ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT 27 P. Collet - Witte Bioscoop, Den Helder J. v. d. Driesche - N.V. Astra Film Mij, Arnhem C. M. A. van Egmond - Luxor Theater, Alphen a/d Rijn G. Gielisse (T) - Seinpost Theater, Sche ve ningen J. W. H. C. Heemskerk - Rembrandt Theater, Den Haag G. N. J. Helsen - Rembrandt Theater, Arnhem J. Henny (T) - Cineac, Den Haag M. J. H. Hermes - City Theater, Schijn- del J. G. H. Heyveldt - City Theater, Utrecht A. S. van Impelen (T) - Studio Theater, Den Haag C. G. J. Janssen - Cinema Parisien, Eindhoven J. Korteland - Thalia Theater, Den Haag F. A. Kreleger - Legerplaats Ossen- drecht C. J. P. Kuipers (T) - N.V. Nationale Bioscoopondernemingen, Den Haag J. Leemans - Alhambra Theater, Am sterdam J. A. M. van Loon - Ambassade, Tilburg A. Luining - Palace Cinema, Groningen P. Rademaker (T) - City Theater, Hil versum W. P. M. Schefer (T) - Euro Cinema, Den Haag W. G. J. Schriller - Ambassade, Tilburg J. Smits (niet uitgereikt wegens vertrek) - Utrecht C. Speyer - City en Odeon Theater, Den Haag A. Spierings (T) - Alcazar Theater, Hel mond F'. J. Vogels (T) - Cineac, Den Haag Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Mevrouw A. Egberts-Beijer te Groningen tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: City Theater te Uithuizen, welke bioscoop voorheen ten name van wijlen de heer J. K. Egberts in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de N.V. Tilburgse Filmonderneming Tifio te Utrecht, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Camera Theater te Tilburg, welke bioscoop tot dusver ten name van de heer A. F. Wolff in het Bedrijfsregister stond ingeschreven; de heer P. Bonnema, Voorstraat 9 te Franeker, tot het gaan ex ploiteren van de permanente bioscoop-A: Amicitia te Franeker, welke bioscoip voorheen ten name van mejuffrouw A. C. Ho- gendijk in het Bedrijfsregister stond ingeschreven en welke aanvankelijk zou worden voortgezet door de firma Poortinga en Vlasman, hetgeen niet is doorgegaan; de heer P. G. A. van Hees, Steegstraat 3 te Venlo-Blerick, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Royal Theater „Irene" te Blerick, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van de N.V. Royal Theater. Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofdbestuur uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Bio-Bom te Haamstede en Concertzaal te Zierikzee (N.V. De Concertzaal); Astoria Theater te Amsterdam (mevrouw J. J. Schlee-Otter). De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 18 oktober 1966 be sloten toestemming te verlenen, als bedoeld onder artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer J. Rosinga, Prinsengracht 739 te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van zijn filmproductiezaak Telefund/Holland, voor de bedrijfstakken a: ,,de produktie van speelfilms", e: ,,de produktie van documentaire films voor derden en van bedrijfs-, instructie-, propaganda- en reclamefilms" en f: „de produktie van films, niet vallende onder a, b, c, d of e", in het kader van het lidmaatschap van de Nederlandse Bioscoop Bond. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 9 no vember 1966 besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfsreglement, te verlenen aan: de heer T. J. Crijns te Maastricht, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbou wen grote zaal met balcon van de Cinema Palace te Maastricht; de N.V. Vereenigde Theaters te 's-Gravenhage, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de in aanbouw zijnde Putgraaf-Passage, gelegen in het Plaarplan te Heerlen; de N.V. City Theater te Eindhoven, tot wijziging van de haar destijds gestelde conditie, dat de nieuwe permanente bioscoop-A te Eindhoven in het gebouw van het Metropole Theater zou moeten worden geopend vóór 31 december 1966. Deze termijn is veranderd in 1 augustus 1967. Aanmelding lidmaatschap Voor het lidmaatschap heeft zich aangemeld de heer J. Rosin ga te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van een filmpro- duktiezaak Teiefund/Holland, waarvoor hem toestemming is verleend door de Commissie Nieuwe Zaken. Eventuele bezwa ren tegen deze toelating dienen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk en gemotiveerd bij het Hoofdbestuur te worden ingediend. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voor waarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren zullen worden in gediend: Mevrouw A. Egberts-Beijer, Mr Troelstralaan 40 te Groningen, exploitante van het City Theater te Uithuizen; de N.V. Tilburgse Filmonderneming Tifio, Oudegracht 156 te Utrecht, waarvan directeuren zijn de heren J. P. A. en F. J. Bie- mans, alsmede de heren A. F. en Drs J. Ph. Wolff, exploitante van het Camera Theater te Tilburg; de heer P. Bonnema, Voorstraat 9 te Franeker, exploitant van het Amicitia Theater aldaar; de heer P. G. A. van Hees, Steegstraat 3 te Venlo-Blerick, ex ploitant van het Royal Theater „Irene" aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaatschap vervallen: de CV. Roxy, waarvan firmanten waren Anna, H. en J. Syster- mans (Roxy Theater te Kerkrade); de N.V. Royal Theater te Blerick; de N.V. Concertzaal te Zierikzee, voormalig exploitante van Bio-Bom te Haamstede en Concertzaal te Zierikzee; mevrouw J. J. Schlee-Otter, voormalig exploitante van het As toria Theater te Amsterdam. Liquidatie waarborgsommen Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna ver melde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop Bond en van de Nederlandsche Ver- eeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd even tuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de oude firma Victory Theater, voormalig exploitante van het Victory Theater te Wychen; de oude firma D. Bruin Zonen, voormalig exploitante van Bruins Bioscoop te Vlieland; de erven van wijlen B. Branbergen, voormalig exploitant van de reizende bioscoop Okaphone en de bioscoop De Lauwers te Zoutkamp; wijlen de heer J. K. Egberts, voormalig exploitant van het City Theater te Uithuizen; N.V. De Concertzaal, voormalig exploitante van Bio-Bom te Haamstede en Concertzaal te Zierikzee; mevrouw J. J. Schlee-Otter, voormalig exploitante van het As toria Theater te Amsterdam.

Film | 1966 | | pagina 27