Inschrijving in het Naamregister 143 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: 26 1 mei 3 4 5 9 10 11 12 17 18 19 22 Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Manchu Centra Mooie (lange) benen, maar ook. lange vingers City Voor een paar dollars meer Een liefde voor twee weken De terugkeer van de wreker Een gravin uit Hongkong Rechtstreeks naar de galg Meisje, minderjarig meisje Erotiek onder 4 ogen Vernietigingsslag op Saipan De 40 gestolen geweren De dertiende man Wat deed jij nou in de oor log, Pappie? De witte Euro Mijn prinses Superman tegen de vam piervrouwen A man called Adam Melior Verdorven liefde Spiendal Twee of drie dingen die ik van haar weet Gofilex Sla nooit een vrouw, zelfs niet met 'n bloem Das Madchen mit dem sexten Sinn Royal Eiland van verschrikking Meteor Mondo infame Express Vrouw voor vriend en vij and In de klauwen van de mummie Fox Frankenstein schiep een vrouw 'n Hoogst merkwaardige Tekkel City 4 april 1967 De terugkeer van de zeven Nova 5 Geld ligt voor het grijpen Columbia 6 Flint vecht met vrouwen Fox 8 Superseven calls Cairo Royal 23 10 Fantomas contra Scotland Yard City 24 Docter Dolittle Fox 14 Nacht der vergelding Euro 17 Mon amour, mon amour Meteor 18 Niet over mijn lijk Hafbo 19 Blow up Verboden bezit Paramount Night ladies Centra Van de Marine moet je 't hebben 20 Ik, een slecht meisje De man die een ander was Warner 25 21 De wraak van Dr. Fu 29 Hafbo 30 2 juni 6 Univ. Int. 7 Fox 8 Corona Warner Columbia Nova 12 13 15 19 20 21 Winnie de Poeh Vrouwen als smokkelwaar De hel van Taiga Mondo bizarro De „Pussycats" van het oude Rome Te veel voor één man Het bloedspoor in de heu vels De zeeman van Gibraltar Het huis der mismaakten Invasie van Mars Wolfshond De vierpotige kameraad Mariniers, vooruit Winnetou tegen Witte Buf fel Misbruikte liefde De Viking-koningin De vijanden Lollipop een meisje van zeventien Sexy Folies Sartana, de schrik van Texas Rel op het nudistenstrand Vrouwelijke gangster Moordcomplot in Porto Ri- co De held van de Rodeo Amsterdam, stad zonder genade Perry Grant, the big black- out Actueel Nova Fox Columbia Paramount Fox Cineproductie Euro Spiendal Fox Royal In het web van de ontucht Cairo, broeinest van spion nen City De roekelozen Hafbo Le demon Actueel Caprice Fox Django schiet het eerst Hafbo Moeras der zonde Euro De jonge wolven Univ. F.A Het valse paradijs Thunderbirds are go Nova Het Quiller dossier Rank Vrouweneer op z'n Itali aans City Lady and the Tramp 'n Beminnelijke vlegel Lokvogels van Istanboel Spiendal De droomvrouwen Columbia De grote bluf U.I.F. Elvis beat and blues Paramount

Film | 1967 | | pagina 35