/ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Commissie nieuwe zaken Toelating lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen, als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Alcazar, Markt 18 te Helmond, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Alcazar te Helmond, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister ten name van de heer E. Hirschberg was ingeschreven: de N.V. Vereenigde Theaters, Noordeinde 128 te 's-Gravenhage, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Luxor Thea ter te Hoensbroek, welke bioscoop tot dusver op naam van de N.V. Vereenigde Theaters was ingeschreven; de N.V. Miedema's Bioscoop en Exploitatiemaatschappij, Geert Grootestraat 13 te Deventer, tot het exploiteren van de per manente bioscoop-A: Centraal Theater te Apeldoorn, welke zaak tot dan toe ten name van de Firma Centraal Theater te Apel doorn in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de N.V. Cineac Rotterdam, Reguliersbreestraat 31 te Amster dam, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Colosseum Theater te Rotterdam, welke bioscoop tot dan toe ten name van de Handelsvennootschap tot exploitatie van het Colosseum Theater in het Bedrijfsregister stond ingeschreven; de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Bioscooptheaters Cen trum, Houthof 41 te Nijmergen, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Corso Theater te Nijmegen, welke bioscoop tot dan toe ten name van Mevrouw A. van der Bars- Bosch in het Bedrijfsregister was ingeschreven. de heer Mr R. C. J. M. Rijssenbeek, Willem Boyeweg 60 te Gennep, tot het overnemen en voorzetten van de exploitatie der filmproductiezaak firma Helicon Films te Nijmegen, welke tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven en waarvan firmanten waren de heren Rijssenbeek voornoemd en E. Viegers; Mevrouw A. E. M. M. De Nijs-Waskowsky, Generaal van der Plaatstraat 11 te Breda, tot het voorzetten van de exploitatie der permanente bioscopen-A: Luxor Theater, Grand Theatre en Film studio De Beyerd, alle te Brede, alsmede het Rex Theater te Tilburg, welke bioscopen voorheen waren ingeschreven ten name van wijlen de heer J. E. F. de Nijs; de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage, Nieuwstraat 24, aldaar, tot het voorzetten der exploitatie van de permanente bioscoop-A: Flora Theater te 's-Gravenhage, welke tot dan toe ten name van de N.V. Cher- moeks Theaters in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de N.V. Apollo Bioscoop, Kleiweg 103 te Gouda, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Reunie Theater te Gouda, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van mevrouw H. W. van den Tooren- Starreveld; Wegens het beëindigen der exploitatie heeft het Hoofdbestuur uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Asta Theater te Gorinchem (destijds door brand verwoest), Royal Theatter te Thorn, Bioscoop De Sluis te Dieren, Bioscoop Het Wapen van Raalte te Raalte, Excelsior te Groesbeek, Rem- brandt Theater te Posterholt, Centraal Bioscoop te Horst en Novum Theater te Bussum. Voorts heeft het Hoofdbestuur uitgeschreven wegens beëindi ging van haar werkzaamheden de Filmproductiezaak van de heer Otto van Neijenhoff, Doorniksestraat 6 te 's-Gravenhage. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 29 maart 1967 besloten aan de N.V. Mij voor Cinegrafie te Amsterdam toestemming te verlenen tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de kelderzaal van het in aanbouw zijnde Congresgebouw aan de Stadhouderslaan te 's-Graven hage. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 10 februari 1967 besloten de door de Commissie Nieuwe Zaken aan de heer T. J. Crijns te Maastricht verleende toestemming tot het exploiteren van een tweede permanente bioscoop-A in de ruimte van de huidige Palace Cinema (door splitsing van deze zaal) te bevestigen, waarmede het beroep van de N.V. Mabi te Maastricht tegen de beslissing in eerste instantie werd verworpen. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 28 juni 1967 besloten aan M. M. Chanowski Productie Maatschappij (M. M. Chanowski Prodiuctiotns) N.V, gevestigd aan de Prin sengracht 854 te Amsterdam, toestemming te verlenen tot het gaan exploiteren van een filmproductiezaak voor de bedrijfs tak C; in dezelfde zitting heeft de Commissie besloten toestemming te verlenen aan de Stichting Udense Gemeenschap, secretariaat Helenastraat 80 te Uden, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-B in het Gemeenschapshuis De Schouw aan het Brabantplein nr. 1 aldaar. De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 14 juli 1967 besloten toestemming te verlenen aan: Cartouche Filmproductie N.V., gevestigd aan de Egelantiers straat 26 te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een film productiezaak voor de bedrijfstak c; de firma Gebrs. van Bommel te Delft tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te ver bouwen benedenzaal van haar City Theater te Delft; de N.V. City Theater te Eindhoven om de voorwaarde sub b, haar opgelegd in de beslissing op haar desbetreffende aan vraag, dat de nieuwe permanente bioscoop-A in een neven ruimte van het pand Metropole Theater te Eindhoven zal worden geopend vóór 31 december 1966 (bij beslissing van 9 november 1966 veranderd in 1 augustus 1967), opnieuw te wijzigen en wel zodanig, dat deze datum thans gesteld wordt op 1 februari 1968. Tot het lidmaatschap van de Bond is toegelaten, onder andere op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het ver schijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de N.V. Alcazar, Markt 18 te Helmond, waarvan directeur is de heer Th. J. G. R. Croonenberg. Mr R. C. J. M. Rijssenbeek, Willem Boyeweg 60 te Gennep, exploitant van de filmproductiezaak Helicon Films aldaar; Mevrouw A. E. M. M. de Nijs-Waskowsky te Breda, exploitante 8Q oipn}suj|!-| ue oj}eaqx puejQ 'joxn~| uadoosoiq ap uba Beyerd te Breda en Rex Theater te Tilburg; Wegens verlies der vereisten zijn van het B'ondslidmaatschap vervallen: de heer E. Hirschberg, Noordeinde 128 te 's-Gravenhage, voor malig exploitant van de bioscopen: Alcazar te Helmond en Luxor te Hoensbroek; de Firma Centraal Theater, Raadhuisplein 7 te Apeldoorn, voor malig exploitante van de bioscoop Centraal te Apeldoorn; de Handelsvennootschap tot Exploitatie van het Colosseum Theater, Prins von Wiedlaan 1 te Wassenaar, voormalig exploi tante van het Colosseum Theater te Rotterdam; Mevrouw A. van der Mars-Bosch, Houthof 51 te Nijmegen, voor malig exploitante van het Corso Theater aldaar; de heer A. Borsje, Schelluinsevliet 65 te Gorinchem, voormalig exploitant van het destijds door brand verwoeste Asta Theater aldaar; de heer W. Chr. Cober, Wilhelminalaan 6 te Torn, voormalig exploitant van het Royal Theater aldaar; de heer P. G. Mooren, Schoolstraat 2 te Horst, voormalig exploitant van de opgeheven Centraal Bioscoop aldaar; de heer O. van Neijenhoff, Doorniksestraat 6 te 's-Gravenhage, voormalig exploitant van een filmproductiezaak onder de naam Filmproductie O. van Neijenhoff. de firma Helicon Films, voormalig exploitante van een film productiezaak te Nijmegen; Mevrouw H. W. van den Tooren-Starreveld, voormalig exploi tante van het Reunie Theater te Gouda.

Film | 1967 | | pagina 31