Pag. 9: Commissie Nieuwe Zaken Als volgt gewijzigd opnemen: Mr G. M. Greup, Amsterdam, Voorzitter Mr B. Bouman, Overveen, Plv.v. Voorzitter Leden-exploitanten: C. J. Blad, Amsterdam M. J. W. Peters, Venlo Leden-filmverhuurders: L. J. Pearl, Amsterdam J. P. M. A. Smulders, Amsterdam Plv.v. leden-exploitanten: W. Hulshoff Pol, Amsterdam H. Zondervan, Leeuwarden J. van Willigen, Aalsmeer Plv.v. leden-filmverhuurders: J. C. H. Arendse, Amsterdam H. N. de Haan, Amsterdam R. A. H. Herzet, Amsterdam Pag. 9: Technische Commissie De jaartallen 1967 veranderen in: 1969 Pag. 46: Hoensbroek, Luxor Theater Deze vermelding vanaf de tweede regel volledig schrap pen; toevoegen: „NV. Vereenigde Theaters, corr.-adres: Noordeinde 128, 's-Gravenhage, tel. 0 70-18 2125. (Zie verder onder Heerlen-Hollandia). Pag. 48: Kaatsheuvel, Apollo Bioscoop Toevoegen: (Joh. C. W. J. Smit, leider). Pap. 49: Laren, Lumière Theater Toevoegen voor NV. Theatermaatschappij Gofilex: (M. P. C. M. Brouwer, leider). Pag. 59: Posterholt, Rembrandt Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 62: Rotterdam, Cineac Alg. Dagblad en Cineac N.R.C. Toevoegen voor de accolade na Cineac N.R.C.: „Colosseum Theater, Beyerlandselaan 80, tel. 19 03 52 (cassa), 19 02 36 (kantoor)". Pag. 17: Amsterdam, Kriterion Theater en Studio K Voor de accolade de genoemde telefoonnummers wij zigen in: 92 31 33. Pag. 19: Apeldoorn, Centraal Theater De vermelding achter het telefoonnummer schrappen: hiervoor in de plaats vermelden: „NV. Miedema's Bioscoop en Exploitatie Mij, corr.-adres: Geert Groote straat 13, Deventer, tel. 0 5700-118 06. (Zie verder onder Deventer)." Pag. 22: Bergen, De Rustende Jager Toevoegen: (M. Beeldman, leider). Pag. 24: Boxtel, De Ark Toevoegen na het tweede telefoonnummer: (G. W. Hanekroot, leider). Pag. 62: Rotterdam, Colosseum Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 62: Rotterdam, Cinerama Theater De vermelding: J. van Dijk tot en met directeur ver anderen in: „G. F. van Wijngaarden, leider": toevoe gen na raad van beheer: „(A. Denker, leider/algemeen procuratiehouder der N.V.". Pag. 67: Terborg, Terborgse Bioscoop Toevoegen: ,,G. J. van der Heyden, (leider)". Pag. 73: Vught, Rozenoord Toevoegen: „(J. M. M. Brouwer, leider)". Pag. 74: Sint Willebrord, Luma Bioscoop Toevoegen: „(Mej. M. A. J. Luykx, leidster)". Pag. 26: Cuyck a/d Maas, Bioscoop Apollo Toevoegen: (G. A. J. Hermans, leider). Pag. 81: Centrafilm Toevoegen: F. P. van den Berg en R. Wijsmuller, leiders. Pag. 29: Drachten, Cinema Modern Toevoegen: (E. G. Kijlstra, leider). Pag. 31: Eindhoven, Metropole en Plaza Theater Achter de accolade toevoegen: (Mevr. J. M. E. Kuijper- Otten en Mevr. J. S. Stassen-Otten, leidsters). Pag. 36: 's-Gravenhage, Studio de Luxe Toevoegen achter het telefoonnummer van Studio de Luxe: (H. Sablerolle, bedrijfsleider). Pag. 39: 's-Gravenhage, De Uitkijk Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 39: Groesbeek, Excelsior Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 43: Heerlen, Hollandia Theater Schrappen: „(Zie ook onder 's-Gravenhage-Capitol)"; Toevoegen: „(Zie ook onder Hoensbroek-Luxor)". Pag. 44: Helmond, Alcazar Bioscoop Schrappen de gehele vermelding achter het eerste tele foonnummer; toevoegen: „N.V. Alcazar, Markt 18, tel. 20 23, Th. Croonenberg, directeur. Pag. 81: Eurofilm Schrappen: J. Pellikaan, leider etc; toevoegen: „Mevr. P. Q. van Leeuwen-Verwaal, leidster." Pag. 82: Filmtrust De vermelding: „J. Arkenbout, leider/procuratiehou der" als volgt wijzigen: „(J. Arkenbout, directeur; tel. na 18 uur 0 20-6 1851)". Pag. 83: Paramount Films Schrappen: „D. C. Kits"; hiervoor in de plaats vermel den: „R. S. van der Kamp". Bid. 83: Paramount Films Toevoegen: „(J. de Wilde, leider)". Pag. 84: Sapphire Filmproductie N.V. Toevoegen: „(M. Gerschtanowitz, leider)". Pag. 89: N.V. Nederlandse Filmproductie Maatschappij Schrappen: „D. C. Kits"; hiervoor in de plaats ver melden: ,,R. S. van der Kamp". Pag. 89: Sapphire Film Productie N.V. Toevoegen: „(M. Gerschtanowitz, leider)".

Film | 1967 | | pagina 39