ALGEMEEN BEDRUFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te ver lenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer E. B. Spiero, Nieuwveenseweg 21 te Nieuwkoop, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-B: Cinema Sporthotel, aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de heer A. J. A. C. van Solt in het Be drijf sregister was ingeschreven; de heer H. J. Peters, Steenstraat 7 te Borculo, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: City Theater, aldaar, welke zaak voorheen ten name van de heer L. J. M. Peters in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de heer C. Freen, Noordwind 26, 's-Gravenzande, tot het exploiteren van de permanente bioscopen-B: „Zaal Koster" te Klaaswaal en „'t Schippershuis" te Numans- dorp, welke bioscopen voorheen ten name van de Firma Bioscooponderneming Fremo in het Bedrijfsregister stonden ingeschreven; de Maatschap tot het geven van filmvoorstellingen in het Luxor Theater te Rotterdam, Kruiskade 30 te Rot terdam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop- A: Luxor Theater, aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de Burgerlijke Maatschap Luxor Theater in het Bedrijfsregister was ingeschreven; Mevrouw de Weduwe G. A. Huyskens-de Raaff, Lange Brugstraat 44 te Breda, tot het exploiteren van de per manente bioscoop-A: Palace Theater, aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de Firma Weduwe J. Huyskens en Zoon in het Bedrijfsregister was inge schreven; de heer J. E. F. de Nijs, Boschstraat 9 te Breda, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Grand Theatre aldaar, welke bioscoop voorheen ten name van de Firma Bioscooponderneming Erven F. Rehl in het Bedrijfsregister was ingeschreven. Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofd bestuur uitgeschreven de volgende permanente biosco pen: Luxor Bioscoop te Waalwijk, Capitol Theater te 's-Gra- venhage, Bioscoop Iemekörf te Beerta, Rembrandt Theater te 's-Gravenhage, Victoria Theater te Made, Bioscoop De Doele te Bolsward, Flora Theater te Gorredijk, 's Lands Welvaren te Grouw, Bioscoop Nuts- gebouw te Lemmer, Bioscoop Oosterhof te Noordwolde, Bioscoop de Zon te Oosterwolde, Bioscooptheater Van Ouds de Waterwolf te Badhoevedorp en Royal Bioscoop theater te Hoofddorp. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 12 oktober 1966 besloten de door de Com missie Nieuwe Zaken aan de N.V. Pan Film te Amster dam verleende toestemming tot het exploiteren van de (voormalige) bedrijfstakken e en f van een filmproduc tiezaak te bevestigen, waarmede het beroep van de Bedrijfsafdeling Filmfabrikanten en Filmproducenten tegen de beslissing in eerste instantie werd verworpen. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten, op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren zullen worden ingediend: de heer E. B. Spiero, exploitant van de Cinema Sport hotel te Nieuwkoop; de heer H. J. Peters te Borculo, exploitant van het City Theater aldaar; de heer C. Freen te 's-Gravenzande, exploitant van de bioscopen Zaal Koster te Klaaswaal en 't Schippershuis te Numansdorp; de Maatschap tot het geven van filmvoorstellingen in het Luxor Theater te Rotterdam, waarvan vennoten zijn de Rotterdamse Kunststichting, de heer I. Keizer en de heer Mr. P. A. Meerburg, exploitante van het Luxor Theater aldaar; Mevrouw de Weduwe G. A. Huyskens-de Raaff te Breda, exploitante van het Palace Theater aldaar. Voorts is tot het lidmaatschap toegelaten de heer J. Rosinga, exploitant van de filmproductiezaak John Rosinga's Telefund Holland, Prinsengracht 739 te Am sterdam. Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaat schap vervallen: de heer A. J. A. C. Solt, voormalig exploitant van Bioscoop Cinema Sporthotel te Nieuwkoop; de heer L. J. M. Peters, voormalig exploitant van het City Theater te Borculo; de Firma Bioscooponderneming Fremo te Naaldwijk, waarvan firmanten waren de heren A. A. Moser en C. Freen, voormalig exploitante van de permanente bio scopen „Zaal Koster" te Klaaswaal en „'t Schipperhuis" te Numansdorp; de Burgerlijke Maatschap Luxor Theater te Rotterdam, waarvan firmanten waren Chermoeks Theaters N.V. en de Rotterdamse Kunststichting, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Rotterdam; de heer C. M. van Berkel, voormalig exploitant van de Luxor Bioscoop te Waalwijk; de Stichting Opbouw Drie Groepen, voormalig exploi tante van Bioscoop Iemekörf te Beerta; de N.V. Jahawi, voormalig exploitante van het Rem brandt Theater te 's-Gravenhage en Mevrouw J. J. F. Alblas-Loyens, voormalig exploitante van het Victoria Theater te Made. 21 Toelating lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap Liquidatie waarborgsommen Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoop reclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorde ringen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de heer A. J. A. C. Solt, voormalig exploitant van Cinema Sporthotel te Nieuwkoop; de heer L. J. M. Peters, voormalig exploitant van het City Theater te Borculo; de Firma Bioscooponderneming Fremo, voormalig exploitante van Zaal Koster te Klaaswaal en 't Schippershuis te Numansdorp; de Burgerlijke Maatschap Luxor Theater, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Rotterdam; de Stichting Opbouw Drie Groepen, voormalig exploitante van Bioscoop Iemekörf te Beerta; de N.V. Jahawi, voormalig exploitante van het Rem brandt Theater te 's-Gravenhage en Mevrouw J. J. F. Alblas-Loyens, voormalig exploi tante van het Victoria Theater te Made.

Film | 1967 | | pagina 21