Inschrijving in het Naamregister NIEUWE BONDSDIPLOMA'S Aangezien alle tijdig aangevraagde nieuwe Bondsdiplo ma's voor het jaar 1967 zijn uitgeschreven, is een aan vang gemaakt met de verzending daarvan aan de leden. Hetzelfde geldt voor de diploma's van de Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten, diploma's voor oor logsinvaliden, enz. Derhalve zijn met ingang van 16 februari 1967 de oude diploma's-1966 vervallen. De leden worden verzocht hun cassa- en controlerend personeel hierop te attenderen. Het is usance dat aan houders van de bioscoopdiplo ma's-oorlogsinvalide een goede zitplaats wordt verstrekt, uiteraard alleen indien deze beschikbaar is, en tevoren niets is besproken. Oorlogsinvaliden ontvangen bij hun kaart een circulaire, waarop de restricties zijn vermeld die voor alle bedrijfs- genoten gelden bij het gebruik van Bondsdiploma's voor kosteloos bioscoopbezoek. 22 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop Titels waaronder de films Naam houder inschrijving in Nederland worden uit exploitatie verzocht is: gebracht: rechten: 21 oktober 1966 Het intieme leven van een stripdanseres Actueel 12 25 De ongelooflijke overwin ning Nova 13 27 Mademoiselle Een miljoen jaar geleden De wreedste aller amazones Hotel Paradiso Geheimagent Solo Fox Hafbo 15 28 Cul de sac Nederland 1 november Rebellen van de groene hel Helden zonder glorie Euro 2 Johnny Reno, de scherp schutter Paramount 9 De prooi Columbia 10 Salina, de heetbloedige Twee op de valreep Man zonder emotie Warme zomernachten Fox Euro 11 De stem van het water Filmex 16 Sexy al neon Express 15 Sexy al neon bis 20 Hartenproef in Tokio voor O.S.S. 117 Nederland 21 Gentleman zwendelaar Univ. Int. 451 graden Fahrenheit 14 Hotel Warner 16 Dit is Rusland Meteor 22 17 Poker om vier vrouwen Hafbo 27 18 De 13 slavinnen van Fu Manchu Liefdeszondag in september Centra 28 21 Het mysterie van de pop- penmoorden Paramount 29 Dokter, wat doe je nou? Rank 22 Agent 001, Operatie Jamaica Royal 2 januari 1967 23 Het sex-monopolie Gooi 't maar in m'n pet Columbia Rank 25 Vijand no. 1 van de F.B.I. Geheimagent in Casablanca Warner Melior 28 Bewogen jeugd Victoria 3 29 's Nacht langs het strand Euro 4 De anti-gang brigade Hafbo 5 Code nummer „L" Vuurgevecht in Abilene Univ. Int. 9 Kasteel der monsters 30 Onder vier ogen Corona 2 december Wilde Mary Alleman van Italië Laten we oom vermoorden De man van Interpol Columbia Univ. Int. 7 De man met vier vingers Gofilex Agent 077, Operatie Marokko De groep 1000 clowns Daar komen de Russen, daar komen ze aan Hij, die sterven moet Jongens wat een nummer 10.30 uur op een zomer nacht Hawai Fantastisch experiment Het microfilm mysterie Vliegende tijgers Alarm in de Pacific Een paar dollars voor Django Die Fledermaus Naakt en verdoemd Tranen over Vietnam Amerika, land van God Bekentenissen van een liefdespaar Mona, vrouw voor één nacht Eddie speelt met vuur Meisjes op bestelling Hold up in Singapore Schuilplaats der Nazis Maar niet met mijn vrouw! Happening op de maan Een man met zes vrouwen In de klauwen van de Mafia Komplot der gangsters Pierrot Ie fou Speciale opdracht Caracas Witte buffel valt aan Kogelregen in Rimrock De eenzame, wrede ruiter Doelwit 80.000 ton Moed voor elke dag The Tramplers De tortelduif van de eeheime dienst Haar eer stond op het spel De professor" slaat een moordslag Daniel Boone, schieten en doen Heldenmoed der Indianen Vera van de rosse buurt Opdracht: dood agent Gord on Geheimagent Fred Flintstone Het eiland der worgers Cabriola, ster van de arena Tel uit je winst Primitief Londen En de vrouw schiep de liefde Spiendal Nova Fox Hafbo Centra Euro Warner Fox Melior Warner Warner Univ. F.A. Lumina Columbia Centra Paramount Victoria Melior Centra City Fox Standaard Filmex Royal Columbia Nova Actueel

Film | 1967 | | pagina 22