Inschrijving in het Naamregister Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: 10 januari 1967 11 12 17 24 27 31 1 februari 7 8 10 Dodemans dollars voor Ringo Escorte van helden De getemde feeks De nacht der generaals Puberteit Hafbo Columbia Corona Vrouwen in het donker Filmex Hombre Fox De man van de Gestapo Euro Niet rijp voor liefde Les vacances Portugueses Actueel Kapitein Skoglunds log boek City Het tiende slachtoffer Devilman Kimberley Jim De zonen van Satan Bond Callaghan, operatie Schoppenaas Marie Chantal contra Dr. Kha Lumina Eens scheen de maan op de Union Jack Fox De politie slaat toe Filmex Texas addio Royal Agent D3, operatie blonde haai Johnny Yuma Django Ongewenst moederschap Euro Samen uit. samen thuis Nederland Boy, oh boy, wat een nacht City Natt'ek Oog om oog, tand om tand Melior Maigret op Pigalle L.S.D., verslaafd aan extase Liefdesbekentenissen Centra De dood betaalt in dollars 100.000 dollar voor Ringo Spiendal Gevaarlijk om rond te lopen Euro Jonge oorlogshelden Univ. Int Tobroek Een hoekje van de hemel Hafbo Penelope De tijger in Barcelona Een harde noot voor Dan O'Brien Chappaqua Actueel Het 25ste uur Hafbo Monniken van de duivel Grand Prix Johnny Banco Euro Verloren paradijs De judoka Le combat dans 1'ile Filmtrust Datum waarop inschrijving verzocht is: 10 13 14 15 17 20 22 23 24 27 28 1 maart 9 10 13 14 17 20 21 Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Jerry Land, de spionnen- jagei Oi, oi, oi Naakt in de schijnwerpers Paramount Vrij om te doden Goed geschoten, Matt Helm Columbia De woestelingen Centra De courtisane van Bagdad De stille wreker Tropische begeerte Arizona colt Triple cross XXX In de greep van de Maffia Warner Alleen op woensdag De tweede man Paramount Vuurdoop op de Yangtse Kiang Fox Loon voor verraad Hafbo Tchaikovsky Warner Camelot Zomernachten in Zweden Euro De grote achtervolging Het oudste beroep van de wereld City Made in U.S.A. Actueel La collectionneuse Het naakte vlees Zet 'm op cowboy Filmtrust Rank De slag om Engeland Paramount Sabotage complot gouden 7 Nederland D.L.S. Huwelijk Zweedse stijl Samen met Gunilla De duivelsdans De kinderwagen Africa addio Maskers Sexy Standaard Het beatmonopolie Extase 67 Hafbo Geen premie voor Kiowa Jones De kus van het gevaar Columbia Daar span je je voor in Rit door de hel De heksen Die rare, gekke, r t kat 20.000 mijlen onder zee Nova City Playgirl Zeven gouden mannen slaan een tweede moord- slag Actueel City Finale in Berlijn The happening 007 James Bond Casino Royale Paramoun Columbia Sexy gang 't Geheime merkteken Universal F.A Warner Kiss kiss bang bang Een vrouw onder de wolven Blonde vrouw uit Peking City Rank Universal F.A

Film | 1967 | | pagina 40