Inschrijving in het Naamregister Operateurs examens 1966 Namen der geslaagden 26 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: 4 augustus 1966 Darling Melior 22 Singapore Singapore. Univ. Film Ag 9 De grote Engelse treinroof Spiendal opdracht voor 5 10 Parasieten der liefde Euro De barmhartige bruut Fox 11 Commando's vallen aan Actueel De spion van Berlijn Melior 17 De wraak van de 23 De slachter van Baltimore Warner Pistolero's Warner 26 De vlucht Fox Hysteria Hafbo Versieren op z'n Italiaans Dokter Zjivago Onibaba 22 De jongen Törless Filmtrust 27 De grote goudroof Nova Spionnen doden in stilte Coplan FX-18 opnieuw in Lumina De papaver is een bedwel actie mende bloem Verboden Venus Express (Operatie Opium) 3 oktober Batman Fox 24 Invasie op Ambush Bay Nova 4 Duel in Diablo Nova 29 Parijs moet branden Paramount Vier vrouwen voor Layton Hafbo De gelukzoekers Alarm in New York City Gofilex 30 Het liefdeleven der dieren Euro 5 Het leven van Patty Lord Actueel De wraak van „El Tigro" Columbia Dat loopt mis Miss Columbia 1 september Duizend tomahawks tegen 6 Le grand restaurant Meteor Winnetou 9 De rimboestrijders van 5 De gemaskerde musketier Hafbo Nairobi Euro Mr. Solo. schaakmat 10 Brigade anti gangs Hafbo Zijn vrouwen. zijn The liquidator verleden Moord zonder getuige 7 De woeste pampa Centra Kogels voor Mr. Solo De pandjesbaas 11 De grijze doder Paramount Joe Fleming rekent af 12 'n Tikkeltje getikt Warner 8 9 De hete zon Univ. Film. Ag. 14 De vampier van Parijs Spiendal Alfie, de verleider Paramount De Oscar Paramount 12 Meisjes en plezier Actueel 17 El vis a go-go Hafbo De bron der wellust Gofilex 18 De 18e spion Fox Gescheurd gordijn Univ. Int. Drie op de divan Columbia Revolvers voor het recht Met tien miljoen kun je Miguel wordt man iets doen Sex-Happening City 20 Voor een paar dollar meer Nova Marine Battleground Satan op hoge hakken Euro Zeven tegen allen 21 lames Tont, Operatie Othello U.N.O. City 13 De tonnen van de Tontine Columbia Int. De vrouw, die 3 mannen Moord in Manhattan Gofilex beminde Doodstrijd der desperado's 24 De prooi is blond Columbia 19 Manlij k-Vrouwelijk Columbia Vuurpaarden Nederland De duivel met de rapier Hafbo Zo gaat dat in Texas Univ. Int. 20 Gevangene van haar Appaloosa hartstocht Spiendal Beeldje van een vrouw 21 Batman Georgy girl Lost command De zondares van Athene Ik, een „killer" Sex en moord in Soho Columbia Centra Opstandige jeugd De schone slaapster Het alledaagse fascisme Victoria (Zie tekst pag. 18/19) Diploma A W. Bouwmeester - Thalia Theater, Rot terdam A. J. Hollander - Grand Theatre, Gro ningen D. Imming - City Theater, Amsterdam W. A. Lankreyer - Cinecentrum N.V., Hilversum F. J. Los - Studio Theater, Utrecht P. C. Molenaar - Rembrandtplein Theater, Amsterdam K. J. A. Tomeï - Metro Theater, Rot terdam Diploma B H. Boulengier - Alhambra Theater, Amsterdam G. B. de Graaff - Rialto Theater, Am sterdam H. B. Piebenga - Grand en Studio Theater, Rotterdam E. Zwaan - Rembrandt Theater, Utrecht Practijk Certificaat van Baest - Harmonie Theater, Uitkijk en Kriterion, J. A. M. Tilburg LM. Bakker (T) Den Haag I. v. d. Belt (T) - Cineac, Rotterdam B. Bevers - Harmonie Theater, Tilburg D. P. Bijtel - Theater 't Venster, Rot terdam

Film | 1966 | | pagina 26