Liquidatie waarborgsom IN MEMORIAM A. A. MOSER 248 Studio Z, Diezerstraat 64 64-66, tel. 1 73 33. Pag. 77: Gofilex, Driebergen Schrappen G. W. Hanekroot, leider. Als zodanig toe voegen W. J. A. van Roosmalen, leider. Bioscoopbedrijf S. Kok, In plaats van Mevrouw G. Kok-Ruiter vermelden J. C. Hoek, gevolm. leider. Pag. 79: Actueel Film De vermelding A. Bakker etc. veranderen in: „(Na 18 uur A. Bakker, 020-19 84 79)." Columbia International Films Schrappen: Privé-adres: Emmakade 2a, Amstelveen, tel. 0 2964-3 09 80. De naam Th. v. d. Hoeven wij zigen in Mevr. A. Nieuwsteeg. Het tel.no. 19 23 49 veranderen in: 24 26 21. Pag. 80: Hafbo Telegramadres Kyfilm Amsterdam veranderen in Kyfilm, Utrecht. Pag. 81: Multifilm Als directeur toevoegen de heer G. F. de Clerck. Genoemde heer schrappen onder leiders. Idem op pagina 87 onder Multifilm. Pag. 85: M. M. Chanowski Produktie Maatschappij Toevoegen na het woord directeur: „(J. O. L. G. Fei- gel, leider)." Pag. 89: N.V. Tes Etablissements Fibrocit Schrappen de woorden Les Etablissements. De straat naam Bronckhorststraat 33 III wijzigen in: P.C. Hooft- straat 29. Het daarachter vermelde tel.no. veranderen in 79 57 48. Pag. 90: Firma H. H. de Klerk Zonen Het adres Breevaartstraat 65 veranderen in: Industrie weg 135. Nederlandsche Speciaal Drukkerijen N.V. Alles wat hierna vermeld is aldus wijzigen: Abtswoudseweg 8, corr.-adres: Postbus 235, Delft, tel. 01730-3 55 93, B. H. Kühne, directeur, (H. B. van Eyk, onderdirecteur). Philips Nederland Toevoegen na G. N. Bos, directeur: Toestel 82841. De vermelding P. W. van Grimbergen etc. als volgt wijzigen: P. W. van Grimbergen, verkoopleider groep Beeld, afd. Ela, toestel 82508. Pag. 91: Drs. I. van Santen Drs veranderen in: Dr. Pag. 92: Bestuur N.V.B. Schrappen: J. Smit, Amsterdam, Voorzitter, 1968 In plaats hiervan vermelden: A. van Bloemendaal, Groningen, Voorzitter 1969 Dezelfde naam etc. verderop schrappen. Toevoegen aan het slot I. H. van Straten, Amsterdam, lid 1972. De wijzigingen in verschillende commissie worden volledig opgenomen in de binnenkort te verwachten nieuwe naam- en adreslijst van de Bond. Pag. 94: Icro Het tel.no. 33 4150 veranderen in: 39 86 85. Pag. 95: Smit's Projectiereclame Onderneming N.V. Het adres Kerkstraat 49 veranderen in: Leidseplein 1-3. Pag. 30: Eindhoven, Chicago Achter de accolade in de plaats van M. Desmet toe voegen: Mr I. H. Passtoorts, wnd directeur. Pag. 31: Eindhoven, Rembrandt Achter de accolade in de plaats van M. Desmet toe voegen: N.V. Eindhovens Bioscoop Mij, alg. directrice. Idem op pagina 39 onder Haarlem-Palace. Pag. 2: Bondsbureau De vermelding na persdienst als volgt veranderen: W. G. Ket, tel. privé 020-42 34 71. Pag. 14: Aalten, Societeitszaal Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 27: Deventer, Luxor In de slotvermelding „Zie ook onder, etc." schrappen: Aalten, Epe, Lichtenvoorde en Putten. Pag. 66: Tilburg, Midi Schrappen: G. M. van Hest, leider. Pag. 82: Royal Film N.V. Schrappen: Mej. M. Stam, tel. 020-16 86 11, alg. directrice. Toevoegen: P. E. van Tulder, directeur. Pag. 91: Westdeutsche Sitzmöbelfabrik Adres en telefoon van Hoving en Co als volgt wijzigen: Buitenveldertselaan 158, Amsterdam, tel. 020-44 11 44. Pag. 94: Actieffilm Groningen Hoornsediep 1 veranderen in: Marnixkade 1. Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hier na vermelde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandsche Bioscoop-Bond en van de Ne derlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de heer G. N. Th. Diesfeldt te Bergen-N.H.; de heer J. C. Woud te Amstelveen; mevrouw W. J. Beek-De Bruin te Haarlem; de Firma Gebrs H. J. Veenhuizen te Hengelo (O); de heer M. Desmet te Geldrop. Tot het donateurschap van de Bond is toegelaten de N.V. Artic Nederland, Van Foreestlaan 11 te Alphen aan de Rijn, die als donatrice in de plaats treedt van de voormalige Firma N. J. Verklei] en Zonen. Directeuren van de N.V. zijn de heren J. D. en N. C. W. Verkleij. Van het donateurschap is vervallen de Firma H. J. Ver kleij en Zonen, waarvoor in de plaats is gekomen de NV. Artic Nederland, hiervoor bedoeld. Slechts 56 jaar oud overleed op 4 augustus 1968 in het Roode Kruis Ziekenhuis te 's Gravenhage, de heer A. A. Moser, exploitant van de Concertzaal Bioscoop te Naald wijk. De heer Moser leed al enige jaren aan een slopende kwaal, waarvan ondanks verscheidene operaties geen genezing mogelijk bleek. Voorheen was de heer Moser bovendien exploitant van bioscopen in Hoek van Holland, Klaaswaal en Numans- dorp. Deze zaken werden successievelijk opgeheven als gevolg van de verminderde belangstelling van de zijde van het publiek. De heer Moser is gedurende vele jaren secretaris van het Bestuur van de Afdeling Het Westen en lid van de Af- delingsraad van de Nederlandsche Bioscoop-Bond geweest. Hij was een bescheiden doch algemeen geachte collega. De begrafenis van zijn stoffelijk overschot geschiedde op donderdag 8 augustus op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk. Onder de vele belangstellenden, die afscheid kwamen nemen, bevonden zich de heren P. J. N. R. Ooms, lid van het Hoofdbestuur van de Nederlandsche Bioscoop- Bond, H. W. Hagenberg, adjunct-directeur van de Bond, C. van Liere, voorzitter en E. J. Weier, oud-bestuurslid van de Afdeling Het Westen.

Film | 1968 | | pagina 31