levert; dat: op grond van het vorenstaande de vorderingen van eiseres ongegrond moeten worden geacht; dat de arbitragekosten, ten bedrage van 50,ten laste van eiseres moeten komen; RECHTDOENDE ALS GOEDE MANNEN NAAR BILLIJK HEID: ONTZEGT aan eiseres haar vorderingen met haar veroordeling in de geschilkosten, bedragende 50, Aldus gewezen te Amsterdam op 27 juni 1966. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: 28 maart 1966 29 30 31 1 april 12 19 20 21 26 28 29 De kraak in de supermarkt De huwelijksmars Een Amerikaanse echt genote De bedrogen echtgenoot Reeperbahn bij nacht De gemaskerde ruiter Es Society girls Zeven ratten in de val Die „lieve' juf Blcedritueel van de Zombies De dolle opdracht Een miljoen onder de achterbank Zij zijn naakt. Merlin de tovenaar Viva Maria Thunderball Boeing Boeing De onoverwinnelijke ge broeders Maciste Vreemde neigingen Agent X77: opdracht moord De sterkste man van het Wilde Westen Sandy de zeehond De tijger stoeit met dynamiet Marcheer of sterf Geheimagent voor H.A.R.M. Addergebroed Actieman Harper Zeven vrouwen zeven zonden Een jonge wereld Dwaallicht Blonde handel voor Istanboul Operatie derde man Lokkend havenkwartier OSS 77: Operatie Lotus bloem Katten De bezeten jacht Als je alles bereikt hebt Jongens in leer 7000 gevarengrens Hotel voor vrouwen Het komplot der gewelde naars De man met het gouden pistool Een miljoen aan de lijn Elsa, dochter der natuur Super sexy 1966 De geheimagent met de stalen vuisten Spiendal Royal 10 Filmex Standaard Filmex Euro Fox 11 Columbia Euro Rank Nova Paramount 12 City 16 Centra 17 Filmtrust 18 Univ. Int. Warner 20 23 Hafbo Nova Standaard Express Gofilex Centra Corona Columbia 24 26 Meteor Paramount Victoria Euro 27 Centra Nederland Columbia Spiendal 31 1 juni Centra Raspoetin, de waanzinnige monnik Valstrik voor een Assepoester City under the sea The party is over Mensen zonder schaamte Operation Snafu Adiós Gringo Hercules in de macht van het kwade De wrede heerseres van Babyion Agent X 1-7 Operation Oceano Jim Hart, de eenzame revolvervechter The terror Verboden vruchten De man van Marrakech Het huis der verschrik kingen Nachttrein naar Parijs Surf party De vloek van de heks Tehuis voor gevallen meisjes De aarde vergaat met geweld Jerry Cotton beukt erop los Nick Carter keert terug OOSex: Onze agente in de Oriënt Verboden voor mannen De verloofden Ravenkwartier De onwaardige oude dame Vier uur 's morgens Handen op de stad Othello Volwassen kinderen Drie plus twee Vader van een soldaat Ik wandel door Moskou Moderne liefde Nymphomaan De maitresse van Bagdad Elvis vliegt eruit Vrouw vermist Luchtpatrouille Vrouwelijke detective Hand des doods Jacht op valsemunters Vallei van de tijgers Blonde lading voor Mozambique Moro toverdokter De hel van Luzon 13 vechtende mannen Angélique en de koning Maak je niet kwaad Fox Meteor Express Royal Euro Lumina Fox Actueel Fox Centra Lumina Centra D.L.S. Amstel Univ. FA. Centra Paramount Fox Hafbo Centra Fox Meteor Univ. FA. 99

Film | 1966 | | pagina 22