Algemeen bedrijfsreglement Hoofdbestuur Commissie Nieuwe zaken Toelating Lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap Liquidatie waarborgsommen Liquidatie waarborgsom Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame- Exploitanten 140 Wegens de beëindiging van de exploitatie hseft het Hoofdbestuur uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Parisien, Uden; Olympia, Sas van Gent; Veron Theater, Nuth; Electro Bioscoop, Middelburg; Zaal Koster, Klaaswaal; 't Schippershuis, Numansdorp, evenals het voormalige theater De Uitkijk te 's-Graven- hage, dat vervangen is door de nieuw geopende Studio 2000 in het Congresgebouw aldaar. Als nieuwe zaken werden sedert begin van dit jaar ingeschreven de bioscopen: Festival Theater te Maas tricht; Studio 2000 en de nieuwe Uitkijk te 's-Graven- hage, Studio M te Eindhoven, alsmede het Concertbuis- Filmtheater te Groningen. De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 25 juli 1967 besloten aan Novum N.V. te Bussum toestemming te verlenen tot het gaan exploiteren van een nieuwe per manente bioscoop-A in het daartoe te verbouwen Con- certhuis aan de Poelestraat 30 te Groningen. Ingevolge de desbetreffende beslissingen van de Com missie Nieuwe Zaken zijn door het Hoofdbestuur tot het lidmaatschap van de Bond toegelaten: M. M. Chanowski Productie Maatschappij (M. M. Chanowski Productions N.V.) Prinsengracht 854 te Am sterdam, exploiterende een filmproductiezaak voor de bedrijfstak c; Cartouche Fimproductie N.V., Egelantiersgracht 2-6 te Amsterdam, exploitante van de filmproductiezaak voor de bedrijfstak c; de Stichting Udense Gemeenschap, Helenastraat 80 te Uden, exploitante van de nieuwe permanente bioscoop-B ,,De Schouw" te Uden. De aanmelding van vorengenoemde adspirant-leden was reeds eerder gepubliceerd in het Bondsorgaan van augus tus 1967. Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaat- schap vervallen: de Firma Gebrs A., L. en R. Marquinie, exploitante van de voormalige bioscoop Olympia te Sas van Gent; de Bicscoopstichting, Pastorijstraat 3 te Nuth, exploitante van het voormalige Veron Theater te Nuth en de heer C. Freen, exploitant van de voormalige bioscopen Zaal Koster te Klaaswaal en 't Schippershuis te Numansdorp. Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Neder landsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de Firma Gebrs A., L. en R. Marquinie, exploitante van de voormalige bioscoop Olympia te Sas van Gent; de Bioscoopstichting, Pastorijstraat 3 te Nuth, exploi tante van het voormalige Veron Theater te Nuth, en de heer C. Freen, exploitant van de bioscopen Zaal Koster te Klaaswaal en 't Schippershuis te Numans dorp. In het vorige Bondsorgaan is gepubliceerd, dat in de plaats van de Firma Atu tot het lidmaatschap van de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten werd toegelaten de CV. Atu. Dientengevolge is de Firma Atu van het lidmaatschap vervallen en worden de leden van genoemde Vereeniging, alsmede van de Nederlandsche Bioscoop-Bond uitgenodigd eventuele vorderingen op de Firma Atu binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het secre tariaat der Vereeniging op het Bondsbureau in te dienen.

Film | 1967 | | pagina 32