Wijziging naam- en adreslijst (no. 1) 145 Pag. 2: Ere-leden Schrappen: M. Desmet, Eindhoven. Pag. 3: Ledenraad Schrappen: J. C. H. Arendse en het woord: vacature. Toevoegen tussen R. A. H. Herzet en L. J. Paerl: D. J. van Leen, Wassenaar. Pag. 9: Commissie Nieuwe Zaken Schrappen: J. C. H. Arendse. Pag. 10: Bestuur Stichting Productiefonds voor Nederlandse Films Schrappen: Mr. H. L. s'Jacob, Voorburg; hiervoor in de plaats vermelden het woord: vacature. Pag. 11: Bestuur Stichting Bedrijfspensioenfonds voor het film en bioscoopbedrijf Toevoegen als voorzitter: W. F. Dubbeldeman, Am sterdam; alsmede toevoegen tussen E. J. Verschueren en A. F. Wolff: Drs. C. A. Voskuil. Pag. 10: Filmhuurschuldcommissie Schrappen: C. S. Roem, 's-Gravenhage; hiervoor in de plaats vermelden: W. Hemelraad, Utrecht. Pag. 12: Bestuur Stichting Bio-Vacantieoord Schrappen: C. J. Blad, Amsterdam; toevoegen: C. J. Blad, Amsterdam als lid van het Dagelijks Bestuur. Pag. 15: Amsterdam Achter de accolade van Alhambra, Corso Cinema en Cinema Royal schrappen: J. G. Bloem; hiervoor in de plaats vermelden: J. Pelikaan. Pag. 15: Amersfoort Achter de accolade schrappen: Sportlaan 349 tot en met het privé-telefoonnummer; hiervoor in de plaats vermelden: Stichtse Rotonde 25, Amersfoort, tel. 1 35 23. Bij F. E. Brave en J. van Dommelen toevoe gen: „adj. directeur". 16: Amsterdam, Bio Theater etc. Schrappen achter de accolade: J. H. Paternotte, tel. 02964-3 11 06. 20: Asten Schrappen op de derde regel: Baarle-Nassau. 21: Baarle-Nassau Deze vermelding volledig doorhalen. 21: Beek Schrappen: en J. H. Dirix. Pag. Pag. Pag. Pag. Pag. Pag. Pag. 25: Bussum Toevoegen achter „directeur' (Zie ook Groningen). 27: Deventer, Cinema Palace De vermelding achter het telefoonnummer volledig schrappen; hiervoor in de plaats vermelden: i. van Willigen, Stationsweg 19, Aalsmeer, tel. 02977-47 25. 29: Ede Toevoegen: tel. 106 23. Pag. 30: Eindhoven Achter de accolade van Metropole, Plaza en Studio M toevoegen tussen Mevr. J. M. E. Kuyper-Otten en Mevr. J. S. Stassen-Otten: Mevr. W. Steinkühler-Otten. Pag. 30: Eindhoven, Chicago Theater etc. Schrappen: M. Desmet, directeur. Pag. 30: Eindhoven, Metropole Theater etc. Toevoegen voor de accolade: Studio M, Dommel straat 27, tel. 2 31 89. Pag. 31: Eindhoven, Rembrandt Theater etc. Schrappen achter de accolade: M. Desmet en; tevens schrappen op pagina 39 onder Haarlem, Palace Cine ma etc. achter de accolade: M. Desmet en. Pag. 32: Enschede De vermelding achter de accolade van Alhambra en Palace op de vierde regel: „(G. D. Nemeth, leider)" als volgt wijzigen: „(Mej. M. E. Lievenboom en G. D. Nemeth, leiders)". Pag. 36: 's-Gravenhage, Hollywood Theater Toevoegen achter het tel.no. 11 39 19: „(J. L. Sluyter, leider)". Pag. 36: 's-Gravenhage, Cineac, Buitenhof etc. Schrappen: (E. F. G. W. Henny, leider); hiervoor in de plaats vermelden: (J. C. Bevelander en W. Laten- stein van Voorst, leiders). Pag. 36: 's-Gravenhage, Hollywood Theater Schrappen: J. C. H. Arendse, directeur; hiervoor in de plaats vermelden: Mej. M. Stam, alg. directrice; idem op pagina 82 onder Royal Film. Pag. 38: Groningen Toevoegen tussen het Studio Theater en Grand Thatre: Filmtheater Concerthuis, Poelestraat 30, Groningen tel. 2 04 33, (E. Bruins, algemeen leider, H. J. Albers, leider), Novum N.V., corr.adres: Dr. Schaepmanlaan 71, Bussum, tel. 02159-124 19, Drs. C. A. Voskuil, dir. Pag. 38: Groningen, Beurs Theater Het kengetal van Groningen en van Haren in de ver melding veranderen in: 050. Pag. 39: Haarlem, Studio Theater Toevoegen achter I. van Frank; (bijzonder procura tiehoudster met volmacht tot het afsluiten en boeken van films: Bioscooponderneming A. F. Wolff N.V., Utrecht). Pag. 42: Den Helder De vermelding achter de accolade als volgt wijzigen: N.V. Tivoli Bioscoop, corr.adres: M. van der Ham straat 2, te!. 34 78, D. Blansjaar, directeur. Pag. 42: Helmond, Alcazar Bioscoop Toevoegen achter het tel.no. 24 74: „N. V. Alcazar, Markt 18. tel. 20 23, Th. Croonenberg, directeur. Pag. 42: Hellendoorn Toevoegen: (Mej M. Olde Dubbelink, leidster). Pag. 43: 's-Hertogenbosch, Parade Bioscoop Toevoegen: (H. E. Grether, leider). Pag. 54: Nuth Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 58: Roermond, Royal Theater Schrappen: (A.P.L. van Bergen, leider). Pag. 59: Rotterdam, Centraal Theater Toevoegen achter tel. 13 82 10 (J. H. Paternotte, lei der). Pag. 60: Rotterdam, Harmonie Theater etc. Schrappen achter de accolade: Th. van 't Hoft, als mede.

Film | 1967 | | pagina 37