Operateurs- Examens 1967 Het schriftelijke gedeelte van het operateursexamen vond dit jaar plaats op 27 en 28 juni, waarna het mondelinge gedeelte volgde op 15 en 16 augustus, met inbegrip van het examen ter verkrijging van het Practijk Certificaat. Voor het examen ter verkrijging van het diploma A of B meldden zich ditmaal slechts 41 candidaten tegen 46 in 1966. Voor het examen ter verkrijgen van het Practijk Cer tificaat bedroeg het aantal inschrij vingen 21 tegen 28 in 1966. Hoewel dus het aantal candidaten geringer was dan in voorgaande jaren, steeg de kwaliteit, met dien verstande dat de examenresultaten beter waren. In het volgende over zicht zijn de corresponderende cij fers voor 1966 tussen haakjes ge plaatst. a Geslaagd met diploma A 12 7) b Geslaagd met diploma B 4 4) c. Geslaagd zonder diplo ma voor: 1 vak 5 2 vakken 10 3 vakken, 2 17 (13) d Afgewezen na schrifte lijk voor alle opgegeven vakken 2 (13) e. Afgewezen alle opgege ven vakken 5 7) f. Niet verschenen voor alle opgegeven vakken 1 2) 41 (46) De namen van de operateurs die een diploma ontvingen zijn hier onder opgenomen. Practijk Certificaat Van de 21 candidaten voor dit examen zijn er 15 geslaagd, waar van er vier het certificaat met het oog op leeftijd of een tekort aan practijkuren pas later zullen ontvan gen. Twee candidaten werden voor beide vakken afgewezen, twee can didaten slaagde voor een van de beide vakken en twee candidaten lieten verstek gaan. Het percentage der geslaagden bedroeg aldus 71 tegen 53 in 1966! Tussentijdse examens In januari en oktober zijn nog tus sentijdse examens (Practijk Certifi caat) afgenomen aan negen candi daten, waarvan er zes slaagden. Ook de namen van hen die in 1967 het Practijk Certificaat behaalden zijn hieronder opgenomen. (T tussentijds). mmtÊt ;?i;: In de foyer van het verbouwde Arena Theater in Rotterdam werd een fraai vierkant buffet gebouwd waarin opgenomen gekoelde laden voor frisdranken. Langs de met baltex beklede wanden van de foyer werden in hout gevatte glasplaten aangebracht. Hierbij werden lage barstoelt'es met rieten zittingen geplaatst. Diploma A N. de Beer Calypso Theater, Amsterdam S. J. van Brakel Carolus Theater, Nijmegen C. C. H. Breet Casino Theater, Hilversum D. C. van den Broek Cinema Parisien, Eindhoven C. J. Daalder Cineac, Amsterdam C. M. A. van Egmond Luxor Theater, Alphen aan de Rijn G. N. J. Helsen Rembrandt Theater, Arnhem E. ter Horst Palet Theater, Bussum Ph. R. W. Jeelof Corso Cinema, Rotterdam P. Keizer Harmonie Theater, Alkmaar J.M. Kuypers City Theater, Amsterdam A. Luining Cinema Palace, Groningen Diploma B W. Bouwmeester Grand Theater, Rotterdam N. Fierlier Bellevue Cinerama, Amsterdam A. J. Hollander* Grand Theatre, Groningen P. J. Los Studio Theater, Utrecht Practijk Certificaat A. J. B. A. Bil Scala Theater, Venlo L. M. J. M. Boumans* Cineac, Den Haag J C. B. du Chatinier Siemens Mij., Den Haag Ch. N. van Dok Odeon Theater, Amsterdam N. L. Grijn (T) Mij. voor Cinegrafie, Amsterdam/Den Haag C. H. Jonker* Flora Theater, Amsterdam A. C. Miles (T)* Cineac, Den Haag M. F. Mooiman (T)* Mij. voor Cine grafie, Amsterdam/Den Haag R. V. de Mulder* Centraal Theater, Amsterdam R. A. van Opbergen City Theater, IJ muiden F. A. Romijn Bio Rhenen, Rhenen W. F. J. de Rooy City Theater, Den Haag D. G. A. Roskam Camera Theater, Utrecht R. Schmidt Minerva Theater, Heemstede A. van Staveren (T) Asta Theater, Den Haag Y. R. F. Steensma Leidsepleintheater, Amsterdam H. Stevens Roxy Theater, Den Haag J. P. Stekelenburg City Theater, Utrecht P. A. van Vierssen Camera/Studio, Utrecht A. B. van Zeist (T) Asta Theater, Den Haag D. P. van Zwienen (T)* Euro Cinema, Den Haag T tussentijds examen aan de betrokkene kan het Diploma of Certificaat wegens het niet vol doen aan de vereisten, nog niet worden uitgereikt.

Film | 1967 | | pagina 23