144 22 26 27 28 29 3 juli 10 11 13 14 17 18 19 21 25 26 Bertrand in on(t)roerend goed Te naked runner You're a big boy now De onvoorstelbare tocht Roem van een beatboy Bajes in, bajes uit Ik, een minnaar Op naar de top Dagvlinder Ik, Jan Adamsson Weekend in topless De vijf gouden draken De gebochelde van Parijs De piraat van de 7 zeeën Starblack Maigret en het Van Gogh- mysterie Liefdes-labyrint Het schandaal De pantserwagen Absurd spel Nog iemand voor Venetië? Fluisterende muren Het rode kaperschip Bloot? Sla dood! Django, de man zonder ge nade Topgeheim Superargo Wild over het paard The cool ones Sterren van de stomme film Er ligt 'n lijk in de soep El Dorado Je leeft maar twee keer Goldfoot en zijn bikini- girls tegen geheimagent 0(M Mini weekend De dag dat de vis boven dreef Mooi maar slecht! De laatste paradijzen Decadentie 69 Verplichte liefde Liefde achter muren De wilde engelen De allerlaatste geheime agenten? Het mysterie van het verla ten landhuis Meteor Warner 28 31 City 2 augustus U.I.F. City Nederla nd 3 Nova Centra 4 City Hafbo Univ. Int. Nova 11 16 Univ. Int. Paramount Filmtrust 17 Actueel Warner Euro Rank Paramount Nova Express Fox Rank Centra Cosa Nostra, erfvijand van de F.B.I. De ballade van Elvira Ma- digan De verdere perikelen van Laurel en Hardy Mini, mini! Hip, hip! Callgirls van Berlijn De huwelijksnacht Ontsnapping uit Istanboel De lange dag van de wraak Weg van elkaar Fotomodellen voor Marok ko De woesteling van Koerdis- tan Ik, Mike Banning Modern Millie 3-S-3 pokert met Moskou En toch gaan we lekker met z'n allen naar de maan De profiteurs De flim-flam man De kleine prins Wie een kindje krijgt mag het houden De „killer" van Brodie Ik doodde Raspoetin Luv Echtscheiding op z'n Ame rikaans Voor meneer, van ons al lemaal Ra ra, wat zit er in? Een man voor ieder uur Euro Fox Nova Gofilex Warner Euro Hafbo Fox Rank City Univ Int. Centra Fox Paramount Hafbo Columbia Paramount Warner 22 Mijn naam is Pecos Fox De cobra Univ. FA 23 Johnny Banco, playboy nr. 1 Euro Rauwe nacht in Jericho Univ. Int. De man van Peking Spiendal 24 Kopstand Madam Actueel 25 Mijn man is een dief Standaard 29 Operatie Lady Chaplin City Film 4 september Vrouwen als ruilobject 6 Spel der spionnen Spiendal Rebel in ketenen Warner 11 Slachting in Chicago Zeven maal vrouw Een gids voor de getrouwde vrijbuiter Fox 12 De dief van Parijs Nova 15 Vergeet je vrouw niet Corona

Film | 1967 | | pagina 36